Изневяра, секс...

  • 6 368
  • 104
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 3 146
Изневярата е междуличностно нарушение на негласния обет, който две лица са си дали и по този начин всеки е оголил пред другия цялата си душа. Това е предателство на тази съкровеност, затова боли толкова, с или без религия. Защото, като гледате, и мюсюлманите не се радват на изневярата и не я свързват прякъ със секса (жените от харема имат на разположение евнуси, но а да погледнат някой друг мъж...).

# 77
Момичета никоя от вас не каза "да аз съм изневерила" всички говорите някакси от друго име, е аз ще си призная преди да се роди детето съм изневерявала на тогава гаджето ми. Не с гордост мога да кажа, че съм изпитвала страст към друг мъж и ми е било приятно да се чувствам желана от него. Впуснах се в авантюра и да беше много хубаво. Да знам че и други мъже виждат жената в мен ме ласкае както предполагам и всички вас.  За мое нещастие приятелят ми разбра но вече бях бременна и може би затова ми прости. Сега две години по късно това за него не е проблем. Ако разбера, че той ми е изневерявал някога също съм склонна да простя защото знам,че понякога е по-добре да си задоволиш мимолетната страст към някои и всичко да свърши до там отколкото цял живот да копнееш по друг. Сега след като се роди детето някак си нещата за мен стоят по различно,но всичко си зависи от него самия каквото даде това ще получи. Склонна съм да простя еднократна изневяра, но друга връзка не. малко излезе като сапунен сериал, но това е моята история и мнението ми. Знам, че някои ще ме съдят доста сурово ,но да се замислят дали някога не са изпитвали силното желание да изневерят на приятелите си и ако не са го направили колко време след това са мислили за чуждия мъж.

# 78
  • Мнения: 483
Аз бях от тези, които си казват, че не биха изневерили никога...Но се случи, изневерих на човека , когото обичам най-много.Последствията от изневярата ми са...ами никакви последствия нямаше, защото тази нощ не означава нищо за мен(беше моментно удоволствие, малка стъпка встрани и нищо повече, даже и не съжалявам) и най-вече защото НЕ казах на моята половинка. Аз все още съм си с моя приятел, обичам го и изневярата по никаккъв начин не повлия на вразката ни.
Ако моят приятел ми изневери по същия начин(еднократно,без чувства и обвързване) ще го приема. По принцип, предпочитам това да не се случва, естествено, ако разбера ще ми стане неприятно, да, но мисълта ми е, че бих простила. Съвсем друго ще е обаче, ако изневярата е на емоционално ниво, тогава няма място за прошка и е ясно, че връзката се  е изчерпила. Това според мен е истинската изневяра.
Да добавя и още нещо, което си го има в реалния живот, но ние жените отказваме да го признаем - всеки мъж изневерява или би изневерил, ако му се отдаде възможност.
В повечето случаи обаче изневярата е просто за единия секс и нищо повече.

# 79
  • Мнения: 677
Да добавя и още нещо, което си го има в реалния живот, но ние жените отказваме да го признаем - всеки мъж изневерява или би изневерил, ако му се отдаде възможност.
Тва беше тъпо..А и щом дори и аз се възмУтих,значи е мега тъпо!

# 80
  • Linz
  • Мнения: 11 619
... понякога е по-добре да си задоволиш мимолетната страст към някои и всичко да свърши до там отколкото цял живот да копнееш по друг.
Peace

Тва беше тъпо..А и щом дори и аз се възмУтих,значи е мега тъпо!
Знаем, знаем... ССФ е от камИк.

# 81
  • Мнения: 17 546

След мен се изказаха Fairi, Кифлата, ivonska. Защо, аджеба, се хвана за мен?

Защото ти първа ме заяде за собственото ми мнение, а те се явяват само пригласящи в твоя хор. Не смятам да споря повече и никого не обвинявам, но както вече казах нито темата, нито форума са частна собственот и тук не се влиза с клубни карти, така че аз просто имам това мнение и го казвам, което е мое абсолютно право. Не виждам защо пък толкова засегната се почувства от мнението ми. То не е отправено лично към теб. Или пък го приемаш лично? Просто не си въобразявай, че който мисли различно от теб, мисли грешно. И нямаш право да обвиняваш никого, ако това все пак е така.   bouquet

# 82
  • София
  • Мнения: 3 099

След мен се изказаха Fairi, Кифлата, ivonska. Защо, аджеба, се хвана за мен?

