Отговори
# 45
  • Мнения: 740
Съжалявам, че ще го напиша за четвърти път - бебе няма.
Моля ви, не губете форумно пространство с постинги "съжалявам", "дръж се" и "следващия път ще стане"
Много ви благодаря за подкрепата  love001

# 46
  • Мнения: 939
И какво, сега? Издебна всички да си легнат и да кажеш. И да си подсмърчаш тайничко цяла нощ... Няма да губя формуно пространство да изказвам съжаление, въздържание и чакане на следващ път, защото пространството е много ценно и ще ме карат за плащам после по 100 лв на квадратен см. Само ще кажа, че зная, че ти, както и всички останали тук, които се борят, сте силни и ще се справиш! Успех и късмет! Ако Онзи горе е рекъл - все някога и по някакъв начин - ще стане.  Hug Hug Hug

# 47
  • Мнения: 7 716
Симма,  Cry

# 48
  • до морето
  • Мнения: 494
И аз като Сима, дори гадината не изчака да се появи днес, а много подло ми се натрапи още вчера, един ден по-рано,...а така се надявах. Мислех, че предния ден съм го преживяла с подранилия тест, но уви снощи пак като надух гайдата, край мен се не стоеше, дажа сънувах, че плача. Абе тъжна картина и този дъжд дето вали от сутринта при нас...Знам, че ще се съвзема, нали и следващия месец има шанс...дали? а д-р Владимиров дали...ще ми помогне и въобща някой може ли да помогне?

# 49
  • Мнения: 3 010
.................. Ако Онзи горе е рекъл - все някога и по някакъв начин - ще стане.  Hug Hug Hug

Това ми хареса и ако не вярвах в Него, незнам къде щях да съм сега  Confused

# 50
  • Мнения: 2 120
Аз днес си харесах това от другия форум.
`Когато нещата няма накъде да се развалят повече, вземат, че се оправят`
Хубава седмица на всички. Hug

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Момичета, Дара е права. Всеки път, когато съм стигала дъното, съм си казвала, че нещата трябва да се развалят напълно, за да си дойдат по местата и това ми е давало сили. Дано за всички тук настъпва сега времето нещата да се подредят по най-добрия начин Praynig

# 52
  • Мнения: 939
Искам да питам!
Днес ми дойде  Confused. Това, че боли, и че имах други надежди няма да го коментирам. Имам друг проблем. Това ми беше трети месец на Дуфастон по схема и трябва да го спра. Сега ми правиха и цветна снимка и трябва от 27 до 29 април да ида на фоликулометрия и да се готвя за инсе, ама... По мои сметки стимулацията и овуто ще се падне през почивните дни, а на 5 и 6 май съм на кръщене и сватба, които са на мои много близки роднини и няма как да ги пропусна. Какво да правя? Дали да изкарам още един цикъл на Дуфастон и на следващия да ходя за инсето? То пък тогава ще стане втори цикъл след цветна снимка... Офффффффффффф, що точно сега трябваше да ми дойде?  Rolling Eyes newsm78

# 53
  • Мнения: 7 716
Ами изборът си е твой - или сватба, или инсеминация. Зависи кое ти е приоритет.
Но повече дуфастон не пий, няма смисъл.

# 54
  • Мнения: 553
Ето ме и мен най-сетне след дъъъългата отпуска  Simple Smile Още не мога да вляза в релси и да прочета какво съм пропуснала тук, но се надявам да има само добри новини  Praynig
При мен отпуската мина в боледуване на варицела  Shocked Embarassed Embarassed Embarassed на стари години  Embarassed Embarassed Embarassed Но поне разсмях личната лекарка  Wink Имахме и други планове, но се провалилха. Е, успяхме да отидем и при мама и татко накрая за малко.
Успешна седмичка на всички и много стиснати палци на кой за каквото са му нужни  Praynig Praynig Praynig  Hug  bouquet

# 55
  • Мнения: 939
Е добре, де, ако трябва да ми се направи инсето на 30 април или на 1 май, или на 6 май? Как ще стане, като са почивни дни? Клиниката едва ли работи извънредно специално за 1 инсе. Още повече, че моя доктор от 29 април до 10 май няма да го има, а другата лекарка ... не искам да коментирам, защото не я познавам... Оф, нищо повече няма да правя! и приключвам с лекарите - каквото стане - това! Егати отврата - явно не ми е писано да имам дете.
И защо да не пия дуфастон? Доколкото знам - той действа само, докато се приема.

# 56
  • Мнения: 553
Е добре, де, ако трябва да ми се направи инсето на 30 април или на 1 май, или на 6 май? Как ще стане, като са почивни дни? Клиниката едва ли работи извънредно специално за 1 инсе. Още повече, че моя доктор от 29 април до 10 май няма да го има, а другата лекарка ... не искам да коментирам, защото не я познавам... Оф, нищо повече няма да правя! и приключвам с лекарите - каквото стане - това! Егати отврата - явно не ми е писано да имам дете.
И защо да не пия дуфастон? Доколкото знам - той действа само, докато се приема.
Мишинката, питай най-добре доктора си. Щом няма да го има, значи няма как да прави инсето. Освен разбира се ако не го прави друг лекар. А ако е на работа, не се притеснявай, клиниките работят и в почивните дни, щом се налага. Не си мисли, че ще си само ти за инсе.
Колкото до дуфастона, питай и за него. Все пак е хормонален препарат и не е добре да се прекалява, щом не е необходимо.

# 57
  • Мнения: 939
 newsm78 днес не съм в час по мислене, защото ме боли и ме е яд, че си пропуснах цикъла, заради глупавата си глава! Ако звуча малко заядливо - не ми се сърдете - свърши ми ПМС-а и ми започна М. Просто мислех, че ще ми дойде малко по- късно и си бях направила горе-долу някаква сметка за посещение и подготовка за инсето... А сега - всичко ми се обърква и най-вече ме притесняват многото почивни дни.  Confused няма да досаждам повече, щото вече си досадих на себе си, а какво остава за вас.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 272
Мишинката, я вземи си почини точ месец, повесели се хубаво на сватбата и като се отпуснеш психически, току-виж и без инсе станало. А ако не стане този месец - другия прави инсе Peace
Денди ти какво правиш? Отдавна не си писала.
И аз си казвам често това с развалянето на нещата и как уж щели да се оправят. Да, ама уж. През юни става 1 година, откакто правих лапаро и резултат няма Sad На всичко отгоре днес имам силни болки долу ниско, а не е време за М.....Хаиде, оплаках се и аз, а не ми се искаше.
Симма, за да не хабя място, както ти искаш, само едно Sad

# 59
  • Мнения: 553
newsm78 днес не съм в час по мислене, защото ме боли и ме е яд, че си пропуснах цикъла, заради глупавата си глава! Ако звуча малко заядливо - не ми се сърдете - свърши ми ПМС-а и ми започна М. Просто мислех, че ще ми дойде малко по- късно и си бях направила горе-долу някаква сметка за посещение и подготовка за инсето... А сега - всичко ми се обърква и най-вече ме притесняват многото почивни дни.  Confused няма да досаждам повече, щото вече си досадих на себе си, а какво остава за вас.
На никого не досаждаш мила  Hug Колкото до многото почивни дни, не се притеснявай за тях. Когато се налага, клиниките работят. Ако разбира се не са обявили, че в този период излизат в почивка. Успокой се и най-добре питай в твоята клиника как стоят нещата с почивните дни. Хайде, стискам палци всичко да се подреди максимално добре за тебе  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт