Какъв крем за ръце ползвате?

  • 4 184
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 407
Моят е Атрикс с лайка. Доволна съм.

Иначе, без глицериновите и с алое вера, от всички кремове съм доволна, нямам претенции за крема за ръце чак толкова.
И моя.

# 31
  • Мнения: 3 537
Нивея ми действа добре Peace
И аз ползвам нивея. Peace
аз също

# 32
  • Мнения: 295
На Талодерма - водозащитен или регенериращ, много съм доволна и от двата!
И аз ползвам същите . Peace

# 33
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Холзвам някакви подарени на AVON, но хич не съм доволна. Преди години бях изключително доволна от кремовете за ръце на DOVE, но не зная има ли ги все още.

# 34
  • Мнения: 174
Аз пък не съм доволна от Атрикс с лайка...колкото и да се мажа все са ми сухи..много бързо попива....сега съм с български и е по-добре...и на Аvon SSS  е хубав

# 35
  • Мнения: 2 697

Направо е страхотен, мен ако питате Mr. Green Може би най-хубавият крем на Ейвън за ръце. Wink

# 36
  • плевен
  • Мнения: 1 249
НИВЕА.

# 37
# 38
  • София
  • Мнения: 1 750
Откакто открих Glysolid, само него ползвам. Страхотен е. Особено зимата не мога без него. Има и балсам за устни на същата марка, от който съм много доволна.

Лятото съм ползвала и крема за ръце на Дева, в една светло зелена тубичка. Той също е хубав. Консистенцията му е по-лека и затова за лятото е по-подходящ. Мирише много приятно.

# 39
# 40
  • София
  • Мнения: 194
Да споделя и аз. Според мен само крема за ръце не е достатъчна грижа. Аз съм ползвала Атрикс, Арома, Дева и т.н.
Но от доста време вече ползвам системата Кадифени ръце - правя си я веднъж седмично, а всеки ден ползвам от нея крема за ръце.
Ефекта е супер -трябва да се усети, не може да се опише
Системата е
1. екстраовлажняващ крем - за да омекоти кожата и да я подготви за ексфолирането
2. ексфолиант
3. крем за ръце

ето и как изглежда: http://www.marykay.com/spabody/privatespacollection/privatespaco … 6981/default.aspx
Кожата на ръцете най бързо издава възрастта и трябва да се обръща особено внимание

# 41
Ползвам на Талодерма регенериращ-един зеленичък такъв, много приятен Simple Smile Май се оказва един от най-готините, които съм ползвала досега Wink

# 42
  • Мнения: 64
аз съм доволна от глицериновия на Avon  Peace но скоро колежката ми даде да се намажа с нейния крем, който също е на Avon , но е от серията planet spa с минерали от мъртво море и останах очарована, защото определено е по-добър от моя  Thinking и мирише превъзходно, а ръцете ми станахе едни мекички и гладки Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 3 328
Atrix с алое вера - лек, бързо попиващ и ненатрапчиво ароматизиран.
И Глизолид - от него също съм доволна, но ми стои по-мазен някак, затова го ползвам зимата.

# 44
  • Мнения: 983
Крем за ръце с глицерин на Ейвън.

Общи условия

Активация на акаунт