Защото ти първа ме заяде за собственото ми мнение, а те се явяват само пригласящи в твоя хор. ....

Моля, моля! Аз съм солистка и не пея в хора! Сама каза - всички можем да се "изсипем" тук, както ти самата го направи.
Още от комунизЪма мразя да ме унифицират в генерални обобщения. С ДЕ ВАня или без нея - аз щях да се изкажа, а при опит да ми бъде натрапена житейска философия от чужд вид малко се палим.... Забележи колко смирени са първите ми постинги тук. И к'во извади ти от мен.

# 83
  • Мнения: 2 792
Просто не си въобразявай, че който мисли различно от теб, мисли грешно. И нямаш право да обвиняваш никого, ако това все пак е така.   bouquet

  Да го обясня пак, защото явно не си ме разбрала предния път, идея си нямаш кой какво си въобразява или не.
Тази тема никой не обвинява, е вярно дървено философстваме и анализираме хипотетично, но  не обобщаваме. Принципно наши си мисли си споделяме, без да ги титулуваме като правилни или неправилни или да кълнеме инако мислещите,  т.е. засегнали те се по един или друг повод.

# 84
  • Мнения: 920

  Тази тема никой не обвинява, е вярно дървено философстваме и анализираме хипотетично, но  не обобщаваме. Принципно наши си мисли си споделяме, без да ги титулуваме като правилни или неправилни или да кълнеме инако мислещите,  т.е. засегнали те се по един или друг повод.

 newsm10 Точно това ми беше идеята.

Момичета никоя от вас не каза "да аз съм изневерила" всички говорите някакси от друго име, 

Никого не питам изневерява ли, мъжът изневерява ли. Не ме интересува личния живот.

# 85
  • Мнения: 17 546
  Какво сега да и да щото така ви харесва!? За да ... Съмнявам се някой да се навие да го направи щото вие сте толкова " невероятни", умни и сте няколко дето мислите еднакво, пък аз една дето не мисли като вас! Приятен ден момичета! Бъдете щастливи, че се пробвахте да смачкате още някой в този форум, ама не ви се получава! Пък като ви застигне изневярата, за която толкова изписахте и което е неминуемо (не се съмнявайте в това!), се сетете за мен - пращам ви целувки!

# 86
  • Мнения: 2 792
  Какво сега да и да щото така ви харесва!? За да ... Съмнявам се някой да се навие да го направи щото вие сте толкова " невероятни", умни и сте няколко дето мислите еднакво, пък аз една дето не мисли като вас! Приятен ден момичета! Бъдете щастливи, че се пробвахте да смачкате още някой в този форум, ама не ви се получава! Пък като ви застигне изневярата, за която толкова изписахте и което е неминуемо (не се съмнявайте в това!), се сетете за мен - пращам ви целувки!
   ОК разбрахте, не бях те разбрала преди това, ти искаш да се заяждаме и се заяждаш, аз пасувам. точка

# 87
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Отворила съм тема с виртуален ринг. Заповядайте Hug

# 88
  • Мнения: 3 423
Пък като ви застигне изневярата, за която толкова изписахте и което е неминуемо (не се съмнявайте в това!), се сетете за мен - пращам ви целувки!

Не ми допада, че в този форум
често се употребява "като" на
места, където много по-уместно
би било да се каже "ако". Защо?
Защо така категорично?! И една
изневяра не е неминуема. Що за
крайности и залитания. И що за
напрягане на сухо. Заяждане е!

# 89
  • Мнения: 2 631
Да добавя и още нещо, което си го има в реалния живот, но ние жените отказваме да го признаем - всеки мъж изневерява или би изневерил, ако му се отдаде възможност.
Тва беше тъпо..А и щом дори и аз се възмУтих,значи е мега тъпо!

Сопрано,  Peace
Щом и аз се възмутих....  Mr. Green  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт