Изневяра, секс...

  • 6 349
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 483
Да добавя и още нещо, което си го има в реалния живот, но ние жените отказваме да го признаем - всеки мъж изневерява или би изневерил, ако му се отдаде възможност.
Тва беше тъпо..А и щом дори и аз се възмУтих,значи е мега тъпо!

Сопрано,  Peace
Щом и аз се възмутих....  Mr. Green  Twisted Evil

Щом ви е по-лесно да се самозалъгвате...аз нямам какво повече да кажа, но ако не разбирате или не вярвате в нещо, не означава, че то не съществува
 ooooh!

# 91
  • Мнения: 3 818


Щом ви е по-лесно да се самозалъгвате...аз нямам какво повече да кажа, но ако не разбирате или не вярвате в нещо, не означава, че то не съществува ooooh!

Нямам против, ама кажи ми само точно по какъв път си установила, че няма нито един мъж, който да не изневери, ако му се удаде тази възможност. Ако поне един човек, който твърди подобно нещо, ми даде солидно доказателство за това, приемам го на секундата.

# 92
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Добре де, а какво мислите, че е по-добре- да я изчука ведънъж и да я забрави или редовно да мисли за нея, докато е с вас? На мен ми се вижда по-кофти да бъда използвана просто като дупка, а страстта му да е заради друга.

# 93
  • Мнения: 802
ОК виждам че спорите ...
според мен не е толкова важно в момента да отговорим на въпроса дали един мъж би изневерил или не би ?!
това няма как да се предвидим предварително !
та мислейки по темата бих задала следния въпрос :

Ако разберем , че изневярата вече е факт - то как следва да решим проблема си ?
Дали да намерим сили да преглътнем обидата / и кака да го направим ??? / и да продължим напред по старому  или просто да продължим сами ?!

# 94
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако разберем , че изневярата вече е факт - то как следва да решим проблема си ?
Дали да намерим сили да преглътнем обидата / и кака да го направим ??? / и да продължим напред по старому  или просто да продължим сами ?!

А какво е изневярата?... сексуален акт... връзка... платонична любов... тайно влюбване...?

# 95
  • Мнения: 802
ами да ти кажа не ми се е случвала подобна ситуация / или поне не съм разбирала / и дано не ми се случи .
но може би ако има друга  връзка, то тогава брака сигурно няма да продължи . newsm78
мисълта ми беше ако има сексуален акт ?!
то тогава какво правим и как го приемаме ?!

# 96
  • Мнения: 3 423
А какво е изневярата?... сексуален акт... връзка... платонична любов... тайно влюбване...?

Незаконно деяние, преследвано от закона.

# 97
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ами пак е относително- едно е на пияна тиква и да не знае какво прави и нищо да не помни... и съвсем друго е да е обмислено, преценено и планирано.

# 98
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А какво е изневярата?... сексуален акт... връзка... платонична любов... тайно влюбване...?

Незаконно деяние, преследвано от закона.
Като "незаконните" деца  Laughing (ако сте чели темата в Дом и семейство)

# 99
  • Мнения: 967
В никакъв случай не е приятно нещо, но аз не разбирам защо толкова се палим и заклеймяваме изневярата като най-голямото зло. За мен къде къде по-страшно е отчуждението, омразата или липсата на доверие у партньорите.
А ако когато е бил в комадировка мъжът ми вместо да гледаш ТВ вечерта в хотела се е позабавлявал с някя, която никога повече няма да срещнеш в живота си - ами няма да си раплета пуловера от мъка...

# 100
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз пък ще си го разплета. Защото ще ме заболи.

# 101
  • София
  • Мнения: 3 099
Докато аз се будя по 3-4 пъти нощем да кърмя детето НИ??? - не пуловера само, гащите ще му разплета и ще го накарам да ги изЕде!!!

# 102
Боли, винаги боли. Изневерявам, мислила съм, че няма да го направя, но ей ме на  #2gunfire. И когато разбрах за изневярата на любовника не боли по-малко. Чувства, Радини вълнения, какво да се прави!

# 103
  • Мнения: 145
И аз съм на мнение, че боли момичета, не е просто от собственическо чувство или друго, но пък погледнато от друга страна, важна е нагласата, ако живееш добре, имаш осигурен  живот и сигурност за теб и детето или децата.....нека ходи, да боли, но....знам ли може би с времето човек претръпва и осъзнава, че е по-важно да си здрав и красив, отколкото болен и със сенки от плач и мъка и така........понякога си разплиташ пуловера, друг път не ти пука......та мисля, че в живота всичко се компенсира, когато се затваря врата се отваря прозорец.....то е просто, но ние си го усложняваме тук в главите....... Rolling Eyes

# 104
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
В никакъв случай не е приятно нещо, но аз не разбирам защо толкова се палим и заклеймяваме изневярата като най-голямото зло. За мен къде къде по-страшно е отчуждението, омразата или липсата на доверие у партньорите.
А ако когато е бил в комадировка мъжът ми вместо да гледаш ТВ вечерта в хотела се е позабавлявал с някя, която никога повече няма да срещнеш в живота си - ами няма да си раплета пуловера от мъка...

А, супер. Значи ето това трябва да направя при следващата си командировка. А аз съм седнала да гледам ТV в стаята. Айде после миличка, ако мъжът ми случайно научи и тръгне да ми разплита пуловера, да му обясниш някои житейски нещица. Или това за жените не важи, само за мъжете?

Общи условия

Активация на акаунт