Хайде да се надцакваме с картите

  • 4 827
  • 123
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 8 999
Ох, много съм се притеснила. НЯМАМ НИКАКВИ КАРТИ! А наскоро си купихме апартамент в Лозенец - дали ще обявят сделката за нищожна, а? А? А, сега де!
Излъгали са те, че апартаментът е в Лозенец - не може да стане такава грешка Laughing

Дано, че иначе трябва да го връщам, а почти приключихме с ремонта....

# 106
  • Мнения: 5 228
С това Филипова само ме стряскате. Мисля си, че за мен става въпрос, пък то пак си оставам само с картите с голите мадами, друга Филипова. (за недоразбралите - и аз съм Филипова, дори и мъжът ми е Филипов).

# 107
  • Мнения: 959
По добре родена във Великобритания, отколкото на село женена за крадец  и да треперя цял живот дали няма да ми се случи нещо

# 108
  • Мнения: 68
По добре родена във Великобритания, отколкото на село женена за крадец  и да треперя цял живот дали няма да ми се случи нещо

Офф. Мъжът на Милена Филипова не е крадец.

# 109
  • София
  • Мнения: 3 099
Офф. Мъжът на Милена Филипова не е крадец.

Приемам. Кой тогава е?

# 110
С това Филипова само ме стряскате. Мисля си, че за мен става въпрос, пък то пак си оставам само с картите с голите мадами, друга Филипова. (за недоразбралите - и аз съм Филипова, дори и мъжът ми е Филипов).

Фукла!  Crossing Arms

# 111
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ох, много съм се притеснила. НЯМАМ НИКАКВИ КАРТИ! А наскоро си купихме апартамент в Лозенец - дали ще обявят сделката за нищожна, а? А? А, сега де!
Според мен трябвя да те изгонят от Лозенец

# 112
  • Мнения: 68
Офф. Мъжът на Милена Филипова не е крадец.

Приемам. Кой тогава е?

Ще ме трият, пиша не по темата   Naughty  Нека тя да каже, ако прецени. Но всъщност какво значение има?

# 113
  • София
  • Мнения: 3 099
Ще ме трият, пиша не по темата   Naughty  Нека тя да каже, ако прецени. Но всъщност какво значение има?

То и черният пояс няма значение....

# 114
  • Мнения: 959
По добре родена във Великобритания, отколкото на село женена за крадец  и да треперя цял живот дали няма да ми се случи нещо

Офф. Мъжът на Милена Филипова не е крадец.
добре де автокрадец - ама то за мен е същото  ooooh!

# 115
# 116
# 117
  • Мнения: 4 371
Колекционирах фонокарти и още си ги пазя Crazy
Имам и дебитна, кредитна, мтелска, Л.К., карта за колата, магнитна карта за врата.
Бих ли ви Rolling Eyes

# 118
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз пък съм пълна с карти за гсм български( на вички оператори), румънски, турски ...
но не ги хвърлям не знам защо

# 119
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Всичките ми карти ги държи мъжът ми.
Вече не мога да му хвана спатиите  Tired

Общи условия

Активация на акаунт