Моето великолепно раждане в Шейново!

  • 5 794
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 258
Еех, че поетично и позитивно си го написала, чак ми се приражда Mr. Green Чай да чукна на дърво, че ми е много рано още  Crazy
Радвам се, че всичко е минало толкова добре при теб! Много сте сладки и тримата на снимките, чак и бебока усмихнат. Направи ми вечерта! Сладурана! Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз вече мога да се похваля, че преди 9 дена станах мама. Heart Eyes
Родих в Шейново и съм много доволна.
Бях на прослувутия неремонтиран 1 етаж, но не беше толкова зле, колкото някои го описват, поне за мен. Wink

# 47
  • Мнения: 752
Има ли още доволни от Шейново?
Аз имам идея - да вземем да се обединим и да им напишем благодарствено писмо?

Аз също съм много доволна от Шейново и благодарна на д-р Гагова - страхотен човек!!
И те подкрепям за идеята!

# 48
  • София
  • Мнения: 5 079
Честит бебок, много да ви радва!  Hug

Радвам се, че има толкова положителни и безстрашни хора като теб, прегръщам те виртуално! Hug
Аз също съм много доволна от Шейново, затова и пуснах темата за Смешното раждане, за да вдъхна кураж на всички, на които им предстои, да ги настроя празнично, защото раждането си е вълшебство, нещо несравнимо, необяснимо, красиво и неповторимо... А може да бъде и купон...  Wink

# 49
  • Мнения: 423
Просто настръхнах от разказа ти. И аз родих моето слънчице в Щейново и съм страшно доволна от екипа, който ми се падна. Не съм плщала нищо единствено си платих епидуралната упойка! Ако забременея втори път пак там ще искам да родя и да следя бременноста си!

# 50
  • Мнения: 49
поздравявам те за разказа ти. Аз родих второто си дете през февруари при доктор Семра. Тя наистина е един божествен ангел, също майка на две деца. Раждах без уговорка, толкова мила, през цялото време ми държеше ръката и ми милваше и успокояваше, направо се изумих че може да има такива доктори като нея. Човек който е влюбен в професията си!

# 51
  • София
  • Мнения: 1 075
Тя наистина е фантастична. Дълги години плодотворен и безпроблемен труд, докторке Wink
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт