Какви "домашни" животни имате където сте?

  • 2 800
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 091
Имам предвид не домашни любимци, а такива, които са на свободна практика из къщата или двора ви Simple Smile.
Вчера намерих една огромна стоножка на стената на къщата, направо ми призля.  Rolling Eyes Тука най-ужасните насекоми, които съм виждала са те! Не са едни такива мънички и мижавички, като в БГ, а едни охранени и с много дълги крака  Laughing
Имаме си катерици, зайци, много красиви птичета, дето не ги знам даже какви са, сърнички понякога, лисица, миещи мечки, скунксове ( мале как миришат не е истина!), казват, че и мечка слизала в града през зимата, аз не съм виждала.
Ако се сетя нещо друго ще добавя, а при вас??

# 1
  • Мнения: 811
Освен мравки 4ат пат,нищо друго  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 7 837
Змии, еноти, големи хлебарки, дългокраки паяци, хапещи мравки, големи отровни жаби, малки отровни жаби, едни нахални бели пилета (не им знам името)... алигатори из каналите  Laughing
Наскоро разбрах, че има райони в града, където по дърветата живеят космати паяци, напомнящи тарантулата...

Вкъщи и на двора пръскаме редовно. Добре че, поне в къщата не съм засичала дори и една от всички тези гадинки

# 3
  • Мнения: 3 491
Катерици, сърни, птички, ракуни, едно зайче живее под терасата. (И даже миналата година направи беля, защото изяде цветето, саморъчно посято и гледано в училище за Деня на майката. Много плака, милият ми син.)
Имахме до скоро мишки.   Sick Едно семейство се беше размножило. С някакъв лепкав капан изловихме 7, това трябва да са били всичките, надявам се. Не сме намирали скоро следи.

# 4
  • Мнения: 2 563
Имам предвид не домашни любимци, а такива, които са на свободна практика из къщата или двора ви Simple Smile.
Вчера намерих една огромна стоножка на стената на къщата, направо ми призля.  Rolling Eyes Тука най-ужасните насекоми, които съм виждала са те! Не са едни такива мънички и мижавички, като в БГ, а едни охранени и с много дълги крака  Laughing
Имаме си катерици, зайци, много красиви птичета, дето не ги знам даже какви са, сърнички понякога, лисица, миещи мечки, скунксове ( мале как миришат не е истина!), казват, че и мечка слизала в града през зимата, аз не съм виждала.
Ако се сетя нещо друго ще добавя, а при вас??


Неидентифициран обект, който обича кости от пиле и се катери по аварийната стълба, за да ги изкопае от боклука ми... През деня!

Иначе катерици, двете пилета на съседите, скунксове, диви гъски, гларуси...

Да не си се завъжда скункс под верандата ви пожелавам. Настани ли се, отърване няма!

# 5
  • Мнения: 7 837
О, сега се сещам. Има и едни големички и летящи хлебарки. не влизат в къщите обикновено.
Ужасно грозен звук издават, като тупнат на земята или се ударят в стена напр. Бррр...

# 6
  • Мнения: 2 257
Преди две-три години си прибрах едно диво зайче-сукалче от двора, мислех го за изоставено, то пък не трябвало, майка му го учела да се справя само, а аз спасителката (в ръжта) - веднага да го прибера. Rolling Eyes После майка му и баща му не ми се обидиха много, пак идваха да пасат пред нас, хем живеех ''на пъпа" на града. Патици - дал Господ.  Змии и гущери също.
Миналата седмица мина транзит един алигатор турист през канала ни, ако реши да ползва същата дестинация пак, ще го предаваме на властите....
За дреболиите не ми се приказва, всякакви гадини пълзят, но някак се свиква и не им обръщам внимание.

# 7
  • Мнения: 7 091
Змии, еноти, големи хлебарки, дългокраки паяци, хапещи мравки, големи отровни жаби, малки отровни жаби, едни нахални бели пилета (не им знам името)... алигатори из каналите  Laughing
Наскоро разбрах, че има райони в града, където по дърветата живеят космати паяци, напомнящи тарантулата...

Вкъщи и на двора пръскаме редовно. Добре че, поне в къщата не съм засичала дори и една от всички тези гадинки
Кейси, нямам шанс да свикна с паяци! ooooh! Направо изпадам в ужас като видя такива! Представям си да ги имам по дърветата!

# 8
  • Мнения: 1 436
В нашия двор има само катерици и еноти; в града има чайки, гларуси и едни много гласовити тюлени  Mr. Green.

Иначе в по-планинските райони близо до нас има пуми и рисове, мине не мине се чуе, че някой колоездач е бил нападнат от пума Sick. Не е съвсем по темата, обаче на гръбнатите китове пътя от Аляска към Хаваи им минава от нашата страна на континента, та ноември-декември може да се видят. Този ден на благодарността видяхме един newsm44

А, някакви странни птички има, кръжат около цветята на съседката - hummingbirds (колибрита?)

# 9
  • Мнения: 2 257
Да не си се завъжда скункс под верандата ви пожелавам. Настани ли се, отърване няма!

Тези ли миришеха гадно?

# 10
  • Мнения: 3 491
Аз пък за змиите се чудя ... Май да си налягам парцалите на север, не ставам сякаш за Флорида по друг повод, освен на почивка.

# 11
  • Мнения: 7 091
Да не си се завъжда скункс под верандата ви пожелавам. Настани ли се, отърване няма!

Това ако го ползваш в обратния смисъл на думата си е направо страшна клетва  Laughing

# 12
  • Мнения: 7 837
Наскоро пак гледах филм по Дискавъри за питоните в Евърглейдс. Това е резерват наблизо, по пътя за Маями. Та там има колония от питони-албиноси, които са пуснати навремето на свобода от собствениците си, които не са искали вече да ги гледат и чифтосвайки се, достигат огромни размери.





Това са снимки отпреди няколко години. Питонът е умрял,след като се е опитал да  изяде алигатор( дълъг около 2 м), който алигатор го е разкъсал...

# 13
  • Мнения: 2 381

Да не си се завъжда скункс под верандата ви пожелавам. Настани ли се, отърване няма!

$ 345.00 и го махат службите  Laughing

Иначе в непосредствена близост - зайци, катерички, кардинали, ракуни (много ги харесвам), сърни, лосове (те са заградени), скунксове  Laughing (мислех една нощ, че ще получа удар - то не бяха сълзи, то не беше кашлица), койота видях миналата седмица също.

# 14
  • Мнения: 7 091
Аз като бях бременна един скункс редовно обикаляше из двора, направо лошо ми е ставало от миризмата! То гори на гърлото, няма братче затворени прозорци, няма нищо! Съседското куче го лаеше на поразия, а оня дзвер пръскаше ли пръскаше Simple Smile

Мале Кейси къде почва алегатора, къде питона?! УжасТ!

# 15
  • Мнения: 1 363
Гадни противни гларуси #2gunfire, които нападат животни, хора (и мен в това число), един ни счупи стъклото на задната врата,  и голи охлюви, които с лопати можеш да ги ринеш и пак не мож' ги изрина всичките Sick

Пък докато живеехме в Лондон имахме семейство лисици и катерици  Laughing

# 16
  • Мнения: 2 563
Да не си се завъжда скункс под верандата ви пожелавам. Настани ли се, отърване няма!

Тези ли миришеха гадно?

Да, пуска миризма, за да се защитава. Тоест, не можеш да го погнеш с метлата, ще те осмърди. Рови в боклука нощем и ловко измъква сандвичите с фъстъчено масло от капаните! Гамени големи са.

# 17
  • Мнения: 7 091
Да, пуска миризма, за да се защитава. Тоест, не можеш да го погнеш с метлата, ще те осмърди. Рови в боклука нощем и ловко измъква сандвичите с фъстъчено масло от капаните! Гамени големи са.

Ама пък са много сладки на външен вид Simple Smile  А някои хора си ги гледат за домашни любимци, знаете ли?

   

А ей тука има много сладки снимки:
http://chrisinorl.home.att.net/

# 18
  • Мнения: 2 563
Да, пуска миризма, за да се защитава. Тоест, не можеш да го погнеш с метлата, ще те осмърди. Рови в боклука нощем и ловко измъква сандвичите с фъстъчено масло от капаните! Гамени големи са.

Ама пък са много сладки на външен вид Simple Smile  А някои хора си ги гледат за домашни любимци, знаете ли?

   

А ей тука има много сладки снимки:
http://chrisinorl.home.att.net/

Да, много симпатично се клатушкат... Ама у дома не го пускам!  Grinning

Давам тука един сайт със снимки на животинки диви и домашни, ама да ги схрускаш, толкова са сладки. Намирам го за много разтоварващ. Ако се скапя нещо, отивам там и зяпам и се умилявам.

http://cuteoverload.com/

# 19
  • Мнения: 3 461
Камили. Laughing

# 20
  • Мнения: 6 167
никой не смее да припари в къщата, щото веднага мъжа ми изпитава може ли да плува на дълбоко ( в тоалетната), тоест разни насекоми. Wink

иначе имаме котки - тоест, има 2 котки, които са цариците тук и се разхождат из дворовете на хората необезпокоявани. едната е огромен оранжев котарак, който сигурно тежи 10 кг.
няма такова животно просто - като ме види и директно ляга по гръб да го галя.
освен това съм установила, че говори български, защото един ден му казах ' айде влез, ако искаш" , оставих леко вратата и той влязъл и го намерих на втория етаж близо до спалнята. никакъв страх! както спокойно влезе, така спокойно и си излезе!

съседа ни който е на 190 години има кокошки. това ме дразни много, но няма какво да се прави.

като окосим тревата в двора притичват някакви гущерчета в посока по-висока трева т.е др. дворове.

имаме и комари-тигри. май идват от азия и нямат умиране.
особеното е, че действат и денем. надсмиват ни се на всички усилия - хапчеата във вода, пръскане, цитрусови свещи, специални лампи. нищо не помага.

и това е. скука  Laughing

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 23:32 от Lennie

# 21
  • Мнения: 7 091
никой не смее да припари в къщата, щото веднага мъжа ми изпитава може ли да плува на дълбоко ( в тоалетната), тоест разни насекоми. Wink

иначе имаме котки - тоест, има 2 котки, които са цариците тук и се разхождат из дворовете на хората необезпокоявани. едната е огромен оранжев котарак, който сигурно тежи 10 кг.
няма такова животно просто - като ме види и директно ляга по гръб да го галя.
освен това съм установила, че говори български, защото един ден му казах ' айде влез, ако искаш" , оставих леко вратата и той влязъл и го намерих на втория етаж близо до спалнята. никакъв страх! както спокойно влезе, така спокойно и си излезе!

съседа ни който е на 190 години има кокошки. това ме дразни много, но няма какво да се прави.

като окосим тревата в двора притичват някакви гущерчета в посока по-висока трева т.е др. дворове.

и това е. скука  Laughing

Лени, все се каня та те питам ( малко офф) ама за какво трябва да го избираме Калин  Laughing

# 22
  • Мнения: 6 167
за ВИП на Виповете. който не гледа Вип Брадър по бг телевизия не знае  Laughing
подписа ми е подарък) ще го нося още една седмица Mr. Green

# 23
  • Мнения: 7 091

Е разкажи деее Simple Smile Какво правят Simple Smile

# 24
  • Мнения: 6 167

в двора ли си ги имат ? 
доят ли ги?  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 461

Стоят за настроение пред Риц Карлтън в града, иначе си шляпат из пустинята. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 461

в двора ли си ги имат ? 
доят ли ги?  Mr. Green

Явно, защото правят супер десерти с камилско мляко. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 6 167

в двора ли си ги имат ? 
доят ли ги?  Mr. Green

Явно, защото правят супер десерти с камилско мляко. Simple Smile

камилата е някакво невероятно животно, аз гледах в египет разни 'шляпкащи', наистина са много интересни. ти качваш ли се?)))

# 28
  • Мнения: 3 461

в двора ли си ги имат ? 
доят ли ги?  Mr. Green

Явно, защото правят супер десерти с камилско мляко. Simple Smile

камилата е някакво невероятно животно, аз гледах в египет разни 'шляпкащи', наистина са много интересни. ти качваш ли се?)))

качвам се, с помощ от двете страни. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 7 091
Явно, защото правят супер десерти с камилско мляко. Simple Smile

Сериозно?! За първи път чувам... Shocked

# 30
  • Мнения: 3 461
Съвсем сериозно, пробвахме го в един ресторант в Дубай, в Мадинат Джумейра, много вкусно, но не бих направила разлика ако не знаех.

