Пролетно слънце вънка припече, АВГУСТ ще гушкаме малко човече!

  • 8 894
  • 301
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 25
Meqita - това са си точно контракции, на мен ми се случва често. Доктора каза че до 5 на ден не е проблем. Щом ти се втвърдява корема това са контракции, нищо че не са болезнени.
ПОВЕЧЕ ПОЧИВКА И ВСИЧКО ЩЕ Е НАРЕД.

# 91
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Здравейте мами и сладки коремчета  Hug

Дано денят ви е толкова слънчев, колкото времето тук при нас   bouquet

eli+efg, ЧЕСТИТО  bouquet Безкрайни щастливи моменти да изживеете заедно и общия ви път да е обсипан с уханни цвета, които да карат душите ви да се усмихват  Hug
Меги, стискам палци всичко де е наред. Ти не се притеснявай и изнервяй, на бебо няма да му е приятно  Hug Каквото стане - стане  Peace
Сонита, приятно изкарване на срещата с бебонито. После доклад и дано да разберете пола  Hug
На мен ми излезнаха резултатите - чиста урина, кръвните изследвания са ми по-добри от предните, което е супер. Хемоглобина ми се е вдигнал и вече е 123 (от 118). Изобщо много добре. И бебонито рита яко - вчера сутринта направи една яка гимнастика, та ме събуди и разсъни чак - 15 мин връткане вътре. И аз като станах и то като се укроти и си заспа ... Казах и че е много нахално от нейна страна  Laughing Та така, весело ни е. И сега си ме подритва - вече сериозно ми деформира коремчето. Аз не знам какви са му мерките - док ги мери, но не съм и погледнала честно казано.
За пазаруването ми е мнооого рано още. Пък и не съм решила как ще процедирам - дали ще купуваме преди това или Тошето ще му връча списък. И без това като го слушам какви планове има, трябва да му намеря работа докато съм в болницата - заяви, че докато аз раждам, той ще събере компанията и яко пиячка. И като ги знам колко са кротички ще продължи сигурно 3 дена яли пили и се веселили  hahaha
И мами, знам че сега е времето за чистене и ремонти, нооо го давайте по-кротко. Да не се преуморите  Peace Мариетка, твойто мъж съвсем правилно ти е казал за пляскането.  Grinning

 ooooh! Е на, пак мина час докато допиша поста - пуста работа ... Усмихнат и слънчев ден от нас   bouquet

# 92
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Обадих се на лекарката ми и понеже си ме познава и знае какво може да ми изпише казах и какво ми е и каза да започна веднага с Магнерота и в петък при нея да ме види...  Cry много ми е притесняно  Cry вие казвате, че се случва на моменти а снощи беше постоянно и това много ме притеснява  Cry

# 93
  • Мнения: 564
Здравейте момичета  Hug!
Аз минавам само на бързичко, че имам куп неща за вършене. С квартирата пак сме май на изходно положение , просто..нямам думи  ooooh!, но не съм се отчаяла НАПЪЛНО все още!
Вчера бях на ЖК и ми казаха МОМИЧЕ! Днес от 5 съм при Томова и да видим тя какво ще каже  Laughing..Даже не знам дали да я питам изобщо..Май вече не искам да знам, поне до Август Wink
Пожелавам на всички които не са се чувствали добре да се оправят   bouquet!
На младоженците, ЧЕСТИТО   bouquet!
Поздрави за всички  Hug! Стискайте ми палци за ФМ‌ в 5ч. Peace

# 94
  • Мнения: 25
 Meqita - не те разбрах добре. В момента примерно имаш ли такова стягане на корема. Какво значи постоянно. Не те ли отпуска, мен ме хваща примерно за около 10 секунди после отминава. Ако се забързам повечко за някъде също ми се случва.
beli4ka - честито ти МОМИЧЕНЦЕ. Добре дошла в отбора на женските мами. Взехме да се поувеличаваме. Те мъжлетата май вече се видяха, ама момите още се крият. Да не ги минем по бройка Laughing

# 95
  • UK
  • Мнения: 1 351
Meqita - не те разбрах добре. В момента примерно имаш ли такова стягане на корема. Какво значи постоянно. Не те ли отпуска, мен ме хваща примерно за около 10 секунди после отминава. Ако се забързам повечко за някъде също ми се случва.

