Върпос за 2 крема против стрии

  • 3 314
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
Аааа ?  Shocked

200лв за 2 месеца и то без гарантиран ефект, накрая може да си почти същата...  Close

Че то колко струват лазерните процедури против стрии??

# 46
  • Мнения: 916
А дали от лазерните процедури ще има ефект? Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 505
@molestosa - отстранила си нови стрии с Елансил или си ги предотвратила?
махнаха се Peace
но да поясня, че бяха пресни - същия ден като видях, че излизат, започнах да се мажа и то не с ампулите, а със крем

# 48
  • Мнения: 2 197
Всичко е до кожа. Аз ползвах Мустела от 4-тия месец. Нямам една гънчица никъде. Прекрасен крем  - добре мирише и добре попива. Купих си един Мама Дона за бюст - еми стоеше на бучки, миришеше  гадно и го изхвърлих. Но според мен, за да има някакъв ефект трябва да се мажеш редовно и то от малките месеци (на мен корем ми се образува в 6-тия месец).

# 49
Цитат на: molestosa
махнаха се Peace
но да поясня, че бяха пресни - същия ден като видях, че излизат, започнах да се мажа и то не с ампулите, а със крем

От една опаковка крем ли се махнаха, или ? Моите не са въобще толкова пресни, но предполагам ще има ефект. Къде може да се намери и на каква цена? Какъв е точно... Да питам за него.

А горе се попита за ефект от лазерната процедура - ами аз мисля, че такава/такива процедура/ри в комбинация с добър крем/ампули биха имали най-максимален ефект от всичко...

# 50
  • Мнения: 498
Е вече наистина не знам какво да правя. Защото онзи на Мустела бил специално за вече появили се стрии - значи има и такива. А тези против белези... Не знам с кое да се захвана.
Абе аз се мажа с контрактубекс и има някакво избеляване,ама знам ли?Може да е на психическа основа....Пробвай!  Joy

# 51
  • София
  • Мнения: 1 914
@molestosa - отстранила си нови стрии с Елансил или си ги предотвратила?
махнаха се Peace
но да поясня, че бяха пресни - същия ден като видях, че излизат, започнах да се мажа и то не с ампулите, а със крем

За този ли говориш? За вече появили се стрии е:

Аз съм се мазала с него и нямаше никакъв ефект.

# 52
  • Мнения: 289
Наскоро познати ми препоръчаха крема за стрии на Biotherm. Някой дали го е ползвал? Аз използвам крема за целулит и за корем с отслабващо действие. Честно казано това са най-хубавите продукти, които съм ползвала досега, а аз използвах какво ли не. Но незнам дали да си вземам и крема против стрии.Ако някой го е ползвал нека сподели.

# 53
  • Мнения: 4
Привет момичета, да се включа и аз  Simple Smile

та.. мога с ръка на сърцето да се похваля от крема за стрии на Vishy  Peace той за 2 седмици мазане направи чудото да заличи едно 60% от гадните белези, които са си доста старички... друга козметика не съм ползвала, вероятно си зависи и от типа кожа  newsm78, но за мен кремчето е незаменимо  Grinning
 И да предупредя - сега го ползвам за 2-ри път, като преди само мажех и имаше съвсем леко подобрение, разликата е в масажирането... сега търкам до зачервяване на кожата и след всяко мазане има ефект (видимо !!!)   Peace

# 54
  • Мнения: 302
И аз през бременноста си се мажех по корема със свинска мас - вечер преди да си легна обилно се намазвам/целия ми тОмбак лъсва-беше отвратително,но какво да се прави красотата иска жертви Laughing/ обличах една стара тениска и така.Ефекта беше поразителен.

# 55
  • Мнения: 857
Наскоро познати ми препоръчаха крема за стрии на Biotherm. Някой дали го е ползвал? Аз използвам крема за целулит и за корем с отслабващо действие. Честно казано това са най-хубавите продукти, които съм ползвала досега, а аз използвах какво ли не. Но незнам дали да си вземам и крема против стрии.Ако някой го е ползвал нека сподели.
И аз чух страхотно отзиви за този крем ,знам,4е не са го ползвали много хора,защото бил около 100лв ,а трябвало да се маже с него по продължително.
Мисля да си го взема тези дни и ще пиша отзиви

# 56
  • Мнения: 1 121
Момичета, и на мен ми излязоха гадните стрии... дотук всичко беше перфектно, мазах се с какво ли не, но ето, че две седмици преди термина се нацепих сериозно! Имам си малко по коремчето, но те са почти незабележими и тях мога да преживея, но не и тези по дупето и по краката... особено тези по краката - все пак са синьо-лилави и се набиват на очи! Моля ви кажете ми как да се отърва от тях? Има ли нещо, което е доказано ефективно? Четох по-нагоре за ампулите на Лиреак-някоя от вас да ги е ползвала?

# 57
Имах две стрии по гърдите и се мазах с Мама дона сега целите гърди са в стрии незнам този крем на кого изобщо помага   Cry Cry Cry Кажете какво да правя и с какво да се мажа

# 58
  • Мнения: 857
Аз от 2седмици се мажа с ампулите на лирак и не мога да поварвам,но наискатина има лек ефект, не из4езжат,но определно избледняжат и това само за 2 седмици.

Общи условия

Активация на акаунт