Аксесоари за баня.

  • 5 535
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 386
И аз така реагирах,Саманта  Joy Joy

# 16
  • Мнения: 794
 Mr. Green

Направо паднах, точно за такава екстра никога не бях чувала!

# 17
  • Мнения: 161
А случайно да сте чували за стол/легло в банята....Онзи ден ме попитаха подобно нещо и аз  Shocked

Снимки,линкове...?

И аз искам ако може да пуснете по някоя снимчица.

Мен освен аксесоарите, много ме интересува и това кое къде сте монтирали в банята.
За закачалките за кърпи най-вече ми е чуденката.

Аз съм намислила преди да почнем ремонта, да съм купила аксесоарите и мъжа ми да ги постави на някои намислени от мен места. Един вид - "пробно".
Така ще преценя на кое място ще са най-удобни.  (най-вече за закачалките за кърпите ми е чуденката)
Ако се окажт не дотам практични, сменяме им мястото...
Че някак си не върви после да сменям и да дупча новите плочки.

Гледам и ми харесват както тези закачалки за кърпи дето са един голям кръг и в него се слага кърпата, така и другите модели дето са две пръчки, на две нива, и кърпите се премятат. (ама че го обясних, дано да се сещате за какво говоря)

Дали да се до мивката, или на стената срещу мивката. (сега там ми е закачалката за кърпи)

А къде си държите халатите за баня?
Ако пуснете снимки на баня, дето да се вижда къде и какви са аксесоарите, ще ми помогнете много.
Моята баня е в панелка.
Благодаря.

# 18
  • Мнения: 794
Аз съм в процес на уточняване  newsm78

Simple Smile

Поне за местото на държача на тоал. хартия няма да се чудим

 Joy

# 19
  • Мнения: 1 152
Аз имам халка от ляво на мивката и от дясно стъклена поставка за сапун. Имам и две двойки закачалки от двете страни на душ кабината за халатите за баня. Много ми е удобно това разположение.

# 20
  • Мнения: 4 970
Цитат на: Никол
От [b
"Euroand"[/b] взехме ....
НИкол, къде се намира този магазин?

# 21
  • Мнения: 46 526
НИкол, къде се намира този магазин?

В сградата на ХИТ Люлин. Като влезеш, преди да завиеш към входа за магазина  Simple Smile
Ето я поставката, виж я първо, да е би да не ти хареса и да се разкарваш напразно.

# 22
  • Мнения: 4 970
НИкол, къде се намира този магазин?

В сградата на ХИТ Люлин. Като влезеш, преди да завиеш към входа за магазина  Simple Smile
Ето я поставката, виж я първо, да е би да не ти хареса и да се разкарваш напразно.
То4но такова нещо търся HugБлагодаря ти за информацията  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт