Пролетно слънце вънка припече, АВГУСТ ще гушкаме малко човече!

  • 8 851
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 380
Момичета да ви се похваля какъв СКАНДАЛ предизвиках днес в пощата.
Та значи отивам да си плащам сутринта тока и понеже на врата пише, че инвалиди, бременни жени и майки с деца са с предимство реших да се пробвам. Миналият месец никой не ми направи място защото не ми личеше, но сутринта си сложих НАЙ-ПРИЛЕПНАЛАТА БЛУЗА ТА ДА СЕ ПРОЛИЧИ ПОВЕЧЕ, НЕ, ЧЕ ИМАШЕ ОСОБЕНА РАЗЛИКА, но все пак.
Та по същество. Отивам при чичко полицай и му казвам, че съм бременна и ако може да мина отпред и той човека ме пропусна.
НО МАМИ НА ОПАШКАТА, КАТО СЕ ОТВОРИХА ЕДНИ УСТА НА НЕДОВОЛНИ ГРАЖДАНИ С НАРУШЕНИ ПРАВА. Ама как така, ще пускате русото девойче/изкефих се, че минавам ОЩЕ за девойче/, ама вълна от недоволство.
Направо ми стана неудобно. И полицаят обяснва, че съм бременна, и от човешка гледна точка няма как да ме накара да чакам на опашка от 50 човека?може би бяха повече от 50/ а ЕДНА БАБА ВИКА: АМА ТО НЕ И ЛИЧИ.  Shocked
И ПОЛИЦАЯТ: Е ГОСПОЖА Я СИ НАГЛАСЕТЕ ДИОПТЕРА  LaughingИ ПОГЛЕДНЕТЕ ПО-ДОБРЕ. КАКВО ИСКАТЕ ЖЕНАТА НА ЧЕЛОТО ЛИ ДА СИ ГО НАПИШЕ???? hahaha Joy bowuu
Когато излизах от залата с гишетата за плащане се почувствах като КИНО ЗВЕЗДА. Всички погледи бяха вперени в мен и по-точно в коремната ми обаласт. Никой обаче не смя да каже нищо повече. Joy
Абе кога най-накрая ще заприличам на бременна жена??? #CrazyВече влязах в 6-ти месец, а корема ми е  е като на пухкавелка, а не на бременелка. bowuu

# 256
  • Мнения: 998
sladkish4e, случката ти ми напомня на една книга, която четох наскоро, казва се "Беки Б. е бременна и тръгва да пазарува за двама"  автор е Софи Кинсела. Та там е пълно с весели случки покрай една бременност, подобни на твоята  Laughing Ако ви се чете нещо забавно горещо ви я препоръчвам, а и е точно за периода в който сме.

Беличка, много се радва, за теб. Районът наистина е много хубав!

# 257
  • Мнения: 4 546
момичета, някоя от вас ходи ли на курсове за бременни? ако може да даде инфо за цени, пордължителност, видове, ако има...чудя се дали да не се запиша като изляза в 45дневен болничен  newsm78 основно ме интересуват грижите за новороденото даса нагледни - да има упражнения с кукли /има ли такова нещо?/, а не самото раждане и берменността.

# 258
  • Мнения: 1 380
GERA за какво ми е да чета комични случки, като на мен постоянно ми се случват. Абе замислям се дали и аз да не напиша книга със случки от моята НЕЛИЧАЩА  бременност. Joy
Най-гадното е че българите са ужасно НЕТОЛЕРАНТИ хора и все обръщат глава на другата страна, но вече ще си търся правата като бременна. Ще карам да ми стават по автобусите и да ми дават ред по гишетата. Ами и аз да се почувствам като бременна. Wink

# 259
  • Мнения: 564
Здравейте  Hug!
Много благодаря за пожеланията за новата квартира  Hug! Толкова й се радваме с мъжа ми  Crazy!!!Между другото, точно в този парк, преди 6 години някъде се целувахме за 1 път  Blush Crazy..а сега дефакто ще живеем почти в самият парк  Joy- излизаме от входа на блокчето и влизаме в парка..А за гледката да не говоря, приказно е!!! А най-хубавото е, че е на невероятно ниска цена! Дано наистина да тръгне вече само на добро! Утре съм при Томова, дано са отстранили повредата на парата  Praynig и да си видя бебенцето и то да е добре миличкото  Praynig! .
Кормечетата са ви чудесни  Hug!
Сега ще пия кафенце! Черпя ви всички по едно по случей новата ни къща   bouquet!

# 260
  • Мнения: 107
 Здравейте бъдещи мами,

Присъединявам се към вас с термин 11.08.


Лек  и слънчев ден ден на всички!!!!!!!!

# 261
  • Мнения: 4 546
beli4ka , а ти съжаляваше за предната квартира  Wink всяко зло-за добро  Grinning
добре дошла Поли-Моли    bouquet

# 262
  • Мнения: 564
Даа, Херелинка, явно максимата всяко зло за добро е напълно вярна  Grinning! Как са ви бебенцата момичета? Моето е започнало много по-деликатно да ме сритва, лекичко и внимателно, дали им е утесняло вече? А кога се обръщат с главичката надолу?

