Кой хорото ще поведе и в Отчетни ще ни заведе...!?16.04 - 23.04

  • 16 384
  • 540
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 3 524
хахахаха тия ме изкефиха и двете, аз по-скоро като онуй първото, бая фотошоп ше требе да играе  Mr. Green
Муши папа ми се сладолед ама нема- на бач съм, тука нема отде. Отивам да бомбя шоколадовите бонбонки при колегите  Mr. Green
Гале- привет!   bouquet
Апропо Диляна-усмивка, дата е чудничка- нашата сватба беше на 28 май миналата година  bowuu

# 511
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
ей двете пловдивчанки,кви са тия клипчета бре?
аз се размечтах така да отслабна и аз виртуално
ама няма да стане #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ама не играете честно бе smile3533

# 512
  • Мнения: 802
и кво не му е честното само не разбирам ?!
мерси че ми харесахте профилчето ... Hug
и аз бомбя шоколадови бонбонки , нали трябва да кача малко кила до сватбата .
а вижте кво намерих - ето :

Спира голфче 2 на светофара до един Майбах.
Шофьорът на Голфа сваля прозореца и пита този от Майбах-а:
-Върви ли тая кола?
-Да, върви!
-Здрава ли е?
-Да. Защо питаш?
-Ами гледам, че много не ги карат!

# 513
  • Мнения: 2 270
Дилянче - ама много готин профил,бе душа! Hug
25.05 - ми звучи точно като за сватба! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Миличка, пожелавам ти цялото щастие на света и в най-скоро време да ни зарадваш с новината, че ще ставаш мама! Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

# 514
  • Мнения: 802
да бе прити ще ви зарадвам,, ама чакам всички заедно да видим чертичките !
че иначе няма сама да празнувам я !

# 515
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Тука обаче ври и кипи, независимо че казвате че сте се удрямали на столовете  Mr. Green
Дилянка ника ти е чуден  Heart Eyes Ама аз ти пожелавам да качиш от другите килца, тамън до сватбата две-три отгоре, пък след девет месеца да му мислиш как ще ги сваляш  Crazy
Ели душко стига с тоя сладолед че вече и аз  Crazy после бая ще свалям, вчера сладолед днес сладолед .... Joy

# 516
  • София
  • Мнения: 3 524
мило ама аз за сладоледа в другата тема такова, писах за сладоледчето ...  newsm78
иначе днес не съм папкало сладоледче де, ама се глася довечера да мелна поне едно  Mr. Green да ти кажа без едно мога ама с едно- не- та поне по две  Mr. Green

# 517
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте и от мен! Много гадно да се бачка в събота, ей!   Направо щях да заспя по едно време на бюрото.....
Вярно, че и после като почиваме 4 дни ще ни е добре, ама това да се трепеш в събота си е безобразие!!! #2gunfire
Аз тази нощ не можах да спя, затова само наминах тук набързо, за да видя дали няма нови две чертички, но уви! Tired
Сега ще лягам малко да дремна, пък довечера пак ще се вклщча.

# 518
  • Мнения: 375
как е уикенда мацки?
на младоженката 4естито!  bouquetмного любов и дълъг брачен живот!
И на всички нови бремелилинки честито!
Мен днес ме посети лелчето,сега сте я изчакам да си ходи и мятам мужлето здраво този месец за6тото миналия се поизложихме малко,но той беше болничък така ,4е му е простено
Късмет на всички

# 519
  • Мнения: 1 436
Добро утро!

Още веднъж честито на никкита  bouquet, с пожелание за дълги и щастливи години заедно. И както пееше попа на моята сватба, да се плодите като Авраам и Сара, като Исаак и Ревека, като Яков и Рахел  Joy  Hug

 newsm59  ura на котето.

Сутринта ми дойде лелката - точно навреме  newsm50. Хем очаквах, хем много се ядосах. За сметка на това, майка ми се включи на скайпа точно след като протече гадината и си изплаках душата на нея. Олекна ми  Mr. Green. И на нея май й олекна, защото явно въпреки периодичните намеци от моя страна, тя беше решила, че продължаваме да отлагаме бебето.

рокси, с теб сме заедно този месец  Hug

Отивам да готвя, че двуметровото ми бебе се размрънка, че е гладен  Mr. Green

# 520
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Moмичета, само се записвам и отивам да ви чета, че пак един роман сте сътворили....  Mr. Green
Дано има поне една хубава новина, от дългия списък миналата седмица  Praynig

# 521
  • Мнения: 851
Aaaaa, Дилянче, много готин виц  hahaha Joy hahaha Joy И двамата с мъжлето ми много се смяхме  Joy hahaha Joy hahaha

Хубава неделя на всикчи ви желая и да сте много усмихнати и в слънчево настроение  Hug

# 522
  • Мнения: 1 792
аз съм голяма шамандура.кво чакам оволация-ми ние този месец трябва да се пазим нали ще правя ЯРМ ooooh!уфффф ма съм и аз еднааааа.
аз ей така да си поразсъждавам малко на глас Laughingама гледам тука пусто нещооо всеки е забегнал на някъде

# 523
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Най-накрая успях да прочета почти основно темичката, много писане, много нещо  Crazy

Първо, честито на виделите положителното тестче!   bouquet Лек деветмесечен път към едно малко същество!   baby_neutral

Честит рожден ден на котето, да си много щастлива и обичана жена!   bouquet

Никита, дано си изкарала добре на твоя ден!  Peace

Ютурна, честита годишнина! Да празнувате още много пъти на тази дата, а от догодина да празнувате трима (поне Mr. Green)

Мента, как са нещата при теб? На нас лелката ни изигра първоаприлска шегичка, ама да видим дали ние не сме я изиграли пък този месец?  Mr. Green

Иначе, за протокола, не чакам на 27.04. но май ще дочакам, че този месец не бяхме много активни  Thinking

# 524
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро, сладурани! smile3525

Май аз съм най ранобудна.Трябваше да стана в 7,30ч. че мойто синче отива на фестивал за народни танци и трябваше да го изпратя.После изпратих мъжлето дневна и аз днес мисля  да се разчистя  newsm75 тъкмо няма да ми се пречкат мойте.

Гале, добер дошла!

Усмивка,  профил ти е супер!
 
Желая ви весел уикенд smile3521 и по- късно пак ще надникна.

Общи условия

Активация на акаунт