Кой хорото ще поведе и в Отчетни ще ни заведе...!?16.04 - 23.04

  • 16 383
  • 540
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 3 789
Зрдавейте, момичета!
Днес, гледам, няма много раннобудни тук... newsm09 Явно всички си наваксват от вчерашния работен ден и посъкратен сън. Ние с мишлето обичаме през уикендите да се поизлежаваме малко, аз даже все се заричам, че ще спя поне до 10 и по този повод винаги в 8-8,30 съм отворила очи.
Аз си чакам кротко лелката, не психясвам предварително, въпреки че на моменти ми изпушват нервичките, но засега удържам фронта! Peace
Момичета, нали ви споделих в сряда, че за днес сме канени на пита на едно едномесечно бебе и бях под мноооого голям въпрос дали да отида или не, заради въпросите, които евентуално ще ми бъдат подметнати. Но реших, че ще отида и ще го направя заради моето мишле, защото е на негов братовчед жена му. Даже съм купила на бебона едно много сладко комлектче от рокличка и гащета с шапчица. Ако знаете какъв хубав жълт патешки цвят е.....още повече ми се засили желанието за бебче Praynig newsm17
А като влязох в този бебешки магазин...лелееее, ами то толкова много неща имаше и едни такива мънички, розвки, шаренки....направо ми се разтуптя сърчицето!  love001
Та следобях отиваме на питата и довечера ще ви кажа как е минало. А на всички кокошки, които ще посмеят да ми зададат "неудобни" въпроси- решила съм да бъда директна и ще ги забра на кучето в....сещате се! smile3521 smile3512
Хайде, мацки, хубав ден от мен!

# 526
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Усмивке, избрала си най-добрия ден за сватба!  newsm10
И моята сватба беше на 25.05, но преди цели пет години.
Така, че говоря от опит.  smile3521
Желая ви един дълъг и ленив почивен ден.  smile3524
И никакви такива ...............  1dishes  wash  hang  1ironing  newsm79

# 527
  • Мнения: 802
добро утро и много ви благодаря момичета за това че ме споменавате .
и ся да ви се оплача
вчера си легнах в 18,30 след работа и веднага заспах, спах, спах, спах ...  чак до тази сутрин  smile3524

ставам аз в 8,00 бодра, заредена с енергия и амбицирана да направя едно яко почистване на цялата ми къщичка и да сготвя едно оризче с пиленце .
а мъжа ми беше на бар цяла нощ  / а аз реших да си почивам /, прибра се в 6 сутринта и аз си викам - ИДЕАЛНО !!!   smile3508   - докато той си спинка аз ще си свърша работата и после доволно след обед ще сме на разходка и на шопинг малко .
Мия си аз очичките и отивам да пия кафенце с цигарка .

след малко обаче точно вадя продуктите за да действам с готвенето и кво мислите разбирам ...
мале .... ми то няма капка вода щото вик имали авария ...
басиии ужаса ...
и ся ...  newsm78 казаха, че водата ще дойде не порано от 15,00 часа днес .

ужас !  smile3516 smile3511

и за кво си почивах толкова време, ми да бях отишла на бар и аз та сега да спя .

# 528
  • Мнения: 1 765
Добро утро...макар че вече е добър ден, но аз съм още на кафенце...

Дилянка/Усмивка....голяма гадост, сигурно се чувстваш много изиграна...другото, което би могла да направиш е или да излезеш на разходка или да продължиш с активната почивка ( ТВ, хубава книжка...все неща, за които аз обикновено нямам много време )....

Моя милост шофьорката днес ще продължава с трупането на опит, ако нещо не се объркат плановете де, но съм твърдо решена вече да карам активно.... Crazy

Аз сега, този месец след като ми дойде гадината ( и не иска да си тръгва, не знам защо ), имам една чуденка....имам раничка от доста време, редовно правя цито, следя я, сега дойде времето за поредната цитонамазка, обаче доктора се юрна нещо да я гори, без да я е виждал, и което ме очудва, че въпреки, че съм нераждала иска направо електрокоагулация да правим, при положение, че има лазер или препарати...т.е други алтернативи. Та не знам какво да правя, дали да продължим с опитите за бебе или да предприема лечения и после с нови сили отново...принципно разума би казала - лечение, но пък...ако състоянието ми не изисква 100 % първо лечение и бихме могли да продължим с бебето....просто не ми се иска да прекъсваме, когато едва започнахме.

Стига толкова съм писала, ще се радвам ако някоя от вас сподели челен опит или даде съвет...

Хубава неделя момичета   bouquet

# 529
  • София
  • Мнения: 3 524
Никита, дано си изкарала добре на твоя ден!  Peace

Ютурна, честита годишнина! Да празнувате още много пъти на тази дата, а от догодина да празнувате трима (поне Mr. Green)


 Hug Hug Hug аз отивам обратно по задачи - тази седмица е работна за мен наистина като седмица а не като 5 дни. #Crazy

# 530
  • Мнения: 9 093
Комикс, колко е голяма раничката?
Миналата година и аз имах, но я "горихме" три дни през ден с едно лекарство, Ваготил.
Сега тази година на прегледа се оказа че я няма.
Мисля, че е добре първо да се действа с медикаменти, а разни лазери и щуротии не са за препоръчване преди да си раждала, защото се намалява еластичността на маточната стена, нещо такова беше обяснението. Виж и попитай в темите за ПАП3 и редовна годишна цитонамазка, там има компетентни момичета, които ще ти дадат правилен съвет.

