Спешна питанка/търсенка за една дреха!!!

  • 1 411
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 856
 Rolling Eyes а какви са тези магазини Нинка на Славейков
освен това роклята е тъмно синьо кадифе  Flutter

# 16
  • Мнения: 5 370
Rolling Eyes а какви са тези магазини Нинка на Славейков
освен това роклята е тъмно синьо кадифе  Flutter
Не ти требе Нинка, Драгонче, там са изцяло плетени неща. Пуловери, жилетки, което изключва официално, поне за мене.

# 17
  • Мнения: 2 936
аз съм виждала в аутлета на Зара,но пак плетени ...
имаше и някакви други подобни с 3/4 ръкав с обазовка от дантела и връзки отпред...

# 18
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Ръкави Hug
Просто ръкави, това е, така си се наричат:) Виждала съм в доста магазини, не мога да посоча обаче конкретен, защото нямам спомен. И на мен скоро ми се наложи да си взема, че нося едно блузе с гол гръб и още е малко хладно. Но на мен ми носят блузките вкъщи Heart Eyes
  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 2 856
Но на мен ми носят блузките вкъщи Heart Eyes
ами ако ми кажеш как да си ги поръчам през нет-а и да ми ги доставят до утре вечер  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 4 916
Болеро. Обаче има изключително малка вероятност да пасне на вече готова рокля. Най-добре е да си шиеш от плата на роклята или близък до него.

# 21
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Оу, съжалявам, не поясних ooooh! Моя съседка прави страхотни дрешоляци, луда съм по блузките й, та тя ми носи направо вкъщи.
От интернет нищо още не съм се навила да си поръчам Thinking

# 22
  • София
  • Мнения: 310
Такива "ръкави" съм виждала в едно магазинче в Люлин. Обаче си имаха др. име не Болеро  newsm78. Ако Люлин не ти е далече ще обяснявам къде е  Peace 

П.П. За цената около 20-30лв бяха (поне до колкото си спомням  Blush)

# 23
  • София
  • Мнения: 2 856
в другия край на града съм  ooooh!

# 24
  • Мнения: 80
Такива ръкави (фини и по ластични - черни и други), съм виждала в магазините на Блага Благоева (Богоева ли, забравих как беше точно), зная че имат магазини и в София Peace

# 25
  • Мнения: 230
Има в "Произведено в България" - днес ги видях, дано не е късно вече

Общи условия

Активация на акаунт