За виртуалните свалки на половинките...

  • 9 097
  • 111
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 022
O, разбира се, че е реално. Но момичето пуснало темата има всички шансове и преимущества да овладее ситуацията, поне докато е само виртуална. Това ми е мисълта. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 5 539
Охх, а ти сигурна ли си, че не са се виждали на живо?  ooooh!
Много неприятна ситуация, но от теб зависи да излезеш с гордо вдигната глава от нея и да запазиш връзката ви.
Аз веднъж съумях да го направя в случай, подобен на описания от ellyst, и сега отношенията ни са много различни от преди.
Не ви познавам, не знам какво би подействало във вашия случай, но вярвам, че ще успееш!  bouquet

# 47
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И реална да е връзката, пак има начини - но отнема много време, нерви и е ужасно болезнено Confused.
Преди всичко трябва да си сигурна, че ще можеш да минеш през всичко това, да останеш цяла накрая и не на последно място - че ще успееш да запазиш чувствата си към човека.
Ако обаче девойката е наясно със ситуацията и е склонна да продължава и при тези обстоятелства, се приготви за дълга битка Tired.

# 48
  • Мнения: 742
CTramell , някога казвала ли съм ти колко си ми симпатична  bouquet

# 49
Здравейте,
Искам да ви кажа, че аз съм била от другата страна обаче. Не съм обвързана (нямам сериозна връзка) и случайно попаднах на един господин в сайт за запознанства, който пишеше много интелигентно. След интензивна няколкодневна кореспонденция се видяхме, харесахме се, като той през цялото време ми обясняваше как не му се прибирало вкъщи, защото там нямало никой, колко бил самотен, звънеше ми и ми пишеше имейли нонстоп (т.е. и късно вечерта подчертавам). Аз хлътнах съответно, но Слава Богу до повече от целувки не се стигна. Да ви кажа само, че на втората среща господина ми говореше да живеем заедно, да си мисля как ме е завел на сватбено пътешествие и от този род. И като се замисля сега - всичкото това хабене и лъжотене е било заради едното ебане, ебаси театъра... По едно време изчезна (явно жена му го е усетила) и прибегна тогава до негови приятели да го покриват пред мен,които ми пускаха някакви фантастични истории. До един ден, когато жена му не ми се обади да ми разясни ситуацията... Няма такъв шок, сега си го припомням с чувство за хумор, но жалко за жената на този нещастник, едва ли повече може да му има доверие. Та, така. За съжаление имам усещането, че това е масово явление сред мъжете (женените) или аз съм магнит за такива, не знам. Подобни сайтове обаче са едно огромно изкушение, още повече че там има и много самопредлагащи се момиченца.

# 50
  • Мнения: 1 937
Обобщение като "женените мъже са такива" звучи точно толкова сериозно, като другото - "блондинките са тъпи".

# 51
  • София
  • Мнения: 1 352
Семеен мъж, който се регистрира в сайт за запознаства за мене не е читав.

# 52
  • Мнения: 803
Пиша, преди да съм изчела цялата тема докрай, за което се извинявам. Може да се повтарям с някой.
За мен това не е редно. Едно да си кореспондираш с някой, друго е да пращаш цветя за рожден ден, да криеш семейното си положение и т.н. Ако няма нищо, то тогава защо го прави?
Аз в подобно положение, бих се свързала с конкретната жена и бих й казала как стоят нещата. Че човекът е обвързан. Защото, ако го чакам той сам да се сети...Не знам колко ще трябва да чакам и не виждам причина въобще да чакам и си затварям очите.

# 53
Говорете и изяснете ситуацията като големи хора, след като това те наранява! И знай, че ти имаш всички шансове пред нея, защото си истинска и толкова много неща ви свързват. Във виртуалния партньор човек вплита своите представи и въображение  и той е прекалено идеализиран и хиперболизиран, защото е моделиран до голяма степен от самия човек. А казваш мъжът ти е сериозен човек. Може би тази 'заигравка" запълва някакво свободно пространство в отношенията ви, което трябва да намерите и запълните заедно Simple Smile Пожелавам ти скоро да намерите решение Simple Smile
Успех!
Абсолютно съм съгласна с горенаписаното. Не се занимавай с писане на писма на момичето. Това егрозен признак на недоверие и страх. Само ще доутежниш ситуцията и ще унизиш мъжа си, което предполагам въпреки ситуцията не би искала да направиш.
Аз бях в подобна ситуция и разговора подейства.
Давай смело Hug Успех
... и кажи после как е минало;-)

