Номинации за Муньо - 2007

  • 105 588
  • 541
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 603
Никога не е късно... Но хайде спам - замълчи!

# 481
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Ако говорите за скъперници, сигурна съм че като моя мъж втори няма.

Той никога не плаща сметки.
Ако случайно ги плати, си записва в едно тефтерче и ме преследва денонощно, докато не му възстановя разходите.
Това направо ме вбесява, но снощи ми обра точките.
Поръчах му да купи мляко и понеже му "дължах" пари, които е дал за детегледачката, решил че няма да му възстановя парите и ме остави без мляко за децата.
Той стои гладен цял ден, защото не му се дават пари храна през деня. Иначе у дома яде, но там вече аз съм напазарувала.
Той има прекрасно кожено яке с дебела подплата, но не го носи, за да не го изхаби. Вместо него носи едно шушлеково яке с изпокъсани джобове.
Той ми взима пари за бензина, ако ходим семейно до друг град.

Само да подчертая, доходът му е доста по-висок от моя.


Гаджето, дето накрая изчисли колко пари е похарчил за мен за подаръци и искаше да му дам парите, направо бледнее пред мъжа ми.
Не знам точно как да коригирам анкетата, че е достоен да го включа и него.
Знае ли някой как може да стане?

# 482
  • Мнения: 4 111
Не знам точно как да коригирам анкетата, че е достоен да го включа и него.
Знае ли някой как може да стане?

Ако са минали 24 часа от пускането на анкетата само модератор може да я редактира.   33uu

# 483
  • София
  • Мнения: 1 892
Дано се включи модератор - муньото на luda определено заслужава видно място в анкетата !  Crossing Arms ooooh!

# 484
  • Мнения: 2 085
....муньото на luda определено заслужава видно място в анкетата !  Crossing Arms ooooh!
освен това, заслужава и развод  #Cussing out

# 485
  • София
  • Мнения: 1 892
Абе мен ако питаш, като е такъв пресметлив, заслужава след всеки секс да оставя по 100 лв(примерно Laughing), ама айде  Whistling

# 486
  • Мнения: 2 161
Да ви разкажа сега една история за няколко Муньовци на куп.

Имам позната-Борислава, която е женена от 10-тина години за Иван. Тя е доста шавлива женица и все не и достига нещо. По едно време Борислава доста се заиграва с мъж на име Сергей и дори не се свени да говори с него от домашния си телефон. С течение на времето на Иван, колкото и да не му се иска, разбира че Борислава има връзка с въпросния Сергей, прави опит да и каже нещо, но на Борислава не и дреме и му казва да се изнесе, ако не му харесва. Муньо Иван млъква, за да не бъде изритан. Добре ама, идва време, когато Сергей започва да идва за през нощта. Муньо Иван мълчи, причината я знаете. Минава още време и Сергей се нанася трайно. Живеят си тримцата. Един прекрасен ден обаче, Сергей е на работа, Иван и Борислава са си  в къщи и ДОМАШНИЯ телефон звъни. Иван вдига слушалката и насреща непознат мъж търси Борислава.  Дамата започва разговор с явни нотки на флирт, а Иван слушайки отстрани казва : - Бориславо, ще кажа на Сергей! #Crazy

Тази история е моят фаворит.

luda ,много си ми симпатична.Защо не се разведеш?

# 487
  • Мнения: 5 462
И аз това щях да попитам Luda , да не е наистина луда да стои при такъв скъперник ooooh! ????Ама се възпрях да не я обидя ??? Embarassed
Luda , ама и ти си еднаааааа Муняяяяяяя ???????!!!!!!!! Shocked Rolling Eyes #Crazy

# 488
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Май аз аз съм за анкетата, ама хайде.

Скъперничеството е единствения сериозен недостатък на моя мъж като такъв.
И единствения повод за спорове между нас.
Дразнещо е, но затова пък е домашен майстор и ми е спестил много пари за ремонти у дома.

Освен това веднъж си даде всичките останали  пари за един букет рози. И даже не съжалява за това дори след 10 те години, които миинаха оттогава.  Joy Joy Joy Joy


Chanel, много съм добричка и всеки мъж би ми се качил на главата. Тъй че и да се разведа полза няма.

Забравих да ви кажа:  ако у дома си извадя дребните пари от джоба и си ги оставя върху шкафа, на сутринта задължително няма да ги намеря - минал е моя мъж оттам и си ги е прибрал. Ами тъй де, няма да стоят  безпризорни и безнадзорни.  Joy Joy Joy

# 489
  • Мнения: 48 172
и моя мъж е скъперник, ама защото все нямаме парички  Cryиначе ми е добричък
аз пък се сещам как на първата среща ми купи роза, ама на края на срещата, че да не ми увяхвала, и ми я връчи
естествено цялата роматика изчезна , ама той си е такъв- силно съобразителен

# 490
  • Мнения: 2 723

Само на мен ли не ми е смешно  Sick

# 491
  • Мнения: 461
Не, на мен ми е и неразбираемо с това мои пари, твои пари. Но всеки си знае.

# 492
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
нямаш чувство за хумор, затова

# 493
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Ми то не е точно за смях  Sick

# 494
  • Мнения: 2 723
нямаш чувство за хумор, затова

Права си.
Важното е ти да имаш.
Няма да спамя повече  Confused

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт