VIP Brother 2 - 9

  • 36 384
  • 1 364
  •   1
Отговори
# 60
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Венета пита Христина "СПОРЕД ТЕБ ХОРАТА УТРЕ ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВАТ" Вероятно очакваше да и каже че тя ще остане Joy Joy Joy

# 61
  • Мнения: 7 186
Венета пита Христина "СПОРЕД ТЕБ ХОРАТА УТРЕ ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВАТ" Вероятно очакваше да и каже че тя ще остане Joy Joy Joy

Тя пък намерила кой да пита Shocked ooooh!
Василка и на мен ми липсва. Без нея вече нищо не е същото Sad

# 62
  • Мнения: 4 370
Венета пита Христина "СПОРЕД ТЕБ ХОРАТА УТРЕ ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВАТ" Вероятно очакваше да и каже че тя ще остане Joy Joy Joy
A Христина какво и отговори?

# 63
  • София
  • Мнения: 4 423
Ристе не знам какво и каза, но Мравко отсече:
Ти ще си ходиш, така ми се струва. Crazy

# 64
  • Мнения: 4 370
Бреййй много прозорлив бил тоя Здравко!

# 65
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
щеше да е много готино, ако Азис беше влезнал с Гала вътре..... знам че Венета и Гала имат някаква връжда и щеше да стане интересно Mr. Green

# 66
  • Мнения: 13 512
щеше да е много готино, ако Азис беше влезнал с Гала вътре..... знам че Венета и Гала имат някаква връжда и щеше да стане интересно Mr. Green
за коя Гала говориш? Откъде Азисовата Галка ще има нещо да дели  в Вендета?

# 67
  • Мнения: 2 839
щеше да е много готино, ако Азис беше влезнал с Гала вътре..... знам че Венета и Гала имат някаква връжда и щеше да стане интересно Mr. Green
Аз пък мисля, че с него, без него, тая интрига се поизчерпа вече. Най-добре да излезе Вена и да измислят нещо друго с което да привлекат вниманието на зрителя, че тая вражда вече се поизтърка.
Азис е тарикат сигане, излезе във възможно най-добрия момент за Негово Величество Рейтинга си.

# 68
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
щеше да е много готино, ако Азис беше влезнал с Гала вътре..... знам че Венета и Гала имат някаква връжда и щеше да стане интересно Mr. Green
за коя Гала говориш? Откъде Азисовата Галка ще има нещо да дели  в Вендета?

За Азовата Галка, нещо не се харесват двете

# 69
  • София
  • Мнения: 2 967
Така е. И аз се замислям ако утре Венчето излезне, какво ще стане нататък, защото другите се предсавят като голами приятели и от един отбор. Все ми се струва, че Тишо и Здравко няма да продължат нейната война...

# 70
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Венета пита Христина "СПОРЕД ТЕБ ХОРАТА УТРЕ ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВАТ" Вероятно очакваше да и каже че тя ще остане Joy Joy Joy
A Христина какво и отговори?

Ми с един дебилен глас каза "ми незнаааааааааам"

# 71
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
щеше да е много готино, ако Азис беше влезнал с Гала вътре..... знам че Венета и Гала имат някаква връжда и щеше да стане интересно Mr. Green
за коя Гала говориш? Откъде Азисовата Галка ще има нещо да дели  в Вендета?

За Азовата Галка, нещо не се харесват двете
Аз знам, че с другата Гала не се понасят, ама за Азовата не бях чувала.....

# 72
  • Мнения: 13 512
венета няма да излезе утре, не се надявайте. без нея ще е съвсем тъпня

# 73
  • Мнения: 2 013
щеше да е много готино, ако Азис беше влезнал с Гала вътре..... знам че Венета и Гала имат някаква връжда и щеше да стане интересно Mr. Green
Аз пък мисля, че с него, без него, тая интрига се поизчерпа вече. Най-добре да излезе Вена и да измислят нещо друго с което да привлекат вниманието на зрителя, че тая вражда вече се поизтърка.
Азис е тарикат сигане, излезе във възможно най-добрия момент за Негово Величество Рейтинга си.

Да, и май започна да плюе яко срещу Венета, когато разбра, че това е модната вълна в момента. И Ники Кънчев го засече по темата - стана много по-рязък срещу Венета след половинчасовата почивка, в която трябваше да си мисли дали да влезе отново в къщата и когато е успял да се чуе с много хора. Аз понеже гледам "Горещо" и си спомням много добре, че Венета бе основният ПР-канал на сватбата на Азис и Китаеца, то не бяха интервюта, снимки в леглото, снимки в пробната, сватбата "на живо" и прочие...

# 74
  • София
  • Мнения: 2 967
венета няма да излезе утре, не се надявайте. без нея ще е съвсем тъпня


Няма да излезе, ако Деси излезне доброволно.

Общи условия

Активация на акаунт