# 531
  • София
  • Мнения: 1 248
Къде сте бе хора?... Shocked Голяма скука днес тук...Пък аз по принцип само събота и неделя мога да си вися във форума през деня, защото нямам нет на работата  Confused...
Днеска ми е много сънливо-цял ден ходя и се прозявам, незнам каква е тая късна пролетна умора и нищо не ми се прави...Едвам изпържих едни кюфтенца и направих салатка поне да нахраня милото, че цял ден кърти мазилката на терасата щото ще я ремонтираме и нея Mr. Green...Нещо ми е едно такаво никво, много смотано-като стане така не мога да се понасям-само търся къде да се подпра...И като се замисля, че утре пак съм на работа... Close

# 532
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Аз да се отчета със малко снимки  Mr. Green, миналата седмица бяхме в Будапеща и Прага. Сега съм качила само снимки от Прага, а утре ще кача и от Будапеща

ПРАГА


Вили, как мина питата?  newsm78

Дилянче, дойде ли водата или днес го писахте "дъждовен"?  Mr. Green

Комикс, по-добре попитай в седмичната темичка на момичетата в съседния форум, може да знаят повече по въпроса  newsm78

# 533
  • София
  • Мнения: 3 789
Вили, как мина питата?  newsm78
Да ви кажа- ходих на питата днес следобяда. Мина нормално, без излишни емоции и напрежение от моя страна. Аз отдавна не бях ходила на такова събитие и бях позабравила малко обичая, но си го опресних и живот и здраве, скоро надявам се да го празнувам в моя дом! Praynig Praynig Praynig
Малката бебешора непрекъснато спеше, независимо от цялата шумотевица и еуфория покрай празника й. Аз я погушках и тайничко си помечтах скоро да гушкам свое сладко бебе! Praynig Praynig Praynig
А сега се настройвам за новата работна седмица, защото след нея следват многото почивни дни, които чакам с нетърпение!
Хубава вечер на всички ви желая и успешна и ползотворна нова седмица!

# 534
  • София
  • Мнения: 3 789
А, забравих да ви кажа- ами мен гадината все още не ме е навестила, но имам леки болки в корема, като пред М и очаквам всеки момент "включване". Преди се надявах да ме подмине, но при сегашната ситуация я чакам всеки момент да ме навести! Така, че кой каквото има като лелка и гадина- този месец да я изпраща при мен на банкет! Даже копринка съм й купила, и крилца съм й сложила- само да дойде! А после като си замине- някой правеше някакво списъче - и аз ще се включвам там!

# 535
  • София
  • Мнения: 1 248
Вес, снимчиците са страхотни... Heart Eyes...И аз мечтая някой ден да разгледам Прага...Една приятелка скоро беше там и остана възхитена. Grinning
Вили, много хубаво че всичко е минало благополучно... Hug..Дано ти донесе късмет това бебче, дето си го гушкала днес!

# 536
  • София
  • Мнения: 3 789
Вили, много хубаво че всичко е минало благополучно... Hug..Дано ти донесе късмет това бебче, дето си го гушкала днес!

А дано!!!! Praynig Praynig Praynig И на всички,които ми отправяте тези хубави пожелания да ви се връща същото това щастие! Praynig Peace

# 537
  • Мнения: 701
Вили_,хайде дано това бебе е вестител на твоето! Grinning PraynigИ не им се ядосвай на нетактичните толкова много,така само твоите нерви хабиш.Я си измисли един затапващ отговор на неудобни въпроси,например на въпроса отговаряй с въпрос.Аз преди на "Хайде какво чакате още,да слязат партизаните ли?",отговарях по следния начин:"А,ние чакаме вашите да се наканят,че заедно да си гледаме децата!Те да не са се похвалили нещо?"
Момичета,сега се поразрових и вижте какво прочетох за IVALEX-надявам се някои от вас си спомнят за нея
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182571.0;all

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 22:07 от titini

# 538
  • Мнения: 3 372
Момичета,, днес се изпокарахме с моя хубостник и аз изпаднах в нервна криза newsm45 Такъв рев му ударих.....майка му влезе в стаята и не можа да ме успокои 1 час newsm45 Напоследък той много ме пренебрегва и на мен ми е много мъчно, днес проспо избуших newsm45 Казах му, че ако не се промени си тръгвам smile3518 Много го обичам, но не мога повече да издържам на това отношение Weary Незнам какво да правя....той не иска да ме изслуша каква ми  е болката, според него се оплаквам без причина и нищо не е станало, а според мен не е така...
Извинявайте, че спамя, но искам да си изплача болката на някой, който ще ме разбере

# 539
  • Mtl/Sf
  • Мнения: 219
Здравейте бъдещи мамчета Hug Hug
Гледам тоя уикенд не сте сътворили романи и успях да ви прочета.
С малко закъснение най-хубави пожелания за хармоничен семеен живот на Никита  bouquet
Вес,радвам се ,че се появи.Как вървят нещата тоя месец.Аз се постарах,но за сметка на това температурата ми е ужасна и края на май съм при моята гинеколожка с графиките под ръка.
Вили,много се радвам,че реши да отидеш на бебешкото събитие.
*milenna*,какво те измъчва в отношението на мъжа ти?Защо те пренебрегва?

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 00:04 от Menta

Общи условия

Активация на акаунт