Мнения за имуностимулаторите на ADLiquid™?

  • 150 810
  • 669
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 418
 Rolling Eyes едва ли е от сиропчето...не съм убедена че е някакво чудо това сиропче,въпреки че и ние го пихме...в момента съм в Англия и питах в няколко аптеки ...не са чували за него...а уж тук го произвеждали...ако беше много стока щеше и тук да го продават...поне така си мисля аз ..може и да не съм права... Grinning

# 661
  • Варна
  • Мнения: 2 576
По мое мнение може сиропа да доведе до превъзбуда на детето. Моето дете се превъзбужда от "Киди".

# 662
  • Мнения: 1 163
Моето дете тая зима изпи три шишета от сиропа, докато го пиеше добре. Сега го спрях да си почине малко ами от декември до март е изпила 4 антибиотика дали не бяха 5 даже. Незнам за септември въобще дали ще и поръчам от него. Сега съм се насочила към едни продукти с алое, взех и витамини и един спрей за пръскане в гърлото с пчелно млечице и други билки, ще видим какво ще постигнем и там. Аман от болести при нас.

# 663
"в момента съм в Англия и питах в няколко аптеки ...не са чували за него...а уж тук го произвеждали...ако беше много стока щеше и тук да го продават...поне така си мисля аз ..може и да не съм права"

Струва ми се , че никога не бива да забравяме, че целта на здравеопазването е да останем пациенти! Ако е възможно - завинаги.Това важи с особена сила в чужбина - фармацевтичната промишленост е страхотен бизнес - с най - високи печалби.Така, че лекарствата, които са много ефективни и относително евтини нямат голям шанс. Унас за сега все още е малко по-различно, но тенденцията е ясна.

# 664
  • Мнения: 123
Нека да подновим темата.Аз давам на голямото си момче Имун супорт от три години.На малкото от две.Може да се каже че нещата се развиваха добре до тази зима.Или схемата ни не е добре предписана или организма им е привикнал.Има ли доктор във форума да даде съвет.Все пак нашата ситуация е по особена-две деца с година и половина разлика.Разменят си вируси от раз.Но до тази зима не са спирани от детска,ходят заедно.Сега са си от месец и половина у дома и се борим все с нещо.

# 665
  • Мнения: 1 808
VasTed , аз не съм доктор, но от доктори знам, че всяко едно нещо в прекалени количества не е хубаво. Още повече че в един момент организмът наистина привиква.
Другото което е че тази зима беше наистина нещо страшно. Нямам познати които да не са боледували и да се извъртят всички вкъщи. Ние също се скъсахме от болести и само си ги предаваме от един на друг.
Да уточня, че не давам от сиропа. Давам друго, но да отбележа, че винаги ядем така да се каже силна и разнообразна храна.
Една позната в момента в който спря сиропа за да направят 20 дневната почивка - детето й изпи 2 АБ.

# 666
  • Мнения: 1 114
"в момента съм в Англия и питах в няколко аптеки ...не са чували за него...а уж тук го произвеждали...ако беше много стока щеше и тук да го продават...поне така си мисля аз ..може и да не съм права"

Струва ми се , че никога не бива да забравяме, че целта на здравеопазването е да останем пациенти! Ако е възможно - завинаги.Това важи с особена сила в чужбина - фармацевтичната промишленост е страхотен бизнес - с най - високи печалби.Така, че лекарствата, които са много ефективни и относително евтини нямат голям шанс. Унас за сега все още е малко по-различно, но тенденцията е ясна.

Хайде сега пък- ново 20.  Mr. Green Аз не мисля, че е кой знае колко евтин. Дори за западния стандарт.
20 евро струва все пак. Или в чужбина всички лекарства са с по-висока цена?  Wink
Това обяснение направо е изсмукано от пръстите.

# 667
# 668
# 669
  • Мнения: 1
prepora4axa ni go sled prekarana plevmonia kato nov efikasen sirop''adliquid broncholine'',ne namiram nikakva informacia v neta.

Общи условия

Активация на акаунт