"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 12

  • 37 553
  • 838
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 863
Поздрави от бебоците в СВ.Параскева Heart Eyes
Вчера с Нези, Кари и ВИолетка им занесохме столчетата,плодове,лакомства,кремчета,обувки и други неща. Малките бяха нацелувани и нагушкани и много ни се зарадваха. Децата са добре,няма болнички в момента. За съжаление от вчера имат нови попълнения съвсем новородени мъници. Sad
Пепи е станал страхотен сладур и е пораснал.Много ми е мъчно за това детенце,цял ден ми е пред очите. Мисля,че за него все още има шанс да се оправи.
При Игнасио ,за тези които го познават имат огромна промяна.За пореден път се убеждавам какво значение имат индивидуалните занимания и отношение към тези деца Hug
А пък аз отново си се завърнах с армагани DVD и едно видео за поправка.Ама те са за мъж ми де Crazy

Ми това е от мен Hug

# 781
  • Мнения: 2 584


Днес ходихме до Перник при бебоците.
Мириам е добре ,гука и се смее,много е в кондиция малката кукла.Много го оби4ам това дете,много ми пълни сърцето Heart Eyes
 
искам и аз да дойда до Перник и да видя Мириам, снощи си говорихме с Криси за нея

# 782
  • София
  • Мнения: 3 648
И аз така!

# 783
  • sofia
  • Мнения: 7 477


Днес ходихме до Перник при бебоците.
Мириам е добре ,гука и се смее,много е в кондиция малката кукла.Много го оби4ам това дете,много ми пълни сърцето Heart Eyes
 
искам и аз да дойда до Перник и да видя Мириам, снощи си говорихме с Криси за нея

ми Руми,кажи как не си на работа и отиваме Peace
4ак края на идната седмица ще мога,по-рано няма как Rolling Eyes
Вени,ще го съгласуваме.Мириам е добре Рум4е,много добре Heart Eyes

# 784
  • София
  • Мнения: 589
Роси,
за ортопедичните обувки не плащат ли от социални грижи?
Синът ми имаше нужда от такива и ми казаха, че има право (независимо от дохода на родителие) на (мисля) 2 чифта годишно. Отиваш с бележката от ортопеда и ти ги плащат веднага...

ми,само знам,4е са някакви специални ,но ще питам Peace


за тези ортопеди4ни обувки не разбрах.някакви специални ли са или обикновенни.Имам предвид  Дома в Долна баня ,директорката ми каза преди 1 месец 4е са  полу4или някакво дарение с такива обувки около 150бр. и така седяли,нямало какво да ги правят.Но аз не обърнах много внимание на това а и не съм сигурна за бройката.Ако кажете ще и звънна да я попитам и ако стават може да ги дари  на този дом.Но трябва да разпитам защото го спомена но не си спомням то4но какво беше   bouquet

# 785
  • София
  • Мнения: 589
Дали са ги миналата седмица в Момин проход за децата с увреждания.Казаха ми, защо не съм звъннала по рано.Имало маратонки,пантофки,сандалки и само стелки ортопеди4ни. Sad
Нищо и там де4ицата имат нужда от тях Peace

# 786
  • Мнения: 274
Аз говоря за ортопедични, които се правят по поръчка от ортопедите в Горна баня, примерно...
Те са с конкретни корекции - ахилесово, плоскостъпие и т.н....

# 787
  • София
  • Мнения: 154
Имам дрешки за момиченце от 1 до 5 години, употребявани са, но са запазени.

# 788
  • Мнения: 4 447
Здравейте!
Строител, пъзел, шах, кутия с тихи игри,.... мисля да смотам и още една игра с джаги (не големи), никой няма да забележи в къщи с този компютър. Торба с дребни играчки - колички, карти, пистолет .. Rolling Eyes Пък и са големи вече. Laughing
Книги - любовни романи и компютърна литература - за по-големи деца.

Има ли нужда от тях?
Свирнрте, ако да. Hug

# 789
  • Мнения: 3 248
Здравейте!
Строител, пъзел, шах, кутия с тихи игри,.... мисля да смотам и още една игра с джаги (не големи), никой няма да забележи в къщи с този компютър. Торба с дребни играчки - колички, карти, пистолет .. Rolling Eyes Пък и са големи вече. Laughing
Книги - любовни романи и компютърна литература - за по-големи деца.

Има ли нужда от тях?
Свирнрте, ако да. Hug




Има, да! Grinning Запазени ли са? В кой район си? Ще се пробвам да ги взема аз, ако няма някой друг по-близо до теб. Peace

# 790
  • Мнения: 4 447
Ами ще ги видиш. Има чукнато тук-там.  Ако сметнеш, че не стават - хвърлям. Но мойте деца си ги обичат. Правя го тайно за някои от игрите (всичко им трябва, ако ги питам, никога няма да се отърва от играчките).
А книгите, те са си супер. Едно време бях луда фенка на Даниел Стийл - има поне 15 романа от нея.
Живея в Красна поляна, работя в Изток. Ти кажи как е по-добре.

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 10:29 от камъче

# 791
  • Мнения: 3 248
Ще ти пиша на ЛС! Grinning

# 792
  • Мнения: 2 653
Здравейте!Пиша при вас за първи път.
Аз не работя и си седя у дома с Дзверо, та ко има нещо с което мога да съм ви полезна- казвайте.Скоро ще мога и с кола да се придвижвам Simple Smile

# 793
  • Мнения: 863
Имам дрешки за момиченце от 1 до 5 години, употребявани са, но са запазени.
В кой район си ?Мога аз да ги взема дрешките, тези дни ще ходя до склада и ще ги занеса направо там Peace
Весенце, Камъче,ако все още не сте се разбрали мога и аз да се включа с помощ,Красна поляна не ми е далече...мога да се пробвам Wink

# 794
  • Мнения: 2 502
Здравейте!Пиша при вас за първи път.
Аз не работя и си седя у дома с Дзверо, та ко има нещо с което мога да съм ви полезна- казвайте.Скоро ще мога и с кола да се придвижвам Simple Smile
за инфо само това е наша си  ДБМ мама от Видинската група ,по настоящем Софиянкаааа  bouquet
и май постоянна софиянка  newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт