да дам под наем

  • 6 465
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 492
защото познатите забавят наема, държат се немърливо и дето се вика си престъпват правата Naughty
..... а, на теб ти е неудобно да им правиш забележка.

# 31
  • Мнения: 9 095
точно, благодаря за допълнението Peace

# 32
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Олеле, аз пък си мислех, че като са близки, ще са по-коректни и ще пазят повече, един вид повече доверие, отколкото при непознати хора ...

# 33
  • Мнения: 843
       Прочетох мненията,   но на зиг- заг. Дано не се повтарям.  Когато дадох апартамента - си прехвърлих тока и тел. на наемателите.    Тоест   за периода,   те си дължат, освен  ако няма  повторно прехвърляне. Пренаемане, или пр.
                Но до момента на изключване ми дадоха всички  дължими бележки на мен / с оглед , това, че мога да поискам да ги съдя за неплатени суми/  Не ми  се случи..  и вероятно Точно заради това.  Хората бяха наясно , че не са в соц. квартира.. полудържавна.
       И аз съм ги чакала... и те мен. Точка. 

# 34
Когато дадох апартамента - си прехвърлих тока и тел. на наемателите.    Тоест   за периода,   те си дължат, освен  ако няма  повторно прехвърляне. Пренаемане, или пр.
              

Моля,пояснете по-подробно за начина на прехвърляне на партидите на ток и телефон на името на наемателите!Отнася ли се същото и за парното и топлата вода???

# 35
  • Мнения: 6 958
а смятате ли че е изгодно да се вземе апартамент а кредит и да се отдава под наем? newsm78

 Shocked

# 36
  • Мнения: 440
Знае ли някой агенция за управление на имоти, която да се занимава с обикновени апартаменти (не чак толкова луксозни обекти като за Колиърс Rolling Eyes)   bouquet

# 37
  • Мнения: 4 916
Олеле, аз пък си мислех, че като са близки, ще са по-коректни и ще пазят повече, един вид повече доверие, отколкото при непознати хора ...

Непознатите обикновено са по-коректни, тъй като не очакват специално отношение.

# 38
  • Мнения: 9 095
не, вижте сега, дори и най- големия ти враг да е, щом му правиш услуга е много добър, обаче идва момента в който се опитва да ти се качи на главата, и ако не го спреш го прави, друг е въпроса че не се опитваш да го спреш щот ти е приятел, и един вид си сигурен за него, ама не, в повечето случаи оставаш използван, а другия вариант е когато казваш ама аз сега как да им кажа... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт