Всеки ден ли сменяте дрехите на бебето?

  • 7 080
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 104
Ако не сме си изцапали "тоалета" , сменявам дрешките вечер след банята. Но ако през деня сме направили беля и сме мръсни, пак сменявам дрехите.

# 31
  • Мнения: 210
Да сменям дрешките всеки ден след баня,ако сме се нацапали и през деня пак ги сменям.То без друго имаме толкова много дрешки,че на някой не им идва реда да ги облека и те вече сая ни малки.

# 32
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да сменям дрешките всеки ден след баня,ако сме се нацапали и през деня пак ги сменям.То без друго имаме толкова много дрешки,че на някой не им идва реда да ги облека и те вече сая ни малки.
И при нас е така.  Peace

# 33
  • Мнения: 117
след баня-слагаме пижама,а през деня по няколко пъти се преобличама че се цапа човека Grinning
  Peace
И ние така!

# 34
  • София
  • Мнения: 2 967
Абсолютно всеки ден, даже и по 2 пъти. Когато беше малко бебе му ги сменях по няколко пъти на ден, за да го изфукам с хубавите му подаръци  Embarassed

# 35
  • Мнения: 2 152
дааа, даже и по няколко пъти ми се случва - пижама и боди,сменям с домашни дрехи,които сменям с такива за разходка...връщаме се пак домашните и след баня пижамата - ако се повърне,одриска или омаже с пюре,пак сменям Mr. Green Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 407
Вечер слагам пижамка и я сменям на 3, 4 дни, дрешки според завидси, дънки ако не са изцапани поне 2 пъти ги носим, блузки всеки ден ,даже и по 2 пъти на ден.Белио всеки ден.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 967
Забравих да кажа, че пижамата му сменям всеки ден.

# 38
  • Мнения: 1 043
След баня обличаме пижама,а сутрин на тоалета ги сменям Peace
И аз така Peace

# 39
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И като бебе и сега я преобличам по два пъти на ден. Някои дни съм стигала и до 4 - 5 пъти  Crazy , ама тя сега на почти 3 се прави на маймуна за максимум 10 минути.

# 40
  • София
  • Мнения: 44 122
Сменям ги винаги след баня, от -до. и през деня сменям ако се изцапа мн, че и по няколко пъти се е случвало....

# 41
  • Мнения: 3 069
Всеки ден в тази последователноста:къпане, обличне на пижама и дрехите от деня в пералнята.Н а следващия ден нов пран комплект.

# 42
  • Мнения: 2 616
Всеки ден в тази последователноста:къпане, обличне на пижама и дрехите от деня в пералнята.Н а следващия ден нов пран комплект.

 newsm10 и ние така, освен ако не се оповръща целия и се наложи да го преобличам по-рано!

# 43
  • Мнения: 388
Да всеки ден ако памперса пусне.
а вечер след баня задължително

# 44
  • Мнения: 179
След баня-задължително.Освен това всеки път,когато се наложи (ако се е изпотила или нацапала).До ден-днешен съм така-например не мога да облека на дъщеря си пижама,която вече е обличана предната вечер.
Забравих да кажа, че пижамата му сменям всеки ден.
======================================================================
Дрехите ги сменям всеки ден, белйото също, но пижамата не Naughtyна седмица.Пижамата я слагаме след като сме се изкъпали после направо в леглото.Не разбрах защо я сменяте всяка вечер не говоря за бебета , а за над 2год. дечица? newsm7

Общи условия

Активация на акаунт