Какви "домашни" животни имате където сте?

  • 2 785
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
при нас зад блока почва гората - с катерици, зайци, лисици, много птици (не се спи от тях сега)
иначе чайки цяло лято цвърчат навън
някои имат посещения от лосове по дворовете и тогава ги е страх да излязат, налага се да звънят на полицията да дойде да ги изгони
не ви завиждам за тези скунксове - на картинки са сладки, ама както ги описвате ...
а, и някои фермери имат проблеми с мечки и вълци, има забрана да се убиват и само гледат безпомощно как им убиват животните

# 46
  • Мнения: 1 436
В момента в който видя , че детето яде долетя зад гърба ми, удари се в мен Close грабна с гадните си остри противни крака закуската на детето, което си седеше мирно и кротко в количката и отлетя. Всичко стана толкова бързо, че даже не можахме да се усетим какво стана.

Ужас  Shocked. На мен ми се е случвало подобно нещо, но не толкова страшно. Бях седнала на една пейка до залива да гледам изглед, ям обяд и чета вестник и една гадина само обикаляше около мен. По едно време задуха силен вятър, аз оставих сандвича на салфетка до мен да не ми се разпилее вестника и гадината се стрелна и го взе, ама буквално за секунди. Аз гледах ей така  Shocked

# 47
  • Мнения: 2 563
В момента в който видя , че детето яде долетя зад гърба ми, удари се в мен Close грабна с гадните си остри противни крака закуската на детето, което си седеше мирно и кротко в количката и отлетя. Всичко стана толкова бързо, че даже не можахме да се усетим какво стана.

Ужас  Shocked. На мен ми се е случвало подобно нещо, но не толкова страшно. Бях седнала на една пейка до залива да гледам изглед, ям обяд и чета вестник и една гадина само обикаляше около мен. По едно време задуха силен вятър, аз оставих сандвича на салфетка до мен да не ми се разпилее вестника и гадината се стрелна и го взе, ама буквално за секунди. Аз гледах ей така  Shocked

Такива са... На мен ми свиха плик с бонбони, до мен на хавлията беше...

# 48
  • Мнения: 2 032
Мишки.  Party

В градината се мяркат катерици, и рядко-лисици. Много фтички пеят.

А най-дивите ми домашни животни са Калина и Елена. Дзерове опасни.

# 49
  • Мнения: 7 091
А най-дивите ми домашни животни са Калина и Елена. Дзерове опасни.

Малко Офф, не знаех, че малките ти се казват КалиНА и Елена Simple Smile, моите КалиН и Елена  Laughing
Колко са големи твоите?

# 50
  • Мнения: 3 880
Тук гларуси нямаме, но като споменахте zа тях се сетих, че и българските екzемпляри не отстъпват на чуждестранните си колеги Laughing
Преди години работих в zаведение до морето, колегата иzкарал един калъп Шунка от фриzера, колкото тухла_четворка (май 2 кг беШе) да се раzмраzява zа сандвичи. Оставил обаче zадната врата (на кухнята към zадния двор) открехната ooooh! По едно време чуваме някакъв Шум, докато се усетим какво става видяхме само как онаzи граблива птица ни отнесе двете кила Шунка, като куцо пиле домат ooooh! Laughing а ние гледахме като натровени. Чак навън, на двадесетина метра го иzпусна на улицата, обаче тогава и другите птици усетиха пирШеството и стана лудница. Голям майтап, беШе станало случка номер едно, после все zа гларуса и Шунката се смеехме Laughing

Иначе тук няма екzотични домаШни животинки, само такива с които съм свикнала. Важното е да няма zмии, крокодили и скорпиони, другото го преживявам някак Simple Smile

# 51
  • usa
  • Мнения: 2 113
  А някои хора си ги гледат за домашни любимци, знаете ли?

гледат ги, но първо им махат миризливата жлеза

# 52
  • Мнения: 2 254
Наскоро гледах по дискавъри класация- "най-лоша миризма(или нещо от сорта).На първо място,абсолютно,без конкуренция-миризмата на секрета от скункс.
 Из нашия двор катерици се мотаят най-много.Миналото лято ни навести папагалче(избягало от съседите).Ако не се лъжа,червеношийки виждам,косове.В края на лятото пристигат осите(имам ябълка в двора),което си е сериозно притеснение,и нямам идея как да се справя ooooh!
Скоро ще започнат да "стържат"секадите.Явно сме притегателна за дом.любимци от махалата,преди няколко вечери котката на съседите намина:)))
Пусках снимки за ястреба(или сокола,така и не разбрах) на антената,дето си направи пир с един от гълъбите....

# 53
  • Мнения: 2 032
Малко Офф, не знаех, че малките ти се казват КалиНА и Елена Simple Smile, моите КалиН и Елена  Laughing
Колко са големи твоите?
Калина е на 4, Ели през юли ще стане на 2. Малки, но свирепи.  Laughing

# 54
  • Мнения: 2 427
Преди няколко години,като живэхме в една кооперация имаше един котак,Оливър се казваше.Беше голяма гад.Много красив.Вечно се моташе в градината и като минеш близо до него се нахвърляше да дере,дори ако се правиш че не го забелязваш.Имаше гадния навик да маркира колите така,че като си пуснеш парното през зимата или климатика през лятото те удряше миризма на котешка урина.Голям спец беше по гадорийките.Но изчезна внезапно.Явно на някои от живэщите с нас не му издържаха нервите Tired

# 55
  • DE
  • Мнения: 521
И при нас има една огромна прекрасна котка, която се мотае в ботаническата градина до нашето жилище. Толкова е мързелива, дебела и глезена, че само чака някой да дойде да я гали и се размазва от кеф. Колко пъти съм си мислела да си я взема в къщи, но 1. не ни е позволено да имаме домашни животни и 2. може би някой много ще плаче за нея.

А иначе имаме огромни популации от зайци, много са сладки като почнат да се придвижват из парка семейно... Heart Eyes

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 12:46 от Сиамка

Общи условия

Активация на акаунт