Всеки ден ли сменяте дрехите на бебето?

  • 7 088
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 999
Всеки ден, даже се случва по няколко пъти на ден. Laughing

# 61
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
И с двете ми деца пералнята и ютията са ми втория чифт ръце...По няколко пъти на ден се преобличат от бебенца - било от повръщано, храна, напишано...Не са карали по 2дни с едни и същи дрехи.

# 62
  • Мнения: 1 174
Всеки ден, не само по веднъж. по няколко пъти ми се е случвало (ако повръща, лигави и т.н.), но никога не съм оставяла бебчето с дрехи от предишния ден, колкото и чисти да изглеждат дрехите  Stop. Това е недопустимо. защо изобщо се задава такъв въпрос.  newsm78

Е, хайде, чак недопустимо  Crazy Ако е бебе на 2-3-4-5 месеца, което по цял ден лежи, не повръща, не се цапа по никакъв начин, голЕм праз, че ще му облека същите горни дрешки на другия ден  ooooh!  Tired Понякога направо  #Crazy

 Peace
Ако не се е изцапала, сменям само бодито след баня и то пак само, ако реша, че има нужда.

# 63
  • Мнения: 3 089
и аз сменям дрехите всеки ден. и по-често, всъщност.

# 64
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Не всеки ден, а по няколко пъти на ден сменям ooooh!

# 65
  • Мнения: 475
Естествено!Нали в края на деня приличаме на прасенца hahaha

# 66
  • София
  • Мнения: 3 249
Всеки ден, не само по веднъж. по няколко пъти ми се е случвало (ако повръща, лигави и т.н.), но никога не съм оставяла бебчето с дрехи от предишния ден, колкото и чисти да изглеждат дрехите  Stop. Това е недопустимо. защо изобщо се задава такъв въпрос.  newsm78

Е, хайде, чак недопустимо  Crazy Ако е бебе на 2-3-4-5 месеца, което по цял ден лежи, не повръща, не се цапа по никакъв начин, голЕм праз, че ще му облека същите горни дрешки на другия ден  ooooh!  Tired Понякога направо  #Crazy

 Peace

Бельото - боди и ританки сменям всеки ден след баня. Изключително редки са случаите, когато памперсът ни е пропуснал, даже вече не помня кога за последно.

Горните дрехи сменям през ден или ако се наповръща - веднага. Беба още не пълзи, не се върти, не виждам смисъл да ги сменям всеки ден!

Дрехите за излизане пера на няколко излизания веднъж.

Гледам да не се вманиачавам.  Simple Smile

# 67
  • в Низината
  • Мнения: 705
Сменям дрехите на Дани всеки ден, включително и след баня.

# 68
  • Мнения: 128
Здрасти
Ние сме още малки и не се цапаме още много. Но сутрин сменяме дрехите, а вечер слагаме пижама. Така че се преобличаме два пъти на ден горните дрехи, а бельото вечер след баня.

# 69
  • Мнения: 2 467
От как се е родила всеки ден сменям. От как стана самостоятелна в ходенето, горните по 2-3 пъти в ден се сменят като сме навън.

# 70
  • София
  • Мнения: 3 787
След баня сменям всичките дрехи.Иначе,обикновено се преобличаме поне 2 пъти на ден.След разходките Mr. Green

# 71
  • Мнения: 431
Според зависи. Зимата като  сме си в къщи и не се цапа не ги сменям всеки ден- само бельото вечер  Naughty . Но сега е просто задължително даже и по два пъти ги сменяме. Като отидем на пясъчника и......направо сме за    bath 

# 72
  • Мнения: 985
 Аз сменям беба по 1-2 пъти на ден,защото повръща и постоянно се цапа.А отделно себе си колко пъти сменям да не ви казвам като ме оповръща едно хубаво... Whistling

# 73
  • Мнения: 2 677
Задължително ги сменям всеки ден. А когато се нацапа, разбира се, че не го държа мръсен. Случвало се е и четири - пет пъти на ден да го преобличам.

# 74
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не по веднъж, по няколко пъти на ден се преобличаме!

Общи условия

Активация на акаунт