G! петъчно

  • 9 941
  • 162
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
винаги си я имало, просто някои хора по-късно са научили този факт, нищо повече.
Добре, ако винаги я е имало, защо някои я откриват, други - не?

# 16
  • Мнения: 803
Знам я, но не я употребявам. Ни мъ кефи.

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Щом ни уверяват така упорито, може пък да са прави. Аз няма да проверявам Laughing

# 18
  • Мнения: 6 029
Аз съм проста жена не подхождам чак толкова аналитино към секса, достатъчно ми е да ми е гот  Laughing

сигурно аналитично си искала да напиешеш... обаче тва аналитино много отива на темата Laughing

# 19
  • Мнения: 3 447
винаги си я имало, просто някои хора по-късно са научили този факт, нищо повече.
Добре, ако винаги я е имало, защо някои я откриват, други - не?
Някои търсят по-старателно.

# 20
  • Мнения: 861
Когато мъжът ми намери едно "странно" на усещане местенце, не знаех, че е G точка, ама после като започнаха навсякъде да пишат за нея си викам "Само това ще да е"

# 21
  • Мнения: 6 029
винаги си я имало, просто някои хора по-късно са научили този факт, нищо повече.
Добре, ако винаги я е имало, защо някои я откриват, други - не?

то е кат топлата вода:)

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Простете, ама ми е смешно. Не се вживявам толкова аз. Не се замислям кое какво е и как се нарича. Просто се случва.

# 23
  • Мнения: 2 792
Аз съм проста жена не подхождам чак толкова аналитино към секса, достатъчно ми е да ми е гот  Laughing

сигурно аналитично си искала да напиешеш... обаче тва аналитино много отива на темата Laughing
   Mr. Green Това е защото говорим аз и чичко Фройд  Mr. Green

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Простете, ама ми е смешно. Не се вживявам толкова аз. Не се замислям кое какво е и как се нарича. Просто се случва.
Аз се травмирах от мисълта, че всъщност водя непълноценен сексуален живот, както ме увери Космо още през 97-ма.

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ох, милата. Не се травмирай толкова. Кръсти си едно място G и ще си имаш и ти Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 447
Ох, милата. Не се травмирай толкова. Кръсти си едно място G и ще си имаш и ти Mr. Green
"Gъз" например  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 792
винаги си я имало, просто някои хора по-късно са научили този факт, нищо повече.
Добре, ако винаги я е имало, защо някои я откриват, други - не?

  Прекалено филосфски въпрос ми задаваш, може би защото едните четат женски списания, а другите не...

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

  Прекалено филосфски въпрос ми задаваш, може би защото едните четат женски списания, а другите не...

 rotfImbo rotfImbo

Ааа, Доне, пише се гъз. Не е това Naughty

# 29
  • Мнения: 6 029
Ох, милата. Не се травмирай толкова. Кръсти си едно място G и ще си имаш и ти Mr. Green
"Gъз" например  Mr. Green

 hahaha hahaha hahaha
еее сичко ОПОШЛИХТЕ, не въ е срам.

Общи условия

Активация на акаунт