От къде ... ефектни и вкусни торти в Пловдив?

  • 84 854
  • 112
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 559
Цитат
но ти щом имаш познати в сладкарница да го направят- супер.

Мила,Пепи,едва ли има тема в която има захар и ти да не си в нея.Ще отговоря пак.Имаме си заведение и фирма и плащаме данъци на тази държава.Просто там работят работнички.Аз съм шефка-домакиня и не се занимавам с това.Но тортите се правят в с документи и никой познат не ми ги дава.Но какво ли все на теб се обяснявам.И аз незнам.

# 76
  • Мнения: 1 271
Антоан, извинявай че ще ти го кажа, но не си никак права-и предполагам, че ако продължаваш с това отношение към момичетата, скоро никой няма да иска да контактува с теб.Само се надявам да не си така и с клиентите ти, защото найстина си струват твоите торти!

# 77
  • Мнения: 559
silrai -Здравей!
С Пепи сме се уточнили и тя знае какъв характер съм,както и приятелите ми.Аз нямам клиенти,а само приятели на които услужвам и радвам за празника им.Всеки си има особености-добри и лоши черти,но приятелите ми ме харесват такава каквато съм.
Лека вечер!

# 78
  • Мнения: 1 271
Само съвет-следващият път пиши директно на лични, няма смисъл да се пълнят темите с такива изказвания от типа-"Където има захар..." и т.н. Просто изместваш темата неимоверно много.

# 79
Здравейте, уважаеми дами! Не знам дали тук е мястото където мога да отправя молбата си, но не съм регистрирана в този форум, а случайно попаднах на невероятните творения на Пепи. Имам лична молба към нея - да се свържем по някакъв начин, тъй като на края на месеца синът ми има рожден ден и много бих желала да поръчам тортата за празника при нея.

# 80
  • Мнения: 1 271
Най-лесно ще стане ако се регистрираш и и пратиш лично съобщение или ако тя прецени може да ти даде и координатите си тук!

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Здравейте, уважаеми дами! Не знам дали тук е мястото където мога да отправя молбата си, но не съм регистрирана в този форум, а случайно попаднах на невероятните творения на Пепи. Имам лична молба към нея - да се свържем по някакъв начин, тъй като на края на месеца синът ми има рожден ден и много бих желала да поръчам тортата за празника при нея.

На сайта ми има данни за контакт. В блога са написани. Тук няма как да ти пиша, защото като нерегистриран потребител не мога да ти пратя лично съобщение

# 82
Здравейте, уважаеми дами! Не знам дали тук е мястото където мога да отправя молбата си, но не съм регистрирана в този форум, а случайно попаднах на невероятните творения на Пепи. Имам лична молба към нея - да се свържем по някакъв начин, тъй като на края на месеца синът ми има рожден ден и много бих желала да поръчам тортата за празника при нея.

На сайта ми има данни за контакт. В блога са написани. Тук няма как да ти пиша, защото като нерегистриран потребител не мога да ти пратя лично съобщение

Благодаря! Ще се опитам да се свържа с вас като погледна координатите в блога Ви.   bouquet

# 83
  • Мнения: 1 269
Препоръчвам торта "Мери" от сладкарница Червената шапчица- близо е до хирургиите на пещерско. Имат си и каталог със снимки. Моя юнак си хареса една снимка с Памела Андерсън и му я направиха едно към едно на тортата. Може и със снимка да отидете. В Скалата също правят вкусни торти, но там и цените са по-високи.

# 84
  • Мнения: 1 173
Цитат
но ти щом имаш познати в сладкарница да го направят- супер.

Мила,Пепи,едва ли има тема в която има захар и ти да не си в нея.Ще отговоря пак.Имаме си заведение и фирма и плащаме данъци на тази държава.Просто там работят работнички.Аз съм шефка-домакиня и не се занимавам с това.Но тортите се правят в с документи и никой познат не ми ги дава.Но какво ли все на теб се обяснявам.И аз незнам.
silrai
Аз нямам клиенти,а само приятели на които услужвам и радвам за празника им
Лека вечер!
На мен само ми стана интересно защо трябваше да "ухапеш " Пепи ? А и нещо май си противоречиш - работнички , сертификат ...бла-бла? Нямам клиенти , а поръчайте от мен  Rolling Eyes  Даже аз се оплетох в историята  hahaha

Ще кажа само едно - със сертификат или не , в сайта на Пепи всички показани торти са правени от самата нея. Не мога обаче да кажа същото за 2-3 неща които има в твоя сайт , и за които твърдиш че са твои  Naughty

# 85
ВИе мами от форума дето правят торти и живеят в Пловдив нямате ли си? Тука такива торти имаме в тортената тема, дето много сладкарници не са виждали на живо.  newsm78

Подкрепям те  Peace  Ако живеех в Пловдив, само при _Пепи_   chef щях да си правя тортите!   bouquet
Peace
Разгледай тук и поръчай Grinning
бихте ли ми казали някакъв номер или адрес-просто някакъв контакт с вас?

# 86
Бихте ли ми казали някакъв телефон или адрес-просто някакъв контакт с вас?Спешно ми е.Детето ми има Рожден ден другата седмица.

# 87
  • Мнения: 747
ВИе мами от форума дето правят торти и живеят в Пловдив нямате ли си? Тука такива торти имаме в тортената тема, дето много сладкарници не са виждали на живо.  newsm78

Наред с вас, и аз ще препоръчам тортите на една форумна мама /само че от друг форум, не знам дали влиза тук/ - Лина:
http://www.tortichka.com/

# 88
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Наистина Антоан, съветвам те да ревизираш отношението си към Пепи и всеки, чието мнение ти се стори иронично. Трябва да съобразиш любимия си характер с мястото където се намираш в момента и да започнеш да четеш по два пъти преди да пишеш, за да си сигурна че злобата и завистта дето работят без почивен ден  Rolling Eyes, може би ги няма тук.
Започва да става прекалено, защо, собствено, Пепи да не пише в тема за торти в Пловдив? И каква е тази истерия със сертификатите? Нагло ли е да се пита?
Какво пише в този сертификат, че тортата е изработена в контролирана кухня? Че продуктите са в срок? Че работниците нямат заболявания? Пише ли с какво да се застилат тортените форми или това трябва да си го знаем? Дано да го спазват работничките  Crossing Arms ...

# 89
  • Мнения: 559
Цитат
Бихте ли ми казали някакъв телефон или адрес-просто някакъв контакт с вас?Спешно ми е.Детето ми има Рожден ден другата седмица.

emihri -Пиши ми на и мейл  < antoan2006@mschumacher.com >

Общи условия

Активация на акаунт