"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 12

  • 37 557
  • 838
  •   1
Отговори
# 795
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Момичета, на Димитрина количката се разпада. Ако има някъде по складовете, моля да я взема за нея.
  bouquet

# 796
  • Мнения: 4 447
Весенце, Камъче,ако все още не сте се разбрали мога и аз да се включа с помощ,Красна поляна не ми е далече...мога да се пробвам Wink
Засега се разбрахме да я открия в МГИ, ако не се справя - тогава ще помагаш. Hug

# 797
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте!Пиша при вас за първи път.
Аз не работя и си седя у дома с Дзверо, та ко има нещо с което мога да съм ви полезна- казвайте.Скоро ще мога и с кола да се придвижвам Simple Smile
за инфо само това е наша си  ДБМ мама от Видинската група ,по настоящем Софиянкаааа  bouquet
и май постоянна софиянка  newsm78

знаем,знаем,а и е много добра продава4ка  bouquet
Фион4е,ок мила,следи темата Peace

# 798
  • Мнения: 4 195
Здравейте!Пиша при вас за първи път.
Аз не работя и си седя у дома с Дзверо, та ко има нещо с което мога да съм ви полезна- казвайте.Скоро ще мога и с кола да се придвижвам Simple Smile
виде ли, че не хапем, а Heart Eyes

# 799
  • София
  • Мнения: 589
Здравейте!Пиша при вас за първи път.
Аз не работя и си седя у дома с Дзверо, та ко има нещо с което мога да съм ви полезна- казвайте.Скоро ще мога и с кола да се придвижвам Simple Smile
виде ли, че не хапем, а Heart Eyes

 Joy Joy Joy Joy Joy Ама Криско тя много се стресна от теб.Как обясняваше на Иринка че и аз си глътнах граматиката дето съм супер дебил.А за fiona да не говорим.Ама си лоша,та знае ли се  Heart Eyes

# 800
  • Мнения: 4 195
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ами такак се прави, чашата като прелее. Видя и Хели как изкъсо я държа, требе да има ред и дисциплина Close

# 801
  • Мнения: 2 584
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ами такак се прави, чашата като прелее. Видя и Хели как изкъсо я държа, требе да има ред и дисциплина Close
Криси май са прекалили тебе все още не съм те виждала бясна

# 802
# 803
  • Мнения: 863
Весенце, Камъче,ако все още не сте се разбрали мога и аз да се включа с помощ,Красна поляна не ми е далече...мога да се пробвам Wink
Засега се разбрахме да я открия в МГИ, ако не се справя - тогава ще помагаш. Hug
О.к. Камъче,ако ви потрябвам ще кажете Peace

Каролинче, при мен има една,можеш да я вземеш за нея Hug
Днес ходих до склада,оставихме малко дрехи за големи основно,че бяхме се затрупали Crazy Роска, взех колелото за Св.Параскева,техниката им е готова и тези дни като я носим ще метнем и него

# 804
  • София
  • Мнения: 154
Имам дрешки за момиченце от 1 до 5 години, употребявани са, но са запазени.
В кой район си ?Мога аз да ги взема дрешките, тези дни ще ходя до склада и ще ги занеса направо там Peace
Весенце, Камъче,ако все още не сте се разбрали мога и аз да се включа с помощ,Красна поляна не ми е далече...мога да се пробвам Wink
Обещах ги на една майка с 4 деца, довечера ще й ги закарам.
Има ли нужда от играчки?

# 805
  • Мнения: 2 584
Роска, взех колелото за Св.Параскева
Миленка какво колело, при мен има едно колело-триколкаа но няма дръжка за бутане, да ти го донеса за Св. Параскева, няма къде да го държа вече

# 806
  • Мнения: 274
С matakosmata искаме в петък да отидем до Доганово. Най-малкото, имам един плик с превъзходни нови летни дрешки.... и вече стана много късно... но имам и още 2 плика с бельо и чорапи, 4 плика с пуловери и суичери и т.н....
Някой, нещо... ? Ако има желаещи - казвайте....
фолиевата от Luminosa?

# 807
  • Мнения: 3 248
НЕ ЩА, искаш да ти дам фолиевата за Доганово ли? Grinning Идеята е супер. Дай да се разберем само как ще стане. И на мен ми се ходи пак в Доганово, но мисля, че за този уикенд няма да мога - за следващия със сигурност. Party

# 808
  • sofia
  • Мнения: 7 477
С matakosmata искаме в петък да отидем до Доганово. Най-малкото, имам един плик с превъзходни нови летни дрешки.... и вече стана много късно... но имам и още 2 плика с бельо и чорапи, 4 плика с пуловери и суичери и т.н....
Някой, нещо... ? Ако има желаещи - казвайте....
фолиевата от Luminosa?


поздрави и целувки Hug

# 809
  • София
  • Мнения: 3 648
Ох, и на мен ми се ходи! От какво имат нужда? Належащо имам предвид!

Общи условия

Активация на акаунт