# 54
Ето ме и днес...
Идеята да пиша на момичето не ми допадна още отначало,само споделих,че ми мина през ума,но не съм и помисляла да го правя...
 Междувпрочем,снощи реших тайно да изпринтирам онези писаници,които ме нараниха най-много и които бяха най-интимни...Е,като влязох в профила му,кутията му беше празна,всичко беше изтрито...Това може да значи две неща-или приключва,или ме "приспива",подозирайки,че следя кореспонденцията му...Но аз и без това се бях вече засрамила от себе си-да ровя като последния интригант...и се бях отказала и от тази идея...
  Но твърдо реших внезапно да изявявам желание да се появявам край него винаги,когато ми казва,че ще закъснее:)) Той обикновено оправдава закъсненията си с "...абе тия мойте хора в магазина/щанда в ЦУМ/щанда в МОЛ-а/ пак са оплескали нещата,ще поостана да видя какъв е проблема" Та като се случи така,аз най-спокойно да му казвам-о,ами аз съм наблизо,ще намина и после заедно ще се прибираме"...Слагам го под охрана,един вид-как ви се струва?

# 55
  • Мнения: 563
Семеен мъж, който се регистрира в сайт за запознаства за мене не е читав.
абсолютно съм съгласна. Задай си въпроса какво търси мъжът ти в такива сайтове и дали ще можеш да живееш по този начин цял живот ( защото на мен не ми се вярва той да спре да рови в такива ей така изведнъж, то си е до човек ). Мисля че няма нищо виртуално в тия контакти, от реални по реални са си Confused

# 56
  • Мнения: 2 270
Семеен мъж, който се регистрира в сайт за запознаства за мене не е читав.
абсолютно съм съгласна. Задай си въпроса какво търси мъжът ти в такива сайтове и дали ще можеш да живееш по този начин цял живот ( защото на мен не ми се вярва той да спре да рови в такива ей така изведнъж, то си е до човек ). Мисля че няма нищо виртуално в тия контакти, от реални по реални са си Confused

Съгласна съм!
Мъжът, който не търси нещо извън семейството си не се регистрира в такива сайтове!!!

# 57
  • Мнения: 256
Ето ме и днес...
...Слагам го под охрана,един вид-как ви се струва?
1. Ами ако се роди бебе как ще го охраняваш? И по принцип не можеш постоянно да си до него. Това само ще го изнерви и може да го придуди на направи някоя глупост.
2. Едва ли ще се чувстваш добре в тази роля, след като дори не ти е приятно да му ровиш в пощата. Не мисля, че това ще те накара да се почувстваш по-добре и според мен няма да реши въпроса, защото ако той иска да се вижда или да си чати с нея, няма как да го спреш.
3. И аз не виждам смисъл да говориш с девойката, защото винаги може да се запознае "виртуално" с друга.
Изчетох темата и понеже и аз съм имала подобен проблем /макар не с чатене/ бих те посъветвала сериозен разговор с мъжа ти, че не ти е приятно, кажи му точно как се чувстваш и го попитай коя от вас двете иска, да избира.
Решението е той да осъзнае и реши иска ли да е с теб /само с теб/ или не. На сила любов не става
Ако искаш, пиши ми на лични.

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 22:33 от Mery

# 58
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Магали, не си струва да го охраняваш - няма да ти стигнат силите, а няма и да успееш. Както вече писах, минала съм го това. Но аз съм мнооого особен човек. И още щом надуших, че може да има нещо, започнах да записвам копия на всичко, до което се добера. А когато нещо само ми дойде в ръцете въобще не е ровене. И просто нямаше измъкване. Мисля, че си доста объркана, опитваш се да намерш изход опипвайки нищото в тъмното, молейки се за най-доброто, без да си готова за лошото. Не трябва така. Постави исканията си директно, разберете се нещо, и го остави да действа. Не да те убеждава в нещо, а да го доказва. Дай му шанс да се прояви. Нека си говори той, ако не докаже, че те обича и че всичко е било тъпа грешка, думите му вятър ги отвял. Опитвам се да ти кажа, че едва когато имаш ясна позиция относно това какво искаш, ще можеш да го постигнеш. Ако искаш ми драсни и на Кю-то.

# 59
  • София
  • Мнения: 9 111
Не мисля, че в една сериозна връзка подобно откритие от твоя страна може да се премълчи.  newsm78 Ще почнеш да го подозираш, да го дебнеш и т.н. Най-добре е да говорите и да си изясните нещата. А да пишеш на другата жена, наистина ми се струва безсмислено и само утежняващо нещата. Ти имаш проблем с мъжа си, не с нея.
Да се говори за напускане, раздяла и т.н. ми се струва малко категорично и прибързано- особено ако не си наясно докъде са стигнали в общуването- не че да и подарява цветя е малко, но все пак- всеки се поувлича понякога- въпросът е да спре навреме.
Дано нещата се решат в твоя полза и всичко да си остане самонеприятен спомен.

Общи условия

Активация на акаунт