Отговори
# 270
  • Мнения: 888
Ренка след операцията на очичките на Теа и слагахме Тобрадекс- капки и мисля на тях пишеше, че може да се използват и при секрети от очите- сълзене...  но най- добре се консултирай с доктор или най- малкото с аптекаря/ката!
Имам едно комшийче мъничко, на което едното му оченце сълзи, когато ми избива зъбче!Може и при вас да е това!Но ако имаш възможност заведи Насче утре да го види личната- работен ден е... Hug
Gita, а вие как сте?

# 271
  • Мнения: 1 037
Честит Рожден ден на Слава, Момчил и Симеон! 
Да растат здрави и весели деца!  bouquet Heart Eyes

# 272
  • Мнения: 31
Честит Рожден Ден на всички празнували тези дни и да са живи и здрави, мъниците станали на две!


Ренката и на мен ми изписаха Тобрадекс за конюктивит, който лепнах в петък. Повече подробности за капки за очи не зная. Дано не е такова. Hug

# 273
  • Мнения: 1 101
Преди 2 години по това време ме приемаха в родилното с изтекли води....Дени вече искаше да живее навън, а сега тича наоколо и не спира да пита баща си "тати, имаш ли пари да купиш гъби"  Heart Eyes Heart Eyes Нощес в 1,30 ще родя за втори път....ах, как лети времето...

# 274
  • Мнения: 995
Честит Рожден Ден на Момчил! Да расте, здрав, весел и послушен!

 nbirthday

# 275
  • Варна
  • Мнения: 5 572
Честито на днешните рожденничета. Да са живи и здрави.
Пателинка, да ти е жив и здрав сина. Да слуша много и все такъв хубавец да расте. newsm59 newsm59 newsm59
Сиска, да се оправя по-скоро Дени. Дано най-после тия лекари да намерят нещо, което да го излекува. Hug
Ренката, какво стана намери ли капки?

# 276
  • Мнения: 480
Деспинка, слагам офталмо-септонекс, през час - час и половина. Утре ще го водя на лекар. Голям зор да капнем тия капки, беее  ooooh! Слагам го да легне, аз присядам върху него. Казвам му да погледне нещо, дето му се пада отгоре, през това време дърпам долния клепач надолу. То къде капне в окото, къде отвън. Той почва да си търка очите, пищи, ужас  Crazy
Дано да мине бързо  Praynig

# 277
  • Мнения: 796
Честит втори рожден ден на Момчил, Слава и Симеон! Да растат здрави, с късмет и винаги с радост в сърчицата!
  bouquet Grinning
Сиска, нормално е сутрин да кашля повече. Пламен беше така, но за разлика от Дени не отваряше и ъгълчето на устата си да му дам сироп. По съвет на педиатъра му правех много топли инхалации в душ-кабината през два часа и силничко го пошляпвах по гърдичките и гръбчето с масаж нагоре към шийката. Неприятно, но мисля, че помогна. Може би съм изпуснала да прочета всичко, но лекарите, които сте обиколили какво казват за тази кашлица с храчки? Не те ли съветват все пак да направите и снимка да се види дали са чисти гърдичките?

# 278
  • Мнения: 2 498
Честито на всички рожденици, които съм пропуснала и естествено и на днешните-Слава, Момчил и Симеон!Весело и щуро детство!


Дидке, май снимки беше обещала  Thinking....
renkata81, да пишеш утре какво е казал доки за очетата...


# 279
  • Мнения: 639
renkata81,направи си отвара от лайка и пробвай да му измиваш очичките с напоено памуче по наколко пъти на ден. Понякога,ако не е сериозно възпалението се оправя и по този начин.
Само ,че посоката от слепоочието към слъзния канал.
Тобрадекс съдържа малко кортизонови производни освен антибиотик(мисля,чеса такива),защото е и противоалергичен.
Тобрекс е само с антибиотик. Peace
С тия две деца половин лекар съм станала Laughing.
Честито на всички рожденици! newsm59

# 280
  • Мнения: 1 101
Дона, правихме снимка. Трима различни лекари я разчитаха по 3 различни начина. Накрая единствения педиатър, на когото имаме доверие ни увери, че снимката е добра и всичко е наред. Tired

# 281
  • Мнения: 465
Честит рожден ден на Дени да е много здрав и щастлив


# 282
  • Мнения: 796
Честит втори рожден ден на Дени! Да е винаги здрав, все така лъчезарен и да расте будно и щастливо дете! newsm59

# 283
  • Мнения: 995
Честит Рожден Ден на Дени! Здраве и щастие да съпътстват дните на детството му!  bigdance2  bigdance2

# 284
  • Мнения: 2 407
Честит рожден ден на Дени! Да радва мама и татко! newsm59 newsm38 bdbaloni baloni baloni hbday

Общи условия

Активация на акаунт