Отговори
# 90
  • Мнения: 3 647
Че си има своите последствия пушенето, има си ги... Но при всеки изявените или неизявени последици от него са строго индивидувални  Peace
аз съм много против пушенето ама много много
 Crossing Arms

# 91
  • Мнения: 3 647
побут
 smile3530

# 92
  • Мнения: 6 958

Побут, ама никой не ще май да се побутва  hahaha

# 93
  • Мнения: 3 647

Побут, ама никой не ще май да се побутва  hahaha
ох мила като гледам как пишат е цигарите помагат  ooooh! ooooh! ooooh!
ще им се май  ама не може да е така
това авто-тровене на организма хич не го одобрявам
то не че като не пуша не съм пасивен пушач ... но .............

# 94
  • Мнения: 2 147
Цигарире са гадна работа #Cussing out
пушачка съм, пуша по 5  цигари , в офиса не се пуши , в къщи не се пуши (мъжа ми е непушач)
опитвам се до минимум да ги намаля. ако ги откажа супер, но ме е страх, че тогава ще напълнея, а и това вече съм направила ooooh!

# 95
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Пуша от 15г. , с прекъсване от 1 г.(бях бременна). Преди пушех по кутия на ден . От дестина години  до 4-5 цигари на ден . Знам ,че не е здравословно обаче ми е кеф.  Embarassed Мога да ги откажа , щото не съм такъв страстен пушач. Мога да пуша, мога и да не пуша.  Peace

# 96
Пуша си най-редовно от 15 години. Събира ми се период от около година, когато не съм пушила - като бях бременна и след хепатит.
Особено ми се пуши, когато съм на диета. В пристъпи на глад - паля.

# 97
Да пуша.
Пуша от 15 години.
Пуша около кутия на ден, а ако съм на маса, стават повече от кутия.

Не знам дали помагат или пречат, но когато съм гладна, паля цигара, така залъгвам глада.
Яд ме е, че съм ги научила.
Не мога да ги откажа или поне в момента не съм готова.
същото се отнася и за мен
всъщност аз съм убедена, че мога да ги откажа, но явно не го искам толкова много просто и за това опитите ми се отказват неуспешни Whistling

# 98
Обичах да пуша, но преди няколко години прочетох проучване, че пушачите като цяло са средно по-необразовани от непушачите. Замислих се и ги спрях. Сега съм доволна защото всичко се оказа вярно - масите пушат, а хората с някакви по-сериозни разбирания се въздържат.

# 99
  • Мнения: 1 381
не изчетох всичко, но ще ти кажа моето мнение.
Не мисля че пуенето пречи на диетата - в смисъл да ти пречи да сваляш килограми. Доказано е че всяка изпушена цигара гори по 10 калории ( са да не се урнете). За вредите от пушенето няма да говоря- знам си ги, виждам ги ипак пуша. Факт е че когато си на диета пушиш повече, защото като огладнееш и хоп една цигара и убиваш апетита - поне при мен е така.
От дурга страна когато отслабвах сериозно с процедури, диета и посещения при диетолог съм я питам за цигарите и тя също ми потвърди че не пречат. Обаче, ако решиш да ги спираш по време на диета/намален режим на хранене стресираш организма си и той започва да трупа, въпреки, че не хапваш. Демек много стрес му се събира- хем папане не му даваш хем цигарки и той започва да си пести и да не гори мазнини.

# 100
  • Мнения: 2 147
Обичах да пуша, но преди няколко години прочетох проучване, че пушачите като цяло са средно по-необразовани от непушачите. Замислих се и ги спрях. Сега съм доволна защото всичко се оказа вярно - масите пушат, а хората с някакви по-сериозни разбирания се въздържат.

..много силно казано , за масата и хора с по- сериозни разбирания newsm78

# 101
  • Мнения: 6 958
Обичах да пуша, но преди няколко години прочетох проучване, че пушачите като цяло са средно по-необразовани от непушачите. Замислих се и ги спрях. Сега съм доволна защото всичко се оказа вярно - масите пушат, а хората с някакви по-сериозни разбирания се въздържат.

 Joy hahaha Joy

# 102
  • Мнения: 95
Аз си пуша...много ми е трудно да ги откажа,а съм се пробвала.МИсля,4е е по-трудно да откажа цигарите,отколкото да гладувам драконовски..ама и на глад ве4е не издържам.Искам да ги откажа,ама...Все си мисля,4е без цигарите храната би се обработвала по пълноценно,оба4е като спрем цигарите и заменяме липсата им с нови похапвания..и от там идва проблема.Просто намали цигарите ако не можеш да ги спреш,но си струва да се борим и за тази кауза.Само като си помисля на какво мирише колата ми,палтото ми...и това е само това,което аз усещам,а тия дето не пушат около мен си предтсвям колко им е неприятно..абе голяма гадост са цигарите...

Много хора не могат да си представят колко лесно се отказват цигари!!! И на моя приятел постоянно го повтарям той пуши като комин!!! Два пъти съм ги отказвала. Първият път за 8 месеца, а сега не пуша вече година и половина сигурно!!! Не е вярно това с похапването, не е вярно това с качването на килограми (поне при мен де). Единствено ми е било трудно да ходя до тоалетна по  сещате се каква нужда  Crazy Всичко е психика! Много е важно как се настройваш за целия процес на отказване на цигарите! И най - баналното, но ако искате ще ги откажете! Желая ви успееееех   bouquet

# 103
  • Мнения: 664
пуша и ми харесва, мислила съм да оказвам цигарите, но не съм го правила, а и мисля че не искам толкова много да ги откажа

# 104
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Пушех по кутия на ден, но като забременях ги спрях. И сега не пуша, тъй като кърмя, но сигурно след време пак ще запаля... При диета със сигурност вредят още повече, защото тогава организмът се изчиства, а цигарите го натоварват допълнително. Въпреки това, съм пушела по време на диета - убива чувството за глад  Wink

Обичах да пуша, но преди няколко години прочетох проучване, че пушачите като цяло са средно по-необразовани от непушачите. Замислих се и ги спрях. Сега съм доволна защото всичко се оказа вярно - масите пушат, а хората с някакви по-сериозни разбирания се въздържат.
Santa Simplicita! Къде е логиката тук??? Не виждам такава, нито пък връзка между двете ?!!!

Общи условия

Активация на акаунт