Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
Да, бе, да.
И мармот завива шоколада в станиол.
Не вярвате ли?
 Whistling

# 16
  • Мнения: 209
ще умра от смях! Joyединствено съм забелязала, че докато се кърми очичките имат лек синкав отенък, който после си изчезва като спреш!моята дъщеря си е със сини очи и докато кърмех бяха по-мътно сини, сега се проясниха!не вярвам ако и бяха кафяви, че щяха да се променят към сини заради факта, че я кърмих до 8 месец! Mr. Green

# 17
  • Мнения: 209
,че ако кърмиш по-дълго - вероятността детето да е със светли очи е по-голяма  Shocked
Ново пет JoyАко и двамата родители са с тъмни очи, ходи доказвай на мъжа ти, че той е бащата hahahaСпоред мен е поредното суеверие.
това е напълно възможно, май забравяш за рецесивните гени!!тъмния цвят е доминантен, но ако носят в себе си много рецесивни гени на роднини със светли очи детето съвсем спокойно ще си е светлооко!!! Mr. Greenмежду другото и мъжа ти да е със светли ти ако си с тъмни по-вероятно е детето да с тъмни!елементарна генетика!не е задължително да е от съседа! Joy hahaha

# 18
# 19
  • Мнения: 4 965
ще умра от смях! Joyединствено съм забелязала, че докато се кърми очичките имат лек синкав отенък, който после си изчезва като спреш!моята дъщеря си е със сини очи и докато кърмех бяха по-мътно сини, сега се проясниха!не вярвам ако и бяха кафяви, че щяха да се променят към сини заради факта, че я кърмих до 8 месец! Mr. Green


И да не беше кърмила, пак (вероятно) щяха да са мътни в началото.
Бебетата първоначално не виждат, а с времето очичките се избистрят.
Аз кърмех само от 7-мия до 40-тия ден, а очите им бяха мътни 3-4 месеца, а после до годинка си променяха цвета постоянно.
Родиха се с ярко зелени, после станаха тъмно зелени, после пъстри и накрая кафяви (чак на 1 г. и няколко месеца).

# 20
  • Мнения: 5 362
пълни глупости - това е като твърдението, че ако достатъчно дълго гледаш небето, ще ти станат сини очите...
Joy
 Peace
Де да беше вярно....

# 21
  • Мнения: 819
Мисля,че това за кърменето и изсветляването на очите си е...чиста глупост.Ани си е синеока откак се е родила,е,малко изсветляха,ама не сеа станали сини,щото я кърмих 2 години...

# 22
  • София
  • Мнения: 3 452
О, поредната глупост.
Защо се връзваш?

# 23
  • Мнения: 4 200
Големия ми син се роди с кафяви очи. Кърмих го повече от година. Очите му само станаха още по-тъмни. Почти черни. изобщо не му се отрази кърменето.
Сега пък малкия се е метнал на баща си - синеок е още от раждането. Само му се избистриха очите. Не си промениха цвета.

# 24
  • Мнения: 2 821
това си е за номинациите за най-абсурдна реплика, свързана с кърменето Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 938
Аз кърмя още дъщеря си, но тя е с кафяви очи. За съжаление по-сини няма да станат.  Laughing Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 1 212
Ха ха ха  Joy
А законите на генетиката , къде отидоха, ако е така ?!  Wink

# 27
  • Мнения: 559
Абе аз още кърмя малката, ама кафеви и очичките бе, ама няма да се отказвам току виж станали сини като на тати. Определено ми звучи абсурдно това  Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 2 829
Хахаха-сега вече, като започнат да се изумяват покрай мен и да ме питат-"още ли кърмиш", и "докога ще кърмиш" имам готов отговор:
Решила съм, че искам малкия да е синеок и ще го кърмя докато му изсветлеят очите!!!! Joy Joy hahaha hahaha
Ще го препоръчам и на други дългокърмещи майки, дето всичко живо ги кара да отбиват Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 212
Хахаха-сега вече, като започнат да се изумяват покрай мен и да ме питат-"още ли кърмиш", и "докога ще кърмиш" имам готов отговор:
Решила съм, че искам малкия да е синеок и ще го кърмя докато му изсветлеят очите!!!! Joy Joy hahaha hahaha
Ще го препоръчам и на други дългокърмещи майки, дето всичко живо ги кара да отбиват Mr. Green

 Joy hahaha
Аха  newsm78.... сега чак и аз се светнах откъде идва лафа  "..... до посиняване " ! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт