а тоалетната как чистите?

  • 7 376
  • 101
  •   1
Отговори
# 60
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Естествено   Доместос

# 61
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Чистя с препарат "РОСА" за тоалетна.
Преди два-три месеца една колежка ме светна за тях - перфектни и само за 1-1.20лв.
Миналата седмица им купих и препрата за фаянс и препрата за мазнини - и те са много добри .

# 62
  • София
  • Мнения: 346
Ако някой има опит с тоалетна БЕЗ канал в нея* и почистването й, моля да сподели  Embarassed
---------------
* подът е само плочки - като в кухнята, примерно....
Болна тема Close. Чистя я предимно с голяма предварителна нагласа и съм казала, че може да се ползва само при много спешни случаи  Laughing А другата тоалетна я мия при всяко къпане с кеф и препарати, съдържащи белина.

# 63
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ами ползвала съм всички посочени препарати, без белината и кислола, ама то си ги има в препаратите за тоалетни.

Пода си го чистя с препарата за плочки. Първо минавам с прахосмукачката и после действам с парцала.

# 64
  • Мнения: 5 475
Ако някой има опит с тоалетна БЕЗ канал в нея* и почистването й, моля да сподели  Embarassed
---------------
* подът е само плочки - като в кухнята, примерно....

  Тук навсякъде са такива... Tired
  Навлажнен ,но добре изцеден парцал и препарат,тук продават такива ,за които не е неоходимо да се изплаква. Peace
 
 

# 65
  • Мнения: 649
С Медикс или Доместос, почти всеки ден, рядко пропускам да почистя. Обикновено сутрин преди душа, ако сутрин нямям време вечер

# 66
  • Мнения: 2 591
С Медикс или Доместос, почти всеки ден, рядко пропускам да почистя. Обикновено сутрин преди душа, ако сутрин нямям време вечер


чак ти се удивлявам на ентусиазма  Peace

# 67
  • Мнения: 374
Чистя я с най-обикновена белина. Пробвала съм с най-различни препарати, които рекламират непрекъснато. Белината действа достатъчно бързо и е евтина.

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Доместос.

# 69
  • София
  • Мнения: 971
С Медикс. Баня и тоалетна са заедно - банята чистя с Медикс за плочки spring garden Мирише страхотно и почиства добре.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 5 535
Чистя с Медикс.
Моя приятелка си смениха квартирата и каза, че там все едно не било чистено от построяването на блока и затова тя изсипала 10 пакетчета лимонтозу. Имало много бърз резултат и се изчистило всичко.

Последна редакция: сб, 21 апр 2007, 16:19 от Despina

# 71
  • Мнения: 239
Аз чиста един път в седмицата с каквото ми падне

# 72
  • Мнения: 2 716
а тоалетната как чистите?
Без ентусиазъм. С WC-белина, без предпочитания към марката.
Заливам обилно с препарат и излизам на разходка. Когато се прибера, пускам водата  Peace

# 73
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
а тоалетната как чистите?
Без ентусиазъм. С WC-белина, без предпочитания към марката.
Заливам обилно с препарат и излизам на разходка. Когато се прибера, пускам водата  Peace


 smile3532 smile3501

# 74
  • Мнения: 2 677
С Доместос и Циф.

Общи условия

Активация на акаунт