Диета с кисело мляко

  • 73 705
  • 711
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 647
ANGYA  Peace знам миличка  ooooh!но толкова ми е трудно,че чак се побърквам,добре  Thinkingче си споделяме тук  newsm78 знам че ще трябва да се отчитам и имам голям хъс!Добре е че има такъв форум за стимул  bouquet
знам мила
и аз се надъхвам тук
 Hug Hug Hug  bouquet  bouquet

# 646
  • Мнения: 684
ANGYA Heart Eyes в неделя заминавам на планина в една станция  ще ходя на:
1фитнес
2тангентор
3сауна
4магнитен резонанс
5джет легло
Притеснява ме само менюто,ще гледам да набивам само тараторче,салатки,пилешко,рибка ще си купя и плодове
Дано да не прегреша знам,че всичко зависи от мен,но все пак и изкушенията ще са много PeaceМисля че ще остискам,като се върна на 05.05 ще ти пиша мила да се отчета Peaceще се справя!Всичко или нищо!  bouquet  bouquet  bouquet

# 647
  • Мнения: 3 647
ANGYA Heart Eyes в неделя заминавам на планина в една станция  ще ходя на:
1фитнес
2тангентор
3сауна
4магнитен резонанс
5джет легло
Притеснява ме само менюто,ще гледам да набивам само тараторче,салатки,пилешко,рибка ще си купя и плодове
Дано да не прегреша знам,че всичко зависи от мен,но все пак и изкушенията ще са много PeaceМисля че ще остискам,като се върна на 05.05 ще ти пиша мила да се отчета Peaceще се справя!Всичко или нищо!  bouquet  bouquet  bouquet
пожелавам ти  успех
 Hug Hug Hug  bouquet  bouquet
 когато се изкушиш се сещаи за нас
 Hug Hug Hug

# 648
  • Мнения: 684
ANGYA Heart Eyes в неделя заминавам на планина в една станция  ще ходя на:
1фитнес
2тангентор
3сауна
4магнитен резонанс
5джет легло
Притеснява ме само менюто,ще гледам да набивам само тараторче,салатки,пилешко,рибка ще си купя и плодове
Дано да не прегреша знам,че всичко зависи от мен,но все пак и изкушенията ще са много PeaceМисля че ще остискам,като се върна на 05.05 ще ти пиша мила да се отчета Peaceще се справя!Всичко или нищо!  bouquet  bouquet  bouquet
пожелавам ти  успех
 Hug Hug Hug  bouquet  bouquet
 когато се изкушиш се сещаи за нас
 Hug Hug Hug
Peace Party Party PartyРазбира се как иначе ще оцелея без ВАС?  bouquet

# 649
  • Мнения: 2 099
ДИВА-3 и аз искам ...мале само как ти завиждам за планината и за процедурите - никога не съм била:ooooh:, ама моя мъж все го мързи да ме заведе някъде, а пък и почива само неделя.

# 650
  • Мнения: 1 817
Ето ме и мен!  Laughing
 Днес успях и удържах без прегрешения! Изядох 1,5 млека на таратор, 1 резен диня и 1 чепка грозде  Wink . Много съм горда! Друг е въпросът, че утре съм на рожден ден  Mr. Green !
 Hug

Какво става с новата темичка? А ще имаме ли и 1 табела кой колко е свалил? newsm78

# 651
  • Мнения: 2 099
ZiMa браво, напълно подкрепям идеята ти за табелата и аз съм за.

# 652
  • Мнения: 3 647
ZiMa браво, напълно подкрепям идеята ти за табелата и аз съм за.
e нали в дневника се водим кой колко е свалил
да изчакаме да мине поне седмица
и утре като пусна новата тема - ще пиша
става ли  newsm78
 до  края на вторник пишете кой колко е отслабнал
 Hug

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 22:16 от ANGYA

# 653
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Сега да напиша какво ядох:
1 активия с мюсли
1 кисело мляко
шопска салата с малко повече сиренце
2 ябълки
2 кафета
Утре сутринта ще се кача на кантара да видя дали има резултат след 4 дни.Надявам се на поне кило,кило и нещо да съм свалила newsm17  
По дрехите усещам малка разлика,но кантара ще има тежката дума.

# 654
  • Мнения: 1 817
ZiMa браво, напълно подкрепям идеята ти за табелата и аз съм за.
e нали в дневника се водим кой колко е свалил
да изчакаме да мине поне седмица
и утре като пусна новата тема - ще пиша
става ли  newsm78
 до  края на вторник пишете кой колко е отслабнал
 Hug
Пишем и там, но си мисля, че било стимулиращо, когато се вижда кой колко е отслабнал. Пък и като цяло ще се добива представа какъв е ефектът от тази наша диетка. Мисля, че е интересно да видим кой колко за колко време  Hug

# 655
  • Мнения: 3 647
ZiMa
утре ли да пуснем новата тема или когато тази направи една седмица  newsm78

# 656
  • Мнения: 1 817
ZiMa
утре ли да пуснем новата тема или когато тази направи една седмица  newsm78

Миличка, аз съм за утре, защото темата стана вече много дълга и тези, които не са ни чели скоро или искат да се присъединят, ще се видят в чудо! Пък мерките можем да ги пуснем примерно след 1 седмица, когато сме на горе долу 10 дни. Ти как мислиш?
Благодаря ти за активното съдействие и участие с толкова информация и подкрепа!  Hug   bouquet

# 657
  • Мнения: 3 647
ZiMa
утре ли да пуснем новата тема или когато тази направи една седмица  newsm78

Миличка, аз съм за утре, защото темата стана вече много дълга и тези, които не са ни чели скоро или искат да се присъединят, ще се видят в чудо! Пък мерките можем да ги пуснем примерно след 1 седмица, когато сме на горе долу 10 дни. Ти как мислиш?
Благодаря ти за активното съдействие и участие с толкова информация и подкрепа!  Hug   bouquet
ок утре вечер ще я пусна - тогава съм на работа - за следващата ще сложим и  теглилки
 Hug

# 658
  • Мнения: 6 461
Днес изядох две кисели млекца...като от другите неща се ограничих до минимум.
А за вечеря - млечна салата с краставица. Crazy

# 659
  • Мнения: 2 099
ДОБРО УТРО,

и успех с лунуването.
Аз започнах от вчера и бях на 2 кафета, много вода и айран от 1/2 Активия. Днес кантара ми май клони към -1кг., но ще се притегля за по-сигурно към 10ч.

Общи условия

Активация на акаунт