 Ами цяла вечер ми беше като топка матката и ужасно много ми тежеше и корема ми беше МНОГО твърд и сега пак си е твърд но не ми е стегната матката...  Cry

# 96
  • Мнения: 4 546
Meqita - не те разбрах добре. В момента примерно имаш ли такова стягане на корема. Какво значи постоянно. Не те ли отпуска, мен ме хваща примерно за около 10 секунди после отминава. Ако се забързам повечко за някъде също ми се случва.

 Ами цяла вечер ми беше като топка матката и ужасно много ми тежеше и корема ми беше МНОГО твърд и сега пак си е твърд но не ми е стегната матката...  Cry
пий си хаповете и лежи, но не изпънати крака  Hug а ако ти стане по-зле или нямаш подобрение - обаждай се на доки. стискам палци да мине бързо   bouquet

# 97
  • Мнения: 1 381
Efg и Eli, страхотни сте. Много хубава сватба. Желая ви щастлив семемн живот и многооо деца. Hug
Момичета вчета ми потвърдиха женското бебе.  WinkТози път не плаках, а бях възхитена от спокойствието и професионализма на д-р Спасов от "Фемина". Всичко обяснява и ти действа релаксиращо, а не като онази Димитрова. Тя мълча 30 мин, като риба и само сумтеше нещо и като я питах какво ща кажете тя нищо не ми отговаряше. А Спасов ми каза, че бебка си е добре и всичко си е наред и каза да не се плаша от тези околплодни води, защото при някой жени бременността протича така без имат обяснение. И щом сърцето, белите дробове и бъбреците са добре, няма за какво да се плаша.  Joy Praynig

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 11:10 от sladkish4e

# 98
  • Мнения: 361
Моми4ета, какво правите с това писане 2 дни не ви четох и сте изписали 10 странички.Аз вчера бях на лекр, потвърди се момата и съм много 6тастлижа.Иначе си чакам стерилната урина, защото се оказа, че във втората нормална имам кетони и 25 белтък, което е в нормата, но лвкарката каза, че не е много добре този белтък.
И сега пак ме е страх - ужас.

# 99
  • Мнения: 15
Благодаря мнооого за всички прекрасни пожелания Hug
sladkish4e, мерси. Ти нали също си прясна младоженка Wink. Доколкото си спомням и ти си дървеничанка. Дайте да се съберем някой ден, а?
ХУБАВ И УСМИХНАТ ДЕН!  bouquet

# 100
  • Мнения: 1 554
Здравей те и от мен момичета не се шашкайте толкова много всяка бременост си има по нещо всичко щее на ред по спокойно гледайте позитивно всеки път резултатите ще са различни  Stop на притесненията  Mr. Green
КРОКОДИЛЧЕ ами нее ли малко чурчи на мен ми е първа бременост и така се радвам направо искам да изкрещя на целия свят какво чуствам Joy а и исках да е момченце направо някой от горе ми чете мислите Party Crazy

# 101
  • Мнения: 1 381
Благодаря мнооого за всички прекрасни пожелания Hug
sladkish4e, мерси. Ти нали също си прясна младоженка Wink. Доколкото си спомням и ти си дървеничанка. Дайте да се съберем някой ден, а?
ХУБАВ И УСМИХНАТ ДЕН!  bouquet
О.К когато изляза по майчинство, че работа.....

# 102
  • Мнения: 660
зДравейте  и от мене в новата тема,аз вчера бях на лекар,казаха ми че главичката му била ниско долу,ама нямало проблем и аз сега се притесних,как така нали в последният месец се завъртали надолу с главата:( Някой знае ли какво означава това???

# 103
  • Мнения: 1 554
зДравейте  и от мене в новата тема,аз вчера бях на лекар,казаха ми че главичката му била ниско долу,ама нямало проблем и аз сега се притесних,как така нали в последният месец се завъртали надолу с главата:( Някой знае ли какво означава това???
НЯМА нищо страшно аз предният месец като ходих ми казаха 4е сее завъртяло просто бебенцето се врътка навсякъде и тогава е застанало така  Simple Smile спокойно нали извършва въртеливи движения нормално е всеки път да е в разли4на позиция Wink

# 104
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 943
Добър ден и от мен   bouquet
Мегита, това което описваш са си наистина контракции. Най-добре полежи ден-два, пък после иди при доктора си. А ако ти се случи отново такова втвърдяване изобщо не чакай петък, ами директно иди при доктор.
Беличка, много съжалявам, че не се е получило с квартирата.  Sad Нищо, може пък да попаднете на още по-добро предложение.

Стискам палци на всички, които днес са на ФМ. Хайде, да донесете хубави резултати.  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт