Какъв крем за ръце ползвате?

  • 4 193
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • под дъгата
  • Мнения: 630
В момента ползвам глицеринов на Арома , супер е.

# 16
  • Мнения: 6 958
Орифлейм

# 17
  • Мнения: 2 229
Аз използвам Leocrema, но съм по-доволна от този в малката опаковка за ръце и нокти 75 мл.
Последния път си взех този в кутийка от 150, като си мислех, че е същия, но се оказа съвсем друг - май защото има глицерин, ръцете стават много мазни и не мога да пипна нищо половин час след това...

# 18
  • Мнения: 1 655
Glysolid с глицерин, Crema per mani - Parisienne с мед и глицерин.

# 19
# 20
  • Мнения: 817
В ,момента ползвам на Кларанс.действа ми добре и най-важното за мен не ми е лепкав Peace

# 21
  • Мнения: 4 916
Обожавам да си купувам кремове за ръце. Сега съм с Юсерин, Глисолид, Гарние, но имам поне още четири-пет други из къщи.

# 22
  • Мнения: 492
На Талодерма - регенериращ.Доволна съм.

# 23
  • Мнения: 27 524
но имам поне още четири-пет други из къщи.

И аз, и аз  Laughing В банята, в хола, до леглото, в чантата, в кухнята... мажа се поне по 10 пъти на ден  Grinning

# 24
  • у нас
  • Мнения: 443
На ейвън за ръце и нокти и силиконов с глицерин.

# 25
  • Мнения: 4 916
но имам поне още четири-пет други из къщи.

И аз, и аз  Laughing В банята, в хола, до леглото, в чантата, в кухнята... мажа се поне по 10 пъти на ден  Grinning
smile3521 О, да!

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 19:56 от argun

# 26
  • Мнения: 1 234
Ползвам един много евтин български крем за ръце с невен.От студа ръцете ми освен че изпръхват се зачервяват и целите горят-все едно съм се заляля с гореща вода.Само този крем ми помага Grinning

# 27
  • Мнения: 4 916
Добре че ме подсетихте с тази тема, зада си направя маска на ръцете с глицерин  newsm51

# 28
  • Мнения: 4 195
Нивея ми действа добре Peace
И аз ползвам нивея. Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Нивея ми действа добре Peace
И аз ползвам нивея. Peace
                                                                                                        newsm10

Общи условия

Активация на акаунт