Номинации за Муньо - 2007

  • 105 562
  • 541
  •   1
Отговори
# 495
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
направо не мога да си избера за кого да гласувам... защо има само 1 опция... Cry

# 496
Разхождаме се по центъра, втора-трета среща някъде. Много влюбени, вече сме се целунали един път. Той все иска да ме снима. Застани тук, застани там, подпри се на онова дърво, застани пред това нещо. И аз - кокетнича, чуруликам около него, абе петнайсет годишна фръцла. Качвам се на парапета на фонтана  - и там да ме снима, колко съм красива на фона на летящата вода ... и цопвам вътре. А той, драги зрители, се обърна и - дим да го няма. Направо се изпари. Аз с увиснала брада и воняща на блато се прибрах сама. Ама много окаяна гледка ще да съм била. Още от асансьора чувам, че телефона звъни. Нали нямаше мобилни, та едвам изтраял да се прибера и като ме почна по телефона - ти, така да ме изложиш, умрях от срам от тебе, ако ме е видял някой познат и т.н. А аз , още по-голямата муня - съм написала в дневника си : "Днес е най-нещастния ден в живота ми. С моята несръчност загубих най-прекрасния и мил човек на света. Моя рицар дойде на бял кон, а аз цопнах в блатото и го отпъдих" , съпроводено със сърцераздирателни рисунки на прободени сърца и розички в букетчета.
newsm62 Номинирам го за номер 1

Аз пък много се кефя на самата авторка. Имаш дар слово, момиче! И страхотно чувство за хумор с тая самоирония  Joy

Всъщност прави ми впечатление, че повечето номинации са за свидльовци, а не за муньовци.

# 497
  • Мнения: 205
Та пак за същия муньо ,за който ви бях писала по-напред.Та скъсахме ние с него, той малко след това имаше рожден ден и ме покани.Мен не ми се ходеше, излъгах го нещо момчето, но от учтивост му купих подарък и то доста скъп.Подарявам му го аз , на другия ден той ме пита"За колко кинта ми купи подаръка?" Казвам"няма да ти кажа, защо?" и той ми казва гордо "Ами аз го продадох на един друг и взех бая пари"Мен ми стана доста обидно, викам:Постъпил си тъпо", той с най-невинния си тон-"защо?" newsm78

# 498
  • Мнения: X
Аз сега се сещам за един мунчо,който всеки път като излизахме искаше да ми прави застраховка-живот.Смени доста застрахователни дружества и не престана да ми звъни по телефона да си уреждаме срещи с цел застраховка на бедния ми животец и на хората,които познавам Shocked

# 499
  • Мнения: 6 417
starshine, покрай твоя продаден подарък се сетих за един мой Муньо. Подарих му сребърен кръст, уникат, изработен от най-големият фалшификатор на монети в света Славей Димитров. Това е човекът, който успя да измами "Бритиш мюзеум" и продаде на англичаните свое копие на тракийско украшение за 3 милиона паунда. Та този мой Муньо един ден закъсал за пари и продадал кръста в един варненски антиквариат, където изкупуваха сребро. Взел за него десетина лева, за колкото оценяват обикновените сребърни дрънкулки. Много ме беше яд, че разбрах чак месец след това за неговият идиотизъм, иначе щях да отида и да си го откупя.  Tired

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 20:56 от Шушон

# 500
  • София
  • Мнения: 1 891
Ооооо, Шушон, и аз съм чувала за него (за Славей де, не за муньото  Crazy) - че дори и сега го викат за оценител на разни аукциони на запад и му плащат много добре.  Peace А за твоя муньо нямам думи... Sick #2gunfire

# 501
  • Мнения: 5 462
starshine, покрай твоя продаден подарък се сетих за един мой Муньо. Подарих му сребърен кръст, уникат, изработен от най-големият фалшификатор на монети в света Славей Димитров. Това е човекът, който успя да измами "Бритиш мюзеум" и продаде на англичаните свое копие на тракийско украшение за 3 милиона паунда. Та този мой Муньо един ден закъсал за пари и продадал кръста в един варненски антиквариат, където изкупуваха сребро. Взел за него десетина лева, за колкото оценяват обикновените сребърни дрънкулки. Много ме беше яд, че разбрах чак месец след това за неговият идиотизъм, иначе щях да отида и да си го откупя.  Tired
Иначе за Славей , че е добър добър е няма спор ..Ама за 3те милиона паунда малко е пресилено.. Rolling Eyes Naughty

# 502
  • Мнения: 13 512
"Задръжте рестото" ми е любимец

# 503
  • Мнения: 6 417
"Задръжте рестото" ми е любимец
smile3516

# 504
  • Мнения: 3 674
Не знам дали това е  за тази тема ... newsm78 и дали е късно  за споделяне вече .... newsm78 ама реших да го споделя...тъй като за мен и з а моя  случката е незабравима... Mr. Green


Мъжът  ми за първи път в България...лятото, в Разлог сме...малко градче, всяка вечер купони .Роднини,братчеди,съседи.
Моя мъж за първи път опита ракия тогава... Всяка вечер роднините го "напиваха" моя мъж и от разговорите които се водеха на масата, горкия разбираше само ..."Айде  наздравееее..!"... Rolling Eyes 
  Тогава знаеше само две български...но важни  думички: ЗДРАВЕЙ и НАЗДРАВЕ.

Та  всяка вечер  или у нас или на гости ракии и салатки...и моя  вече насън да го бутнеш знаеше какво е  НАЗДРАВЕ!!  Mr. Green.....Crazy 

Един ден се прибираме от гости и си бяхме пийнали/естествено/...и е към 10 часа вечерта.Бабичките от махалата  насядали вънка   на пейките и си бъбрят сладко...и аз му викам на моя :" Такааа,сега ще поздравиш бабите с едно хубаво българско.."ЗДРАВЕЙТЕ! ..нали знаеш миличък" ... И той в отговор: " Разбира се скъпа, не съм глупак...знам какво да  им кажа!" ...

И така наближаваме бабите...и аз го посбутвам да ги поздрави... Mr. Green  Та  спира той пред тях, подава им ръка за здрасти и с усмивка   изтърсва ....."НАЗДРАВЕ!!........ Shocked  ....   Shocked  ....Joy Joy Joy

 Бабите се закискаха tooth ...а моя даже и не разбра какво стана....Joy

После разбра и се извиняваше като  каза че двете думи много  си приличали тъй като имало много съгласни като З,Д,Р,В., ... Joy Даааа...ами след няколко ракии може и да си приличат.... newsm78  знам ли.... Joy

Е какво ще си помислят бабите,а.. newsm78 ....Тоз човечец е егати  и алкохолика... ooooh!.... Joy Но определено си го харесаха. Щото  вски път като ни видеха  и  му махаха с ръка... Joy Така се прослави моя мъж в малкото градче hahaha




Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 08:56 от roza66

# 505
  • Варна
  • Мнения: 138
Случката се развива в ония мътни времена, когато едни едроврати момчета бяха царете в държавата.
Един подобен екземпляр /мой познат/ дълбоко възмутен и разпален ми разказва за среща с нЕква засукана "кака".
"Та значи отивам аз да я взема от ТЯХ с КОЛА. Водя я на Златни пясъци. Поръчвам ракия и салата, основно, десерт, уиски с фъстъци" /Изброяването става като всяко нещо нагледно се показва броейки на пръсти/
"Прибирам я пак С КОЛАТА и вече и викам ай сега както си му е реда
А тя: в мензис съм!
На тоя момент от разказа възмутен започва да чука по масата с думите: къв мензис по средата на месеца ма. Мене ли ще лъже тая Shocked
Човека учил, че мензиса идва на 28 дни, а сега сме в средата на месеца все още!

# 506
  • Мнения: 740
 Joy Joy Joy
Ей на това му викам бисер. hahaha

# 507
  • Мнения: 4 111
... къв мензис по средата на месеца ма. Мене ли ще лъже тая Shocked ....

 rotfImbo

# 508
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Е това вече е виц някакъв  Joy Joy Joy

# 509
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт