Пролетно слънце вънка припече, АВГУСТ ще гушкаме малко човече!

  • 8 855
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 843
efg+eli  честито!!! Жела я ви много щастие, здраво бебче и дълъг семеен живот!  bouquet  bouquet  bouquet

 А за пазаруването просто не мога да го преодолея, искам всичко да мине по живо по здраво и после ще пазарувам.  Имам много примери за жалост, където всичко се обърква в последния момент! #Cussing out  И подобни неща ме спират да купувам, каквото и да е.  Cry

# 76
  • Мнения: 1 554
efg+eli  честито!!! Жела я ви много щастие, здраво бебче и дълъг семеен живот!  bouquet  bouquet  bouquet

 А за пазаруването просто не мога да го преодолея, искам всичко да мине по живо по здраво и после ще пазарувам.  Имам много примери за жалост, където всичко се обърква в последния момент! #Cussing out  И подобни неща ме спират да купувам, каквото и да е.  Cry
И това го има една от приятелките ми януари месец роди вси4ко си беше купила предварително нещо му беше станало беше на антибиотик после няква инфекция 20 дена в терапията бяха НО  вси4ко се оправи и сега си е живо и здражи4ко голям сладур е  Simple Smile

# 77
  • Мнения: 1 216
lulumba, за гаранцията: питай някоя приятелка да ползваш нейната гаранция. Аз също така ще се уредя, че за 4 години със сигурност съм изхвърлила моята.
За пазаруването : аз съм супер нетърпелива и бих купила всичко за беб. Ама какво ще правя всички джуджурийки отсега. Рано ми е. Имам всякакви задачки сега и се разсейвам небрежно. Като наближи юни/юли да не е съвсем в последния момент ще ми е таман. Да са живи и здрави бебоците и да ни риткат, пък бебешките красоти все ще ги има, даже повече ще се появяват. Като се сетя неща, които съм търсила с дни преди 4 години (харесвала съм си ги в мрежата) сега ги има под път и над път.
Хайде лека  нощ и утре чакам отчетите ви мами-мацки!

# 78
  • Мнения: 287
efg+eli ,честито!
Прекрасни снимки!!! Simple Smile
Нека семейния ви път бъде изпълнен само с щастливи мигове и през АВГУСТ разгърнете следващата страница от вашата най-красива приказка!
newsm51 Two Hearts newsm32

Димианки ,твоята АГ малко е за бой.И аз съм 165см,с доста тесен ханш (да не споменавам пак за опасното изкривяване!) и доктора ми ме пита дали искам да опитам нормално!Поинтересувай се дали твоята АГ  изражда и дали всъщност няма намерение да изкара пари4ки на твой гръб.Дано не съм права!
Ние пък днес разглеждахме тапети за детската и намерихме един магазин,в който десена от тапетите го предлагат и върху плат! Grinning Grinning Grinning Оскъпяването е доста и защото се поръ4ват продуктите от Германия ,но определо си струва!  coolcool

Днес бях на видеозон видях си беб4о даже казах на моя док да ми направи снимка на 4урката да съм сигурна аз  Laughing и още една ми направи на моя чурчо в легнало положение  Simple Smile
на ЖК съм на 26 тогава мога да се отчета с килограми ханш за корем  Tired той го няма хихихихи базикам се но е много малък а иначе чурчу е 19,5 см
чурчу е 19,5 см!!! Joy Joy Joy Франи ,диво ме разсмя с 4ур4о! Laughing Hug

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 00:47 от крокодил

# 79
  • Мнения: 316
efg+eli  честито и от мен !!! Жела я ви много щастие, здраво бебче и дълъг семеен живот! Simple Smile

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честито на младоженците.  bouquet
Сонита успех утре на ФМ Hug
Момичета имам страхотни проблеми в работата(майни предстой данъчна проверка,а не сме много изрядни,допуснала съм една грешка мималата година и тябва да я замажа малко с измама.Дано да мине че незнам)-стискайте ми палци всичко да се нареди,че съм страшно изнервена.

# 81
efg+eli   И най- важното е... запосах си час за 3Д в Света София за 25-ти другата седмица и съм много щастлива  Joy Heart Eyes нямам търпение...

 sonita
Мегита, кой преглежда на 3д - то там? Питам, защото до скора не работеше, т.е. не преглеждаха, защото нямало кой да го први / специалист де /.

# 82
  • София
  • Мнения: 843
Добро утро на всички! Grinning
sonita  стискам палци днес всичко да е наред!  Peace
 _MEGI_   дано всичко да е наред.
 Аз искам да се похваля от Произведено в България си купих 3 роклички, в които влизам. Joy Това си е голямо щастие за мен, защото дрехи не можех да си намеря.  А магазините за бременни продават неща които хем са отвратителни, хем са с ужасни цветове. Единственото нещо което съм си взела от такъв магазин е 2 панталона за които  обикалях  почти месец.
 Весел и слънчев ден! Hug

# 83
  • Мнения: 222
Здравейте на всички мамчета!   bouquet

eli+efg-
Честито на младото семейство! Пожелавам ви от все сърце здраве, любов, късмет и едно хубаво бебенце през август!  Laughing

Честно казано и моите мерки се увеличават. Най-голямата част на корема ми е 100см, а талията 90 см., но сигурно много ще се променят още!

Приятен ден!   bouquet

# 84
  • UK
  • Мнения: 1 351
efg+eli   И най- важното е... запосах си час за 3Д в Света София за 25-ти другата седмица и съм много щастлива  Joy Heart Eyes нямам търпение...

 sonita
Мегита, кой преглежда на 3д - то там? Питам, защото до скора не работеше, т.е. не преглеждаха, защото нямало кой да го први / специалист де /.

 Еми на мен ми казаха, че не са спирали да гледат и щяла да гледа д-р Ризова.... не съм много очарована ама важното е да видим как е бебето и пола и да ни запише едно записче  Peace

# 85
  • вкъщи
  • Мнения: 2 462
megita колко струва прегледа в св.софия.аз вече не съм си виждала бебето 1 месец,а не мога да се вредя при моя доктор на консултация,и се чудя къде да ида да си го видя.

# 86
  • UK
  • Мнения: 1 351
megita колко струва прегледа в св.софия.аз вече не съм си виждала бебето 1 месец,а не мога да се вредя при моя доктор на консултация,и се чудя къде да ида да си го видя.

 ами не си спомням но мисля, че без направление беше 10-15 лв а 3Д е 70лв  Peace

# 87
  • Мнения: 4 546
аз съм на ЖК там и въпреки това плащам всеки път по 15лв за ехограф - няма нито един безплатен.  Close
за суеверните - за легло и количка може като си харесате само да остивите капаро, а като се роди бебо някой да отиде да доплати и да вземе нещата  Grinning аз не вярвам, че здравето на бебето ме зависи от това дали съм купила нещо или не.

# 88
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Момичета да ви разкажа нещо....  Sad
 Тази вечер към 1:30 се събудих със страхотно твърд корем и много голяма тежест, гадеше ми се и ми беше отмаляло... така заспивах и се събуждах цяла вечер докато не събудих майка ми да я питам за контракциите защото се бях оплашила много  Sad но това определено не бяха контракции защото не ме болеше самия корем а само много ми тежеше и ми беше твърд... та бебето си риташе и това ме успокояваше... майка ми ми даде едно нош-па да изпия и ме поодпусна и заспах към 5 часа... събудих се към 7:30 и се просегнах да взема още една възглавница да се надигна леко и усетих как изведнъж ми изтръпна корема отляво под пъпа но в първия момент не разбрах какво  става защото го чувствах все едно съм си подпряла корема на леглото а аз бях изправяна и после почувствах изтръпването от вътре  Cry вече не знам какво да си мисля... попринцип имам сраствания точно там и не знам дали от рязкото движение да съм ги опънала  Cry

# 89
  • вкъщи
  • Мнения: 2 462
megita контракциите са точно втвърдявания на корема,днес си почивай повече и се обади на доктора си за всеки случай.

Общи условия

Активация на акаунт