# 31
  • Мнения: 3 098
Два пъти намирах гуЩер4ета на терасата между цветята.Едното опита свободно падане.Насекоми не съм виждала,но пък напоследък ме у4удва това,4е все по_4есто забелязвам мухи навън.Пти4ки кацат по терасите,даже и такива декоративни от съседни тераси идват.В петък намерихме лястовица.Не можех да повярвам,4е е дошла у нас. Grinning

# 32
  • Мнения: 98

А, някакви странни птички има, кръжат около цветята на съседката - hummingbirds (колибрита?)
присмехулник

# 33
  • Мнения: 2 427
Ние имаме двойка славеи в Камелията,много красиво пеят,а Фло не може да ги понася ,защото ги чувал сутрин и го будели.Мен да ме съвудят трябва да доведат по прозореца керван ревяши камили от онези които са при Ноя.Другооо,гущери,пълни сме!Навсякъде се катерят,размножават се на воля,животинките ,а аз просто ги обожавам.Миналата година имаше едно страшно сладки бебе гущер,което непрекъснато се объркваше и влизаше в къщи ,а аз го хващах и го изкарвах навън за да не би да не го видим и да го спазъркаме под чехъла.В съседство от нас има две много красиви сиви врани.Харесват ми,но много ме притесняват с присъствието си.Страх ме е все да не нападнат Теодор,затова не си го отлкъсвам от очи,когато го изведа в градината с количката.Имаме и ужасно много комари,но тях вече почти не ги бройкам,свикнах им някак си.Нещото което наистина ненавиждам са осите.Имаме точно 4 вида оси и страшно ги мразя,двата вида от които най много ме е страх:едните приличат на обикновената оса само че са 5 пъти по големи и тлъсти,тук им викат стършели(калаброни).Много са нагли ,от нищо не им пука,ти ги гониш и пръшкаш,те само нападат.Настъпваш ги-не мрат гадините.Ужас.Другият вид,също адски нахални и нагли са едни такива оси,слаби и дълги с големи черни крака,дупето и тялото им са съединени с нещо като черна пръчица.Едри са,но са финни.Едно лято си бяха направили гнездо в онова в-у което простирам,не мога да се сетя как беше на български,тръбно е и сгъваемо.Август докато бяхме на море го бях внесла да не го духне вятъра.Прибираме се,пода беше буквално осян с трупове на въпросбите гадини.брррр.Предпочитам тарантулите,змиите и алигаторите!
А каква е миризмата на това язовче?

# 34
  • Мнения: 1 436

А, някакви странни птички има, кръжат около цветята на съседката - hummingbirds (колибрита?)
присмехулник

Това не е ли mockingbird  newsm78? (На никой език ме няма с фауната  Laughing)

# 35
  • Мнения: 2 563

А, някакви странни птички има, кръжат около цветята на съседката - hummingbirds (колибрита?)
присмехулник

Това не е ли mockingbird  newsm78? (На никой език ме няма с фауната  Laughing)



На колибри мязат. Присмехулникът е mocking bird и е друго.

# 36
  • Мнения: 2 427
Гадни противни гларуси #2gunfire, които нападат животни, хора (и мен в това число), един ни счупи стъклото на задната врата,  и голи охлюви, които с лопати можеш да ги ринеш и пак не мож' ги изрина всичките Sick

Пък докато живеехме в Лондон имахме семейство лисици и катерици  Laughing


Сериозно?Как стана така че те нападна Shocked?
И мен ме съмняват много тези врани,въпреки че са невероятно интересни.

# 37
  • Мнения: 98

А, някакви странни птички има, кръжат около цветята на съседката - hummingbirds (колибрита?)
присмехулник

Това не е ли mockingbird  newsm78? (На никой език ме няма с фауната  Laughing)



оф....верно бе  ooooh!

# 38
  • Мнения: 11 321
Аз в момента водя война с един дрозд (иска да си прави гнездо на терасата, а вятъра непрекъснато го събаря и по цял ден мета клечки) и една катерица (изрови ми половината сандъчета да си търси орехите от по-предната година, дето даже поникнаха).
Имаме си и мишки, язовци, съседските котки редовно ни припикават покривалото на пясъчника, врани...

# 39
  • Мнения: 2 825
В нашия двор се разхожда една черна котка, спи на терасата и съответно побърква кучето  Close Не я знаем от къде се взе.
По улиците ни спокойно се разхождат гущерчета и големи гнусни хлебарки  Sick (това ми е най-голямата мъка лятото), хвъркат папагали и още един вид много красиви птички, които пеят страхотно, но така и не разбрах как се казват.

# 40
  • Мнения: 3 388
Снощи, когато се прибирахме, видяхме едно малко таралежче точно пред градинката  Crazy

Имаме и едно птиченце, което пее страшно приятно, но така и не мога да разбера какво е.

