Кой или какво ви дразни във форума?

  • 14 505
  • 369
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 563
Стоенчо, сине, откажи се, бъди мъж.
Селяндура си е селяндур....па ако 6те и от Пловдивско Joy
Прав си  Wolf  ...един мъж не може така да се държи .Сигурно трябва де  е гей newsm78
ей, ама ни от намеци разбираш, ни от натвърдаци....какво ще да е това дебелокожие не ми е ясно. На селяндур обиждаш- ти да не си столичанка newsm78 моля те кажи не, да не бера излишен срам ooooh!

# 361
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Мен пък що ми накъртва, че тръгнахте да ръфате една дама, която, ако и да е досадна, обикновено ми звучи добронамерено. Щото излиза да е лесна жертва ли?

За мен или за Кифлата говориш  Blush
За Лиска и Стоенчо. Вторият е толкова, колкото е, но не очаквах Лиса така да я стегне желязото (форомът)

# 362
  • Мнения: 5 370
Не я отсвиткай още... Не и преди Фейтлес да разкаже пак за аналитичното дразнене при гинеколога.
Слушайте вий кака ви Кейсюрка,
знае тя да преде на хурка.
Има едно голляяяямо, кристално кълбо,
вижда в него кое е добро-и кое-зло. Twisted Evil
От психоанализа виртуална отбира,
от помощ професионална кой има нужда-разбира.
Да не говорим пък, че който много много се препира-
само и единствено тя умее да го спира.

Спонтанна поема, к'во да прайш.
Изби ме, ей на, чакам си АНАЛизата. Crazy Party

# 363
  • Мнения: 3 674
Стоен4о...У4аствам в два норвежки форума...хммм newsm78  в един английски..и в два български Wink
Имам доста приятели и там и тика в този форум Mr. Green
Изглежда, че съм уцелил без да искам... Без да съм те обиждал ти ме нарече едновременно селяндур и гей. Можеш просто да ме наречеш българин. Знаеш ли, може и да не се гордееш с произхода си, може и за италианка да се представяш, но ти си си българка, щеш не щеш. Така че по-добре да се гордееш. Ако в България си живяла в среда на селяндури и гейове - това вече е друг въпрос. Но сигурно си чувала, че не всички сме такива?
Не,просто ,мъж  ли  си или не си? newsm78 Това се 4удих...ни6то ло6о няма де Crazy
Истиснки мъж не пада толкова ниско...а гейовете се обиждат и са като жени4ки  Mr. Green 4увствителни са,разбира6 ли? Като тебе Wink Та затова си помилсх ,понеже ти  ми се видя един такъв...тънкообиден  Thinking

# 364
  • Мнения: 3 423
Бе какво толкова те дразни бе Лиске ?? И ти ме дразни6 ...ама на ...мъл4а си Mr. Green Ама ся си го казах...и не ми се прави на даскалица по български... Crazy

Мисля, че написах какво ме дразни.
Или не разбираш какво е глагол в
трето лице единствено число или
в трето лице множествено число,
както и какво е съществително име
от женски род, завършващо на "т".
И аз живея в чужбина, но уважавам
българската граматика. Не се правя
на даскалица. Дълг ми е да ти помогна.
Пък и темата е такава. Казвам си го.
Дори обяснявам защо ме дразниш.

# 365
  • Мнения: 2 792
  Ура,  пак ли се караме? тук съм   Sunglasses

# 366
  • Мнения: 3 423
  Ура,  пак ли се караме? тук съм   Sunglasses

Кифло, не разваляй темата с това ура.

# 367
  • Мнения: 7 837
Фейтлес, дори играта ми на думи с Бу не можеш да схванеш  Grinning Дори и с цялата червена окраска.
За други неща да не говорим. Иди си легни...  Grinning

# 368
  • Мнения: 3 674
Мен пък що ми накъртва, че тръгнахте да ръфате една дама, която, ако и да е досадна, обикновено ми звучи добронамерено. Щото излиза да е лесна жертва ли?
Mи то не е сефте да ръфат някой само заради спорта.
Имам лични спомени в близкото ми форумско минало. Joy
И тебе ли мила бяха подхванали... Joy Ами като няма какво да правят... от скука ръфат другите.Нека си ръфат..и аз мога да ръфам Heart Eyes

# 369
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
3...2...1...


Общи условия

Активация на акаунт