# 263
  • вкъщи
  • Мнения: 2 460
бели4ка честито за квартирата!
мойто бебе ме рита по всякакви начини,и силно и леко.корема ми расте с часове,а за кг няма да казвам.май с гита  сме от един отбор,иначе хората ми викат,че не съм напълняла,ама какво не съм братче аз с теди влязох да раждам с тези кила,а колко още има до раждането.макар,че си мисля ,че няма да дочакам август и още в началото на юли ще родя.нали моят термин не може да определи по датата на цикъла,пореди липса на такъв.лекарите съдят само по размерите на бебето.струва ми се,че с предната бременност в 8 месец ми беше такъв голям корема.в4ера мъжо ме снима,ама няма засега как да ги кача да ги видите.ако намерим блу тут ще ви покажа и моя корем.
лек ден на всички!

# 264
  • Мнения: 1 380
Поли-Моли случайно корема ти де е плувен басейн? Laughing

# 265
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте и от мен,

beli4ka - честита ви квартира Hug!

Поли-Мони - добре дошла  bouquet

Аз си пия хапчетата за отводняване, но нещо не ми действат много-много Confused -  не съм зачестила ходенето до тоалетната, а изпивам огромни количества и литри течности (както ми каза док). Цистита си ме боли, като изпия един Нош=па поотминава по малко, но след това пак се започват болките. Краката ми са надути като балони, едвам стъпвам още от сутринта - нищо не помага Cry - нито вдигането на високо, нищо. Добре, че имам едни ниски обувки, спортни, те изцяло са на ластик и се разтягат според краката ми, иначе не знам как ще ходя.

Е, стига съм ви се оплаквала, лек ден от мен  bouquet

За протокола - аз ще раждам в Света София (Тина Киркова)

# 266
  • Мнения: 4 546
аз имам чувството, че спря да ми расте корема  Sad

# 267
  • Мнения: 287
shoshi84 ,така се зарадвах ,4е сме се заси4али на снимачната площадка!!! newsm44 Значи задо4но се познаваме! Hug Hug Hug
А ,м/у другото ,доснимахме "scorpius giganticus" ,а не "octopus giganticus"  Joy Joy Joy Абе то беше една ....,нямаше никакво зна4ение какво е 4удовището! hahaha 
beli4ka ,пу-пу да не ти е уроки! Grinning Намерили сте си страхотно местенце!И с този пааарк! Heart Eyes В който ,след половин година ще излизате ве4е трима. Flutter Стискам палци там да се задържите колкото дълго искате! Praynig Praynig Praynig
sladkish4e ,слу4ката много ме развесели! Grinning Браво за достойнството ,което си проявила! PeaceТака трябва вси4ки да постъпваме!
GERA ,книгата ми зву4и доста интересно!Ще я потърся! Hug
pivanov ,нали тук то4но казаха ,4е тахана много помагал.Бели4ка посъветва да го разбъркаме с мед и ставал страшно вкусен.А за самия процес на изтръпването ,веднага щом усетиш болка прави контрашпиц (обратното на балеринския шпиц).Благодарение на това упражнение още не съм усещала тази болка в пълния й блясък.При най-малкото съмнение за болка опъвам петите напред  hahaha
Jujka ,не пиеш ли Неоренал за обезводняване?!Обади се на лекаря си ,ако това подуване продължава.Знам ,4е никак не е хубаво.Дано скоро се оправиш!
Поли-Моли,добре дошла при нас!!! Hug  bouquet Heart Eyes
Бях писала ,4е няма да се вясвам ,докато не излезе премиерата на 25.Да,обаче напрежението ми идва толкова в пове4е ,че само тук ,при вас ,мога да релаксирам. Hug Слава Богу ,днес ме освободиха до обяд ! Flutter

# 268
  • Мнения: 25
 Добро утро и от мен Hug. Днес има изгледи за един страхотен слънчев ден  Nature Sunny. Уффффф че съм на работа  smile3529. Блазе на тези които си почиват lalalala.
beli4ka - честита ти нова квартира.  smile3533 видя ли,
е всяко зло за добро. А какво по-романтично от това да живеете до парка, в който сте се целунали за първи път. Прочетох май 7 години. Лелеее.... вие от толкова ли сте заедно. Браво!!! Успех утре на прегледа и ти да си много спокойна. Мерси за кафенцето   food010
man4eva - хубява къщичка си има твоето бебче. Нашата е горе долу колкото твоята.
pivanov - това с изтръпването го имах с първата си бременност. Нищо не съм пила, търпях си стоически, но всеки си знае. При мен прага на болка е по-висок и много търпя. Дето ми вика доктора  - на тебе само викането ти е голямо ама не те боли.  smile3505
sladkish4e - само така. Ще си търсиш правата. Сега ти се е паднало.
Гита Ог - нали знаеш, че момичетата много ги бъркат. Влизах наскоро в априлската темичка и там една мама през цялата бременност си знаела момиче, а рли лаждането Честито мъж. Надеждата умира последна. И аз като теб си имам едно момиченце и сега ми се искаше момче, да видим тези чурки как се гледат. Ама каквото е .
Gera - сега ти погледнах линийките. Честит рожден ден на 12-дневни патерици на малката Цвети  party023. Да ти е жива и здрава и да помага за бебчо  ylinfant.
k. Linka - този калкулатор дето го пуснах, като ти е показал 50 на 50 да не се окажат близнаци  twin_neutral
Поли- Моли - добре дошла в отбора  welcome.

# 269
  • София
  • Мнения: 117
efg+eli, ЧЕСТИТО!ЧЕСТИТО!ЧЕСТИТО!
Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот.Бъдете винаги влюбени един в друг както сега!

Общи условия

Активация на акаунт