# 41
  • Мнения: 1 363
Гадни противни гларуси #2gunfire, които нападат животни, хора (и мен в това число), един ни счупи стъклото на задната врата,  и голи охлюви, които с лопати можеш да ги ринеш и пак не мож' ги изрина всичките Sick

Пък докато живеехме в Лондон имахме семейство лисици и катерици  Laughing


Сериозно?Как стана така че те нападна Shocked?
И мен ме съмняват много тези врани,въпреки че са невероятно интересни.

В момента в който видя , че детето яде долетя зад гърба ми, удари се в мен Close грабна с гадните си остри противни крака закуската на детето, което си седеше мирно и кротко в количката и отлетя. Всичко стана толкова бързо, че даже не можахме да се усетим какво стана.
Лятно време най- редовно се чуват писъци на хора по плажа, които си прихапват и тъпите птици, които са с размерите на куче, направо нападат за да ти отнемат храната.  #2gunfire #2gunfire Оня ден излизам от вкъщи и нещо ниско като мина бързо покрай мен, а то два гларуса, гонят котката на комшиите #2gunfire #2gunfire Изкараха ми ангелите.
Има специален отдел за борба с гларусите при нас. Слагат нещо по яйцата им за да не могат да се излюпят и бог знае какво още правят.

# 42
  • Мнения: 2 427
Ужас Shocked Shocked Shocked,това е като по Xичкок!!!Ужасно е,особено когато се е случило така с детенце.Не му давай тогава да яде навън,че направо тръпки ме побиват.

# 43
  • Мнения: 2 427
Имам предвид не домашни любимци, а такива, които са на свободна практика из къщата или двора ви Simple Smile.
Вчера намерих една огромна стоножка на стената на къщата, направо ми призля.  Rolling Eyes Тука най-ужасните насекоми, които съм виждала са те! Не са едни такива мънички и мижавички, като в БГ, а едни охранени и с много дълги крака  Laughing
Имаме си катерици, зайци, много красиви птичета, дето не ги знам даже какви са, сърнички понякога, лисица, миещи мечки, скунксове ( мале как миришат не е истина!), казват, че и мечка слизала в града през зимата, аз не съм виждала.
Ако се сетя нещо друго ще добавя, а при вас??

Ама как миришат тези скунсове,никой нищо не казва...
Като пропуснем хлебарките и стоножките,направо ви завиждам на фауната.Тук няма нищо интересно. Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 7 091
Ама как миришат тези скунсове,никой нищо не казва...
Като пропуснем хлебарките и стоножките,направо ви завиждам на фауната.Тук няма нищо интересно. Crossing Arms

АМи как да ти кажем на какво мирише, като е специфичната миризма на скункс  Laughing Много отвратителна, силна, пареща миризма! Това нещо ако те напръска няма отмирисване! Мие се с доматен сос от пресни домати и пак не се отмирисва.

# 45
  • Мнения: X
при нас зад блока почва гората - с катерици, зайци, лисици, много птици (не се спи от тях сега)
иначе чайки цяло лято цвърчат навън
някои имат посещения от лосове по дворовете и тогава ги е страх да излязат, налага се да звънят на полицията да дойде да ги изгони
не ви завиждам за тези скунксове - на картинки са сладки, ама както ги описвате ...
а, и някои фермери имат проблеми с мечки и вълци, има забрана да се убиват и само гледат безпомощно как им убиват животните

# 46
  • Мнения: 1 436
В момента в който видя , че детето яде долетя зад гърба ми, удари се в мен Close грабна с гадните си остри противни крака закуската на детето, което си седеше мирно и кротко в количката и отлетя. Всичко стана толкова бързо, че даже не можахме да се усетим какво стана.

Ужас  Shocked. На мен ми се е случвало подобно нещо, но не толкова страшно. Бях седнала на една пейка до залива да гледам изглед, ям обяд и чета вестник и една гадина само обикаляше около мен. По едно време задуха силен вятър, аз оставих сандвича на салфетка до мен да не ми се разпилее вестника и гадината се стрелна и го взе, ама буквално за секунди. Аз гледах ей така  Shocked

# 47
  • Мнения: 2 563
В момента в който видя , че детето яде долетя зад гърба ми, удари се в мен Close грабна с гадните си остри противни крака закуската на детето, което си седеше мирно и кротко в количката и отлетя. Всичко стана толкова бързо, че даже не можахме да се усетим какво стана.

Ужас  Shocked. На мен ми се е случвало подобно нещо, но не толкова страшно. Бях седнала на една пейка до залива да гледам изглед, ям обяд и чета вестник и една гадина само обикаляше около мен. По едно време задуха силен вятър, аз оставих сандвича на салфетка до мен да не ми се разпилее вестника и гадината се стрелна и го взе, ама буквално за секунди. Аз гледах ей така  Shocked

Такива са... На мен ми свиха плик с бонбони, до мен на хавлията беше...

# 48
  • Мнения: 2 032
Мишки.  Party

В градината се мяркат катерици, и рядко-лисици. Много фтички пеят.

А най-дивите ми домашни животни са Калина и Елена. Дзерове опасни.

# 49
  • Мнения: 7 091
А най-дивите ми домашни животни са Калина и Елена. Дзерове опасни.

Малко Офф, не знаех, че малките ти се казват КалиНА и Елена Simple Smile, моите КалиН и Елена  Laughing
Колко са големи твоите?

# 50
  • Мнения: 3 880
Тук гларуси нямаме, но като споменахте zа тях се сетих, че и българските екzемпляри не отстъпват на чуждестранните си колеги Laughing
Преди години работих в zаведение до морето, колегата иzкарал един калъп Шунка от фриzера, колкото тухла_четворка (май 2 кг беШе) да се раzмраzява zа сандвичи. Оставил обаче zадната врата (на кухнята към zадния двор) открехната ooooh! По едно време чуваме някакъв Шум, докато се усетим какво става видяхме само как онаzи граблива птица ни отнесе двете кила Шунка, като куцо пиле домат ooooh! Laughing а ние гледахме като натровени. Чак навън, на двадесетина метра го иzпусна на улицата, обаче тогава и другите птици усетиха пирШеството и стана лудница. Голям майтап, беШе станало случка номер едно, после все zа гларуса и Шунката се смеехме Laughing

Иначе тук няма екzотични домаШни животинки, само такива с които съм свикнала. Важното е да няма zмии, крокодили и скорпиони, другото го преживявам някак Simple Smile

# 51
  • usa
  • Мнения: 2 113
  А някои хора си ги гледат за домашни любимци, знаете ли?

гледат ги, но първо им махат миризливата жлеза

# 52
  • Мнения: 2 255
Наскоро гледах по дискавъри класация- "най-лоша миризма(или нещо от сорта).На първо място,абсолютно,без конкуренция-миризмата на секрета от скункс.
 Из нашия двор катерици се мотаят най-много.Миналото лято ни навести папагалче(избягало от съседите).Ако не се лъжа,червеношийки виждам,косове.В края на лятото пристигат осите(имам ябълка в двора),което си е сериозно притеснение,и нямам идея как да се справя ooooh!
Скоро ще започнат да "стържат"секадите.Явно сме притегателна за дом.любимци от махалата,преди няколко вечери котката на съседите намина:)))
Пусках снимки за ястреба(или сокола,така и не разбрах) на антената,дето си направи пир с един от гълъбите....

# 53
  • Мнения: 2 032
Малко Офф, не знаех, че малките ти се казват КалиНА и Елена Simple Smile, моите КалиН и Елена  Laughing
Колко са големи твоите?
Калина е на 4, Ели през юли ще стане на 2. Малки, но свирепи.  Laughing

# 54
  • Мнения: 2 427
Преди няколко години,като живэхме в една кооперация имаше един котак,Оливър се казваше.Беше голяма гад.Много красив.Вечно се моташе в градината и като минеш близо до него се нахвърляше да дере,дори ако се правиш че не го забелязваш.Имаше гадния навик да маркира колите така,че като си пуснеш парното през зимата или климатика през лятото те удряше миризма на котешка урина.Голям спец беше по гадорийките.Но изчезна внезапно.Явно на някои от живэщите с нас не му издържаха нервите Tired

# 55
  • DE
  • Мнения: 521
И при нас има една огромна прекрасна котка, която се мотае в ботаническата градина до нашето жилище. Толкова е мързелива, дебела и глезена, че само чака някой да дойде да я гали и се размазва от кеф. Колко пъти съм си мислела да си я взема в къщи, но 1. не ни е позволено да имаме домашни животни и 2. може би някой много ще плаче за нея.

А иначе имаме огромни популации от зайци, много са сладки като почнат да се придвижват из парка семейно... Heart Eyes

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 12:46 от Сиамка

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт