Пролетно слънце вънка припече, АВГУСТ ще гушкаме малко човече!

  • 8 829
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
Честито на Efq+ Eli  Grinning Пожелавам ви безкрайно семейно щастие и здраво беб4е през август!

Shocked Това за връзката между ръстта и секциото не го бях чувала... newsm78

# 61
  • Мнения: 4 546
на младоженците - честитоbouquet

# 62
  • София
  • Мнения: 5 724
И аз не съм го чувала и не знам дали не смята и че таза ми е не толкова голям  newsm78 нямам идея! Ще взема да я поразпитам повечко в понеделник като отида на консултация! Някой беше писал че се чуди какво означават размерите на бебчо: BPD- главичка, FML- бедро, AC- коремчето,а НC не си спомням какво беше но ще погледна моето е -184 и отговаря на по малка седмица,но в рамките на нормалното.  Peace

# 63
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
dimianki , споко бе, жена! С предната ми бременност не е ставало и дума за секцио, а сега, като се записвах при сегашната ми АГ, тя се очуди, че съм родила нормално и то нормално голямо бебе.

# 64
  • София
  • Мнения: 5 724
Е да ма си си родила нормално а тя си искам почти на 100% да е секцио! Странна работа  newsm78

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 17:09 от dimianki

# 65
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Шоши, благодаря  Hug Само че не съм сигурна дали пазя от преди 3 години някакви документи.  newsm78
Dimianki, изобщо няма връзка ръста с вида на раждането. Аз съм висока 160 см и си родих съвсем нормално, при това по настояване на моя лекар. Сега пак се каня да е така. А майка ми е само 155 см и ме е родила също нормално. При това тя е изключително фина жена. Тогава, преди да забременее е тежала едва 45 кг, а талията й е била само 42 см. Но пък качила близо 30 кила с мен и дори й предричали, че ще са близнаци.  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 15
Много ви благодарим за хубавите пожелания и честитки  bouquet
Сникмите ги сложихме в нашето албумче на форума ( е, само някои де Sunglasses)
Линка е:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=117928&photo=8

# 67
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Efg и Eli, страхотни сте. Изглеждате наистина прекрасно.  Hug
Хайде, да ви е честито официалното свързване и чрез църквата в едно. И на диамантената сватба да изглеждате по същия начин влюбени и щастливи.  married  Two Hearts

# 68
  • Мнения: 3 388
Честито на младоженците! Страхотни сте   bouquet

На мен талията никой не ми мери, смао ме теглят и си предствям този път какво мъмрене ще падне, току-виж ме сложили на диета  Rolling Eyes  Сега си я измерих сама, талия 102, тумбак - 108!!!  Shocked

Момичета, утре сутринта съм на прословутата фетална! Най-после! Стискайте палци всичко да е наред с бебо, че ми е притеснено  Praynig А ако сме късметлии, може и пола да научим  Wink

Целувки и хубава вечер на всички  Hug

# 69
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Efq+Eli, честито   bouquet Много щастие и късмет  Hug
Сонита, естествено, че ще стискаме палци  Peace И после да пишеш  Heart Eyes

# 70
  • София
  • Мнения: 5 724
Мами аз изключих Simple Smile имам час за ФМ при Димитрова утре но няма да отида тъй като вече ходих  Peace Ако някоя мама иска да отиде нека да ми пише за да и дам час и имената ми!

# 71
  • UK
  • Мнения: 1 351
 efg+eli Честито миличка... много щастие ви желая  Hug  bouquet

 Сегааааа аз да ви се похваляяяяя  Mr. Green Heart Eyes бях на ЖК при личната... вече съм с 10 кила отгоре Crazy ама не се притеснявам... наистина матката ми е 4 пръста над пъпа и се притеснявам, че до 9-тия месец няма да има къде да ходи и как ще мърда не го знам... на мен шкембето ми е 99см. в 3-тия беше 90см... направих си изследванията ПКК, васерман, урина - имам нисак хемоглобин и личната каза, че ако и другия месец е така ще пия желязо... имам и кристали пикочна киселина и каза да пия повече течности...
 И най- важното е... запосах си час за 3Д в Света София за 25-ти другата седмица и съм много щастлива  Joy Heart Eyes нямам търпение...

 sonita утре ще стискам палци и ще чакам доклад  Hug  bouquet
 

# 72
  • Мнения: 1 554
Ето ме и мен  Party колко много сте исписали незнам от къде да запо4на вси4ко си ви из4етох
за предварителното пазарене аз също май съм суеверна НО ще си купя най необходимото преди да родя към 8 месец ще го направя това за коли4ка не смятам от сега да копувам може и след раждането но креват4е,комплект за исписване ,шишета,биберони,ножи4ки леле колко неща още коритце за беб4о и т.н.
за СЕКСА хихихи какво да кажа и аз не съм в най добрата си форма но без него неможе аз ще от ка4а ако непрая ако не по 2 пъти поне 1 път в седмицата милия Теди ще го по измъ4а малко Blush
за болни4ни нищо немога да кажа защото неработя

Днес бях на видеозон видях си беб4о даже казах на моя док да ми направи снимка на 4урката да съм сигурна аз  Laughing и още една ми направи на моя чурчо в легнало положение  Simple Smile
на ЖК съм на 26 тогава мога да се отчета с килограми ханш за корем  Tired той го няма хихихихи базикам се но е много малък а иначе чурчу е 19,5 см

# 73
  • Мнения: 1 457
Темичката ни е супер отново  Hug
Аз утре съм на изследвания и се надявам всичко да е наред.  Praynig
Вече нямам търпение да започна да пазарувам. Изобщо не съм суеверна в това отношение и си мисля че е по добре да имам всичко предвидено отколкото в последния момент някой друг да ни избира нещата. Тъй че още месец- два живот и здраве двамата с моя мъж тръгваме на пазар.

efg+eli много сте хубави. Пожелавам ви все така да сте щастливи и влюбени като в сватбения си ден   bouquet
Лека вечер и нацелувайте тумбитата

# 74
  • Мнения: 1 554
Темичката ни е супер отново  Hug
Аз утре съм на изследвания и се надявам всичко да е наред.  Praynig
Вече нямам търпение да започна да пазарувам. Изобщо не съм суеверна в това отношение и си мисля че е по добре да имам всичко предвидено отколкото в последния момент някой друг да ни избира нещата. Тъй че още месец- два живот и здраве двамата с моя мъж тръгваме на пазар.

efg+eli много сте хубави. Пожелавам ви все така да сте щастливи и влюбени като в сватбения си ден   bouquet
Лека вечер и нацелувайте тумбитата
разбира се и аз ще си купя вси4ко неоходимо неискам никой да ми избира нещата за моето бебе

Общи условия

Активация на акаунт