От къде ... ефектни и вкусни торти в Пловдив?

  • 84 828
  • 112
  •   1
Отговори
# 60
Аз ти препоръчвам сладкарници Неделя или Светлана.

# 61
  • Мнения: 1 560
Преди години съм яла на "Паризиана" май бяха торти и бяха добри. Иначе и обожавам тортите на "Неделя".

# 62
  • Мнения: 77
На мен тортите на  "неделя" са ми много тежки, та чак прекалено  Sick Разгледах и детския им каталог...ми нямат избор. Поне за моя вкус ми се струват доста грознички за тези цени. Това си е мое мнение Peace

# 63
  • Мнения: 351
За Рд на племенницата поръчахме торта от "Неделя" и беше вкисната. Оттогава не влизам там и без това с тези кремове са доста тежки.
За сватбата поръчахме от "Радосвета" и останахме много доволни като вкус и изработка, но за съжаление я затвориха сладкарницата.
На "Амели" също са много хубави тортите и цените са народни.
Тортата за годежа ни беше от "Скалата"-перфектна изработка, но по-безвкусна и суха торта не бях опитвала

# 64
  • София
  • Мнения: 285
За мен най-вкусните торти са в сладкарница Бътърфлай(същите торти са и в Дриймс-а). За ефектни - много са красиви, но са стандартни. Не съм се интересувала дали правят детски...

# 65
  • Мнения: 400
За мен най-вкусните торти са в сладкарница Бътърфлай(същите торти са и в Дриймс-а). За ефектни - много са красиви, но са стандартни. Не съм се интересувала дали правят детски...

И аз съм за Бътерфлайт!

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
В Бътерфлай правят и детски торти. Имат каталог, а може и по твоя идея да направят украсата!

"Амели" също имат доста детски торти...основно такива съм хапвала

# 67
  • Мнения: 2 132
От Пепи разбира се  Peace
 Красиви, вкусни, прави всичко, което поискате.  Grinning

# 68
  • Мнения: 534
и аз съм започнала да мисля от къде да взимам тортата за РД то на малката

# 69
  • Мнения: 2 132
и аз съм започнала да мисля от къде да взимам тортата за РД то на малката
Аз съм поръчала вече 2 за нашия рожден ден при Пепи. Имат само един недостатък - може и да качиш някое кило, че са много вкусни и красиви, и няма как да се въздържиш да не ядеш  Laughing

# 70
  • Мнения: 559
http://www.arabela-bg.com/

моята сладкарница:)))

Последна редакция: нд, 23 окт 2011, 21:43 от antoan2006

# 71
  • Мнения: 400

Страхотни тортички си направила. А сертификати даваш ли, че за детската градина искат?

# 72
  • Мнения: 559
Цитат
А сертификати даваш ли, че за детската градина искат?

Разбира се,че имаме сертификат.

Последна редакция: нд, 23 окт 2011, 21:46 от antoan2006

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Цитат
А сертификати даваш ли, че за детската градина искат?

Разбира се,че имаме сертификат.Но както виждам не точно това те интересува,нали?По-скоро нещо иронично ми се вижда,но аз никой не съм молила да си поръчва.Просто смятам,че темата заслужаваше да се посети...

Не мога само да разбера откъде толкова недоверие в хората. Щом питат за сертификат, значи ги интересува. Наистина  в детските заведения го искат.

Аз като работеща в нас не мога да издам такъв (надявам се наесен вече да мога), но ти щом имаш познати в сладкарница да го направят- супер. Това може само да те радва.

# 74
  • Мнения: 400
Цитат
А сертификати даваш ли, че за детската градина искат?

Разбира се,че имаме сертификат.Но както виждам не точно това те интересува,нали?По-скоро нещо иронично ми се вижда,но аз никой не съм молила да си поръчва.Просто смятам,че темата заслужаваше да се посети...

Тортите наистина много ми харесаха, като живи са ......  и с най-добри намерения  попитах, защото не всеки, който предлага торти издава и сертификат.  Април синът ми навършва 5 години, а в градината не позволяват да се вкарват торти без сертификат.  Моето желание е лично аз да я направя тортата, но не е възможно имено поради тази причина.
Извинявай, ако съм те обидила, но как бих могла да попитам дали издаваш сертификат без да те засегна?

Общи условия

Активация на акаунт