Отговори
# 255
  • Мнения: 98
Ками е..
Саностол знам ,че не е хубаво да се дава защото има високо съдържание на витамин Ц.Пише ,че е за по голями деца! Мартеа консултирай се! Мартеа знам ,че ти е много гадно ,но живота продължава! Hug
Киди също не съм давала.
Тарталетке браво ,всеки има нужда от разтоварване! Wine Glass

# 256
  • Мнения: 948
Ренката, в началото давах Мултисаностол на Вали, в последствие преминах на Киди.Давала съм го както пише в указанието, т.е. по 7,5 мл дневно.Проблеми не сме имали.И моето мнение е, че е заради яденето на свекърва ти, и по точно заради гъбите според мен, защото знам, че са тежка храна и не на всеки му понасят. Tired
Мартеа, радвам се, че Теа вече е по-добре.Пиши по-честичко при нас, ще се радваме. Hug
Тарталетке, явно купона на вилата е бил страхотно щур. WinkВажното е, че човек е разпуснал и се е забавлявал, пък последствията се преодоляват. Hug

# 257
  • Мнения: 920
Честит Рожден Ден на Момчил!

Да расте здрав и все така закачлив.


Честито на всички рожденници, които съм пропуснала тия дни!

Ние пътувахме до Смолян (4 повръщания на отиване  #Crazy и нито едно на връщане  Wink ) Калоян се запозна с другата си прабаба, направи куп бели и така.

# 258
  • Мнения: 920
Мартеа радвам се, че сте по-добре. Стискам всичкото палец бързо да оздравеете. От цялото си сърце ти пожелавам скоро да преживееш нещо много, ама много хубаво и прекрасно, което да те стопли и да внесе пролет в душата ти  Heart Eyes  Hug .

# 259
  • Мнения: 302
Айде на тортатаааааа! Днес ще празнуваме, днес ще лудуваме и ще правим магарии безброй.

# 260
  • Мнения: 4 178
Честито на Момчил!
Да е здрав, все така умно и сладко дете!

# 261
  • Мнения: 948
Честит Рожден ден на Момчил!Да расте здрав, щастлив и да радва винаги своите родители!

# 262
  • Мнения: 465
Честит рожден ден на Момчил да расте здрав и много послушен  Laughing

# 263
  • Мнения: 2 407
Честит рожден ден на Момчи! Да е жив и здрав! newsm59 Tada bdbaloni baloni
Ние се завърнахме Sadтака си почивах ,че тая гадна София не мога да я понасям..

# 264
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 549
ЧРД на Момчил! Да е здрав и усмихнат   ura Tada newsm59

# 265
  • Мнения: 480


Пателинка, да ти е жив и здрав рожденика! Да прави бели и щуротии на воля, да расте здрав и жизнен! Страхотна торта, благодаря!

Момичета, благодаря на всички за отговорите - за Кидито и за манджата!   bouquet Нас е добре, нищо му няма. Каквото беше, беше.

Желая на всички хубав ден!  Hug

# 266
  • Мнения: 1 101
Честит рожден ден Момчил и от нас! Да е много здрав и все така чаровен и рус   Heart Eyes


Ние се стягаме за купона утре  Laughing Напазарувахме, поръчахме торта, остава ни само да сготвим, че сбирката ще бъде вкъщи. Дени знае, че утре има рожден ден и като го попиташ какво ще прави на рождения си ден отговаря "папам торта и духам свещичките" Heart Eyes

Дени продължава да си кашля, май направи почти 2 месеца с кашляне  Tired Tired Нищо не помага, вече се изчерпахме, обиколихме всички възможни лекари. Забелязвам, че най-много кашля след ставане от сън, и тогава кашля с храчки (които гълта, естествено). Това ме кара да си мисля, че има секрет някъде навътре и като спи той се стича и затова кашля като се събуди. Но не успява да изхвърли храчките. Сиропите не му помогнаха, като отидем вдругиден на консултация ще искам и капки за нос. Ако и те не решат проблема, вече наистина нямам идея. Лошото е, че не съм много информирана какви последици може да има толкова дълго продължила и непрекъснала кашлица.  Rolling Eyes Tired Пък и този секрет, който го дави ......... newsm78

# 267
  • Мнения: 480
Майчета, моето Насче стана от следобедния сън с конюнктивит  Tired Имам капки Офталмо-септонекс. Добри ли са според вас? Ако знаете по-добри, пишете ми, моля, да ида да му ги взема.
Благодаря ви предварително    bouquet

# 268
  • Мнения: 2 407
Сиска аз мисля ,че е алергия!
Ренката ,незнам, консултирай се с лекар!

# 269
  • Мнения: 888
Честит Рожден ден на Слава, Момчил и Симеон!

Да са живи и здрави и много да радват близките си!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт