Кой или какво ви дразни във форума?

  • 14 519
  • 369
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 716
Стоенчо, сине, откажи се, бъди мъж.
Селяндура си е селяндур....па ако 6те и от Пловдивско Joy
Прав си  Wolf  ...един мъж не може така да се държи .Сигурно е гей newsm78
Не е  bowuu
Нали Бу разреши спаменето...
Дразня се, че никой не се дразни на мен  Crossing Arms

# 346
  • Мнения: 3 674
Роза, а за теб няма ли норвежки форуми? Ооо, не, там си никой. Там си мургавата чужденка, натрапницата... Тук идваш да получиш това, което там никога няма да получиш, въпреки мнимата им толерантност.

Стоен4о...У4аствам в два норвежки форума...хммм newsm78  в един английски..и в два български Wink
Имам доста приятели и там и тук в този форум Mr. Green
Забравих..и в един руски  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 21:57 от roza66

# 347
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841

Нали Бу разреши спаменето...
Изобщо не съм разрешила, нито ми е в правомощията. Има си правила в този форум. Само казах, че накрая ще яхна метлата и ще отсвиткам цялата тема, както си пишете в нея

# 348
  • Мнения: 7 837
Не я отсвиткай още... Не и преди Фейтлес да разкаже пак за аналитичното дразнене при гинеколога.

# 349
  • Мнения: 3 423
Роза, а за теб няма ли норвежки форуми? Ооо, не, там си никой. Там си мургавата чужденка, натрапницата... Тук идваш да получиш това, което там никога няма да получиш, въпреки мнимата им толерантност.

Стоен4о...У4аствам в два норвежки форума...хммм newsm78  в един английски..и в два български Wink
Имам доста приятели и там и тика в този форум Mr. Green

Тика, не тика, няма ли кой да ти
тикне някой правописен речник.
Или там мъчиш и други читатели?
Отвори капаците и попрогледни.
Бу, дразня се, а това не е спам.

# 350
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Мен пък що ми накъртва, че тръгнахте да ръфате една дама, която, ако и да е досадна, обикновено ми звучи добронамерено. Щото излиза да е лесна жертва ли?

# 351
  • Мнения: 150
Стоен4о...У4аствам в два норвежки форума...хммм newsm78  в един английски..и в два български Wink
Имам доста приятели и там и тика в този форум Mr. Green
Изглежда, че съм уцелил без да искам... Без да съм те обиждал ти ме нарече едновременно селяндур и гей. Можеш просто да ме наречеш българин. Знаеш ли, може и да не се гордееш с произхода си, може и за италианка да се представяш, но ти си си българка, щеш не щеш. Така че по-добре да се гордееш. Ако в България си живяла в среда на селяндури и гейове - това вече е друг въпрос. Но сигурно си чувала, че не всички сме такива?

# 352
  • Мнения: 393

Нали Бу разреши спаменето...
Изобщо не съм разрешила, нито ми е в правомощията. Има си правила в този форум. Само казах, че накрая ще яхна метлата и ще отсвиткам цялата тема, както си пишете в нея
Не още, Бъ. Тъкмо стана интересно hahaha. Добре, че спора се вихри виртуално. Я си престваете, ако спорещите се срещнат. Ще има #2gunfire, fightfight

# 353
  • Мнения: 11 323
Мен пък що ми накъртва, че тръгнахте да ръфате една дама, която, ако и да е досадна, обикновено ми звучи добронамерено. Щото излиза да е лесна жертва ли?
Mи то не е сефте да ръфат някой само заради спорта.
Имам лични спомени в близкото ми форумско минало. Joy

# 354
  • Мнения: 2 716

Нали Бу разреши спаменето...
Изобщо не съм разрешила, нито ми е в правомощията. Има си правила в този форум. Само казах, че накрая ще яхна метлата и ще отсвиткам цялата тема, както си пишете в нея
Е, докато може. Кажи, че те дразня. Моля те! И спирам. Имаме ли сделка?

# 355
  • Мнения: 7 837
Мен пък що ми накъртва, че тръгнахте да ръфате една дама, която, ако и да е досадна, обикновено ми звучи добронамерено. Щото излиза да е лесна жертва ли?

За мен или за Кифлата говориш  Blush

# 356
  • Мнения: 4 138
дразня се като се карат в клюкарника, а аз не знам защо и докат хвана края и изтрили..........

# 357
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Я си престваете, ако спорещите се срещнат. Ще има #2gunfire, fightfight
Бъркаш. Ако се видят, ако ще утре да е, ще има лиги и прегръдки и мили влажни погледи Simple Smile

# 358
  • Мнения: 3 674
Роза, а за теб няма ли норвежки форуми? Ооо, не, там си никой. Там си мургавата чужденка, натрапницата... Тук идваш да получиш това, което там никога няма да получиш, въпреки мнимата им толерантност.

Стоен4о...У4аствам в два норвежки форума...хммм newsm78  в един английски..и в два български Wink
Имам доста приятели и там и тика в този форум Mr. Green

Тика, не тика, няма ли кой да ти
тикне някой правописен речник.
Или там мъчиш и други читатели?
Отвори капаците и попрогледни.
Бу, дразня се, а това не е спам.
Бе какво толкова те дразни бе Лиске ?? И ти ме дразни6 ...ама на ...мъл4а си Mr. Green Ама ся си го казах...и не ми се прави на даскалица по български... Crazy

# 359
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Е, докато може. Кажи, че те дразня. Моля те! И спирам. Имаме ли сделка?
Има сделка. Дразниш.

Общи условия

Активация на акаунт