Булстрад или Бул Инс

  • 5 886
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 261
А относно оценяването знам,че за колкото повече я застраховаш,толкова по-висока ти е застрахователната премия.Имат си таблици по които гледат на какви пари могат да оценят колата според модела и годината.И после изчисляват някакви проценти.
Тъкмо днес си застраховах новата кола и ги слушах, като я търсеха в таблицата.

# 16
  • София
  • Мнения: 622
Хаха  ooooh!, това което са ти казали е меко казано подвеждащо. Обезщетение за липсваща част се изплаща само и единствено ако си личи ,че въпросната част е била насилствено свалена- в смисъл останала е някаква частичка, напр.парченце от фара или т.н. Но това си важи за всички компании..Иначе всеки може да си демонтира врата и да каже откраднаха ми я. Гаранция ти давам че те подвеждат. Не ги слушай застрахователите-те подвеждат- прочети мнооого вниматлно общите условия на Булстрад и ще видш , че няма нищо подобно

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 09:54 от Елито

# 17
  • Мнения: 261
Няма компания която да покрива кражба на халогени, фарове и т.н. И това ти го казвам със 100 % сигурност


днес ходих в един от офисите на  Булстрад и там ми казаха ,че ги покриват и че те са единствените който го правят от края на миналата година
Не ! Бул Инс не изплащат.Току що питах и ми казаха,че нито една компания не го прави!Защото тогава всички ще тръгнат да си ги свалят и ще тичкат да им ги платят.Ама ще ги свалят хубаво,че после пак да си ги сложат.Иначе, ако ги изкъртят грозно и им ги платят,какъв е смисъла?Пак не могат да ги ползват.
А ако на някой Булстрад им ги изплати ,нека тогава да покаже черно на бяло ,та да му повярваме.

# 18
  • Мнения: 3 423
Мъжът ми е управител на представителство на Армеец и смея да твърдя, че там са най-добрите цени, ако искаш пиши на лични данните на колата и ще сравниш цените- а и ще ти уредя отстъпка като съфорумка  Laughing
P.S. Естествено горещо го препоръчвам като добър застраховател с дългогодишен опит Crazy

Какво ви казвам.
Добър за себе си.
И за жена си. Laughing

И аз мисля, че в БГ няма кой да ти плати
за откраднати фарове, чистачки и други
дреболии. Пък и как ще докажеш, че са
минали някои наркомани и са ги чопнали.
Четете и най-дребните букви по полиците.
На застрахователите, ако плащаха, нямаше
да са им така тлъсти вратовете.

# 19
  • София
  • Мнения: 622
Хе Лиске, ми то много неща са необходимото зло, мъжете включително  Mr. Green Иначе си права застрахователните дружества не са благотворителни дружества.

# 20
  • Мнения: 6 958
Принципно съм за друг, но конкретно на твоето питане или - или... казвам Бул Инс  Peace

# 21
  • Мнения: 4 181
Имаше тема вече за Бул инс, ако я прочетете мисля, че процентите значително ще се променят  Sick

# 22
  • Мнения: 660
Първо бях застраховала колата си в Бул Инс, но не бях доволна и следващата година минах към "Армеец"! Но няма застраховка или компания, която да покрива кражби на огледала, халогени или лайсни! Знам от опит.  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 2 631
Няма компания която да покрива кражба на халогени, фарове и т.н. И това ти го казвам със 100 % сигурност


днес ходих в един от офисите на  Булстрад и там ми казаха ,че ги покриват и че те са единствените който го правят от края на миналата година


 smile3521 smile3521 smile3521
Само Булстрад!!!  Laughing Peace

# 24
  • Мнения: 229
Служебните ни коли са застраховани в Булстрад от 3 години. От личен опит- Булстрад изплатиха за откраднати от паркинга странично огледало и заден стоп на единия от бусовете без никакви проблеми. Единственото им изискване - протокол от полицията за кражба, а полицаите издават такива протоколи след техен оглед.

# 25
  • София
  • Мнения: 903
Бул Инс.   Вече няколко години колата ни е застрахована там. Плащат щетите. Единственото лошо нещо е, че им трябва 1 месец за да ти излезе щетата.
Един братовчед беше в Булстрад и изобщо не е доволен - размотаваха го 2-3 месеца и накрая пак не му изплатиха цялата сума на щетата.

# 26
  • Мнения: 822
Ще споделя впечатлението си от Бул Инс, пък ти си решавай.
Леля ми преди 2 дни катастрофира (слава богу, леко, никакви наранявания няма), това стана на около час път от В.Търново (справка - тя живее в София и за там пътуваше). Обадихме се на Бул Инс и те пратиха аварийна кола чак от София да ги вземе и да закарат и нейната кола в сервиз. Каза, че има пълно каско и няма да плаща нищо за ремонта.
Незнам обаче как стоят нещата за по-дребни повреди и т.н.

# 27
  • Русе
  • Мнения: 511
Ако колата е под 10 годишна, за мен най-доброто решение е валутно каско в Бул Инс! Покриват абсолютно всичко по фактура!

# 28
  • Мнения: 60
Служебните ни коли са застраховани в Булстрад от 3 години. От личен опит- Булстрад изплатиха за откраднати от паркинга странично огледало и заден стоп на единия от бусовете без никакви проблеми. Единственото им изискване - протокол от полицията за кражба, а полицаите издават такива протоколи след техен оглед.

това е доста добре, единственото което ме притесни от БУЛСТРАД е ,че за кражба  и опожаряване я оценяват на 4 500 лв а за щети и природни бедствия на 8 000 лв просто за кражба ми се струва доста малко.


Цитат
Бул Инс.   Вече няколко години колата ни е застрахована там. Плащат щетите. Единственото лошо нещо е, че им трябва 1 месец за да ти излезе щетата.
Един братовчед беше в Булстрад и изобщо не е доволен - размотаваха го 2-3 месеца и накрая пак не му изплатиха цялата сума на щетата.


Аз не искам да ми изплащат щетата , не дай си боже да ми се наложи де искам да ми я вкарат в техен сервиз и да ми я оправят, не им искам парите.


# 29
  • Мнения: 1 045
Хаха  ooooh!, това което са ти казали е меко казано подвеждащо. Обезщетение за липсваща част се изплаща само и единствено ако си личи ,че въпросната част е била насилствено свалена- в смисъл останала е някаква частичка, напр.парченце от фара или т.н. Но това си важи за всички компании..Иначе всеки може да си демонтира врата и да каже откраднаха ми я. Гаранция ти давам че те подвеждат. Не ги слушай застрахователите-те подвеждат- прочети мнооого вниматлно общите условия на Булстрад и ще видш , че няма нищо подобно
А според теб спукана гума дали ще ти я изплатят като щета  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт