VIP Brother 2 - 9

  • 36 389
  • 1 364
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 903
вие двете как успяхте да си сложите еднакви аватари  bowuu

# 31
  • Мнения: 275
вие двете как успяхте да си сложите еднакви аватари  bowuu



Е на това му се вика съвпадение, аз го сменям често(и сега ще го сменя)май за пръв път се засичаме с лилак в някаква тема.

# 32
  • Мнения: 603
Ами запис - какво друго. Дават филм, а бебето иска внимание.

# 33
  • Мнения: 4 370
Мисля че отрицателно ще се отрази! Лично аз спрях да гледам Горещо!

# 34
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Отрицателно! Ама аз и без това не го гледам де.......

# 35
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
А ще го гледаме всички, като излезе Винетка, щото й се кефиме!!!! Joy

# 36
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
......Пък и аз мисля, че Здравко, ако се намери една жена с акъл да го прикотка, ще стане мъж та дрънка, щото разсъждава много трезво, ама не е случил. Пък Ристето, тя все толкоз ще и е акъля - нюню

абсолютно съм съгласна. Не е нито първият, нито последният, който се заглежда по жени. Обаче кой му е светил, та да знае спи ли с тях наистина? А и ако се чувства свободен, а той доскоро си беше такъв, нищо чудно да е хойкал.
Ако Здравко си обича много жената, ако я харесва наистина и от сърце, нямаше да се чуди 3-4 пъти дали да се жени за нея, както Христина сама си призна. И ще си седи мирен до нея, пък за гледане пари никой не му взима.
Неговата работа беше измислена от-до. Той беше изненадан на кофти място и от бременността на Христина. Помните реакцията му - в първия момент дори не си помисли, че детето е от него. Сега поне е видно Simple Smile Ако той я обичаше толкова, че да иска тя да му стане съпруга, нямаше да се терзае толкова време.
Спи.
Пък и той не се чудеше дали да се жени за Христина или не, а дали въобще да се жени и да скъса с живота на свободен гларус - това беше дилемата, ако помните. Въпросът - Христина или друга, въобще не е стоял. Когато станеше дума за това, той беше абсолютно категоричен.

Това е просто такъв тип мъже... по морето ги има доста. Хем са семейни, уж се водят, че се грижат за семействата си, в смисъл че осигуряват достатъчно пари, а иначе кръшкат, като им падне. Доста различен морал от този във вътрешността, но... така е. Жените също са така, между впрочем.

# 37
  • Мнения: 1 288
рядко съм го гледала горещо досега. вече и не мисля да  го гледам.  Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 6 618
А ще го гледаме всички, като излезе Винетка, щото й се кефиме!!!! Joy
Аз вече не го гледам нямам и намерение независимо кой и е гост.
Никога не ме е кефила , а сега съвсем ми се падна в очите.

# 39
  • Мнения: 419
рядко съм го гледала горещо досега. вече и не мисля да  го гледам.  Crossing Arms
и аз така  newsm25, мисля че вече го писах

# 40
  • Мнения: 4 053
Отрицателно! Ама аз и без това не го гледам де.......

 Peace

# 41
  • Мнения: 2 839


Това е просто такъв тип мъже... по морето ги има доста. Хем са семейни, уж се водят, че се грижат за семействата си, в смисъл че осигуряват достатъчно пари, а иначе кръшкат, като им падне. Доста различен морал от този във вътрешността, но... така е. Жените също са така, между впрочем.
Хахаха, това е интересна статистика. А от какво така? От влажния въздух? Или може би от морскя бриз  Laughing

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Благодаря за анкетата!  Hug

# 43
  • Мнения: 1 673
Защо няма предаване? Нали от 8 до 9?

# 44
  • Мнения: 4 053


Това е просто такъв тип мъже... по морето ги има доста. Хем са семейни, уж се водят, че се грижат за семействата си, в смисъл че осигуряват достатъчно пари, а иначе кръшкат, като им падне. Доста различен морал от този във вътрешността, но... така е. Жените също са така, между впрочем.
Хахаха, това е интересна статистика. А от какво така? От влажния въздух? Или може би от морскя бриз  Laughing

 hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт