Ани, съжалявам за това, което си преживяла.
Като начало ще ти кажа, че си попаднала на неподходящото място и лекар. Казвам го от собствен опит. Имала съм само една среща с д-р Димитров, но ми беше достатъчна да преценя, че този човек повече говори, отколкото върши.
Сега съм намерила своя лекар, ще бъде моят, доката не се издъни. Надявам се това да не се случи никога.
Правила съм консултации със специалисти от Гърция и САЩ и мога да ти кажа, че никой от тях не ми даде по-изчерпателен и достатъчно логичен отговор на въпросите. И двамата специалисти, за които говоря, са водещи в своите държави.
Ти не си намерила разбиране в собствената си държава, на собствения си език, който владееш перфектно. Как би го получила в чужда такава? Как ще отсееш плявата от житото? Няма да можеш. Ще заложиш на късмета.
Съветът ми е да прочетеш по-обстойно за възможностите в България. Да ги използваш пълноценно и да сбъднеш мечтата си.
И като финал - успеваемостта в българия по нищо не се различава от тази в друга точка на света. Същото се отнася за качеството на използваните материали.
Късмет и кратък път до твоето жадувано детенце.


Абсолютно точно Sunglasses