За виртуалните свалки на половинките...

  • 9 135
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
Явно не се изразих точно относно душевните му терзания...Исках да кажа,че ако той наистина се терзае,тогава за мен става още по-опасно,демек,работата не е ей-така си...
  Мили момичета,не очаквах такава съпричастност,трогната съм! Благодаря ви,наистина ще обмисля съветите на всяка една от вас и ще се опитам да взема мъдро решение...Не ми се смейте,ако ви изглеждам наивна... EmbarassedНаистина ми поолекна,като споделих и получих подкрепа,а аз изпитвах вина за случилото се...
 

# 31
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Напиши на дамата  едно писмо от твое име , не от негово . Не и се обяснявай - просто кажи , че си търпелив човек , но тази година да не чака цветя от твоя мъж за рожденният си ден , защото семейните разходи са вече разпределени . Може да попиташ дали една толкова "красива и интелигентна жена" наистина не усеща , когато я лъже един женен мъж , или това няма значение за нея? Жалко ако е второто , защото това е наистина нерадостна съдба.
 Разкатай я интелигентно , без обиди и истерии -много е важно да принизиш и него в очите и - в крайна сметка той се проява като пълен мухльо и пред двете .
 Не изпитвай никакво чуство на вина - държал се бил прекрасно с теб - и аз бих се държала . Оставаше и да не .
Той ще започне да ти обясняав разни врели - некипели , че няма нищо да не ровиш - повярвай му и после ще четем продължение.
 Разкарай я от живота ви .
 Успех.
Подписвам се 2 ръце Peace

# 32
Гадна история.

Ако все пак решиш да пишеш на момичето, не надценявай факта, че сте женени. Може хич да не й запука, че той е женен, ако е влюбена в него. А може просто да е от жените, за които това не е от значение, има много такива. По-скоро наблегни на факта, че я е лъгал толкова време, но трябва да си сигурна, че наистина я е лъгал. Защото е напълно възможно още в началото на общуването си да са се разбрали кой свободен и кой женен и да са решили да продължават въпреки това, а той "деликатно" да пропуска да те споменава.

Във всеки случай преди да прочета цялата им кореспонденция не бих правила нищо. Болка голяма ще е, но се налага. Повече от година връзка по интернет е сериозна работа, това с цветята също, не се оставяй да те заглавичкват. Мъжа ти го е ударила кризата на средната възраст, ласкае му егото, че млада жена му обръща внимание - май трудно ще се откаже от този наркотик, ако няма сериозен натиск.

Кураж.

# 33
  • Мнения: 1 897


Струва ми се,че търсиш начин да го оправдаеш пред себе си.Предполагам,че ти е трудно да приемеш фактите и затова реагираш така.Ситуацията,която описваш изобщо не ми прилича на 'прекрасно отношение'.Според мен трява да се вземеш в ръце и да разрешиш проблема. Ти имаш право да изискаш от него да прекрати тази виртуалана връзка.Не разбирам защо се примиряваш с това положение,а вътрешно се разкъсваш.Повече кураж и самоуважение!

# 34
  • Мнения: 1 937
Не ми се смейте,ако ви изглеждам наивна... 

Наивна не си! Просто те боли и няма как иначе.

Аз лично не бих се впуснала в борба с виртуални призраци.
Не бих се обърнала към момичето, да й се обяснявам, да се опитвам да я разкарам и пр.
Този, който трябва да направи това е той. Ако иска обаче.

И не допускай да се сравняваш с другата - призраците са измислени, знаеш, нали!

Щом ситуацията те наранява, тогава я промени!
Как - ти сама ще решиш.



# 35
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Доста гадна история. Твърде малка съм, може би, за да ти давам съвети,още повече че не сме женени още с приятеля ми и не знам как бих реагирала ако имахме брак и се случи това. Знам само, че ако се случи сега, просто ще си изляза от апартамента с една чанта багаж и той няма да чуе за мен с месеци. Защото единственото нещо, което никога няма да позволя, е да ме прави някой на глупачка, било то и мъжа, който обичам.

# 36
  • София
  • Мнения: 13 206
Никой не се сети да предположи,че той наистина може би се разкъсва в душата си...Разберете,моят мъж не е хойкач,много мъдър и сериозен човек е...не  "общува" с никой друг в този сайт,както и тя...Все си мисля,че може би е адски мъчително изкушен-та онова създание е само на 25(той е на 40,аз-на 36...),красиво,с престижна професия,знае как и откъде да го "барне"...Шантава работа...Ама пък аз никога не бих се изкушила даже Брат Пит да дойде и да ми каже-виж,зарязвам Анджелина заради теб,бих му отрязала квитанциите-закъснял си,Брад,имам си приказен мъж...
  Да го напусна все още не съм готова...А ме боли,че с нея във виртуалното пространство той е такъв,какъвто аз го искам,но мислех,че не е по възможностите му...

Aaa, ми още повече.. ако беше кръшкач щеше да е от ден до пладне таз връзка.. Факта, че е сериозен мъж за мен означава, че и тази връзка е сериозна. Акъл няма да ти давам, само анализирам ситуацията. Успех и дано да разрешиш проблема по най-добрия за теб начин! Hug

# 37
  • Варна
  • Мнения: 25 249
Защото в момента съм в ситуацията на рамо, на което реве прясно разведена от 1 месец жена с 6 месечно бебе.
Поради същите причини - виртуална връзка! "Ние сме само приятели, нищо повече".
След 10 годишна връзка, една сутрин се събужда и той й казва "Искам развод". "Ами детето????????????????"
Защото докато майчето с големият корем се чуди и мае, онзи взел, че се влюбил до уши и решил да зареже жена си и невръстното си дете.

Майко мила, това направо ме разби! Ужас! ooooh!

И аз мисля, че просто трябва да проведеш сериозен разговор с него. Това неговото просто няма оправдание за мен. На твое място бих вдигнала страхотна пара #Cussing out

# 38
  • Мнения: 4 629
Романтичните връзки дали да виртуални или не еднакво застрашават брака  Confused Според мен не бива да търпиш това положение, ако не искаш в живота на мъжа ти да има 2 жени. Да избира той с коя иска да бъде и да прекрати отношенията с другата. Дано това да е "виртуалната"  Praynig

# 39
  • Мнения: 1 174
Много тъжна история! Sad

Мила, събери сили и поговори пак с него.Щом така се измъчваш и разкъсваш, значи самата ти не вярваш на отговорът му, че не е нищо сериозно.
Ако питаш мен, това си е изневяра и... нннямам думи. Confused

Надявам се да се справиш, ще следя темата ти и ще се моля всичко да завърши щастливо.
Бих те посъветвала и други неща, но всичко е индивидуално за всяка двойка и едва ли ще помогна.Дано се оправите!

# 40
  • Мнения: 2 022
Говорете и изяснете ситуацията като големи хора, след като това те наранява! И знай, че ти имаш всички шансове пред нея, защото си истинска и толкова много неща ви свързват. Във виртуалния партньор човек вплита своите представи и въображение  и той е прекалено идеализиран и хиперболизиран, защото е моделиран до голяма степен от самия човек. А казваш мъжът ти е сериозен човек. Може би тази 'заигравка" запълва някакво свободно пространство в отношенията ви, което трябва да намерите и запълните заедно Simple Smile Пожелавам ти скоро да намерите решение Simple Smile
Успех!

# 41
  • Мнения: 742
Вчера ти го казах, днес отново, даже по-уверена от всякога- действай смело и бъди сигурна, ч ти ще си тази, с която той ще остане. Защото когато опре до избор, човек инстинктивно прави най-добрия, като рефлекс за самосъхранение. Въобще не се притеснявай за изхода от ситуацията. Горе главата, ти така ли иначе я водиш по точки, защото си с него и защото е вярно всичко, което ти е писала Cygnus  Hug
Няма непреодолими ситуации, има недостатъчни усилия.

п.п. В крайна сметка, всяка от нас знае колко е лесно да си такъв или онакъв в нета- клавиатурата дава крила  Grinning  Но времето, което е отделил на въпросната персона е предостатъчно за да си изживее мечтите. Така че, действай.

# 42
  • Мнения: 2 885
Забравяте обаче една съществена разлика - виртуалното става реално само с едно кликване.
Айде да се замислим колко ходим на срещи на бг-мамма и се знаем визуално.
Сериозен разговор, докато не е станало твърде късно.
Мъжете ги гони криза и трябва да се озаптят навреме.

При моята аверка са се случили така нещата:
Той отива на първа среща с приятелката ми, за да се запознаят с момичето.
/Аз съм се запознала с много хора така, вкл. мъжът ми/
Той по кюто обяснявал за детето си - как изглежда, какво прави и т.н.
Т.е. момичето от кюто е ЗНАЕЛО през цялото време за положението.
И моята аверка е знаела една година за девойката от Нета. Но нали са били "само приятели".
Докато тя си гледа новородено детенце и хоп -  вече не са само двамата в тази връзка. #2gunfire Naughty

# 43
  • Мнения: 2 022
Немирница, и аз съм се запознала в мъжа си в нета Simple Smile Но не в сайт за запознанства, тогава просто нямаше такива (преди 10-на години), просто в mIRC-a Simple Smile Бяхме нет приятелчета дълго време - имам много такива и до днес сме близки  с тях. Срещнахме се, той дойде насам и да се видим за бира ... Simple Smile Тогава искрата пламна - пък знам ли може и отпреди това да е имало нещо. Но можеше и да не пламне. Хубавото на този вид общуване е, че хората се опознават донякъде като характер преди да се срещнат, ако разбира се, са искрени в общуването си. Но и рискът човек да се разочарова при такава връзка е доста по-голям. Което в никакъв случай не значи, че тя трябва да се пренебрегва. Самият факт, че е потърсил виртуален приятел(ка) е достатъчен повод за притеснение и необходимост да се вземат мерки и от двамата за подобряване и освежаване на семейните отношения.

# 44
  • Мнения: 2 885
Немирница, и аз съм се запознала в мъжа си в нета Simple Smile Но не в сайт за запознанства, тогава просто нямаше такива (преди 10-на години), просто в mIRC-a Simple Smile Бяхме нет приятелчета дълго време - имам много такива и до днес сме близки  с тях. Срещнахме се, той дойде насам и да се видим за бира ... Simple Smile Тогава искрата пламна - пък знам ли може и отпреди това да е имало нещо. Но можеше и да не пламне. Хубавото на този вид общуване е, че хората се опознават донякъде като характер преди да се срещнат, ако разбира се, са искрени в общуването си. Но и рискът човек да се разочарова при такава връзка е доста по-голям. Което в никакъв случай не значи, че тя трябва да се пренебрегва. Самият факт, че е потърсил виртуален приятел(ка) е достатъчен повод за притеснение и необходимост да се вземат мерки и от двамата за подобряване и освежаване на семейните отношения.

Значи знаеш за какво говоря. И аз не съм се запознала в сайт за запознаства, а на кю. Повечето ми авери ги познавам от форумите или кю. И знаем как пламва бързо искрата. Нали така?  Blush

Пазете си мъжете от искрата, че много бързо гори.......Нищо виртуално няма в това. Баш си е реално.

Общи условия

Активация на акаунт