Тормоз на работното място

  • 4 599
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Отиваш на доктор, предупреждаваш го, че имаш нужда от болничен, уведомяваш писмено работодателя, вземаш болничен и си пазиш здравето. След две години търсиш нова работа  Simple Smile


Точно това трябва да направиш
След 2 години ако този е още там по добре си търси друга работа!
Не може вечно да стискаш зъби А може да ти се отрази и на здравето ако си непрекъснато под напрежение 

# 31
  • София
  • Мнения: 1 105
Аз не бих търпяла подобно нещо Crossing Arms. Напускам одма!

# 32
  • Мнения: 3 674
Аз не бих търпяла подобно нещо Crossing Arms. Напускам одма!

И аз бих напуснала. Peace..с идиоти не   бих могла да работя Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 505
Много добра новина Peace
Както са те посъветвали, сега можеш да излезнеш в болничен и да не се срещаш с въпросния "мъж".

# 34
  • Мнения: 3 116
Сега виждам темата  Sick

Много неприятна история през която съм минала и аз newsm78

Преди години имах подобен инцидент, един колега с който работехме бюро бюро ми скочи да ме бие  Sick Аз избеснях, скочих, отидох при шефа, обясних му какво е станало. Не знам за какво са си говорили, но по-нататък действията се развиха така че редовно си пиехме бирата заедно  newsm78 Явно е въпрос на подход от страна на шефовете, знам ли  newsm78

Иначе честито, леко бременеене и здраво бебенце след 8 месеца (доколкото мога да сметна)  Heart Eyes И си пази нервичките   bouquet

# 35
  • Мнения: 1 733
Отиваш на доктор, предупреждаваш го, че имаш нужда от болничен, уведомяваш писмено работодателя, вземаш болничен и си пазиш здравето. След две години търсиш нова работа  Simple Smile


Точно това трябва да направиш
След 2 години ако този е още там по добре си търси друга работа!
Не може вечно да стискаш зъби А може да ти се отрази и на здравето ако си непрекъснато под напрежение 

Абсолютно съм съгласна! Не напускай, щом нямаш друг избор за момента. Използвай ги да си вземаш майчинството засега, а след две години не се знае какъ път ще ти се отвори.

# 36
  • Мнения: 256
   Само като видиш грозната мутра , си помисли за мъничкото човече и го подмини щастлива Grinning Grinning Grinning Дали са ти добри съвети. А след почти 3 години, този може да е излязъл от критическата , може да е.....абе може много работи да са станали Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт