Отговори
# 105
  • Плевен
  • Мнения: 973
За мен е голямо удоволствие и релакс (изключвам процедурите с кола маската).

# 106
  • Мнения: 278
При козметичката ми харесва, но при фризьор  Sick много мразя да ми пипат косата и гледам да ходя колкото се може по-рядко. На маникюр не ходя, защото имам много мънички ноктенца и си ги поддържам сама, за рисуване няма място.

# 107
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Да, но аз гледам да ходя винаги на едно и също място. Като се опознаеш с другите кокошки като теб и персонала, става весело. Чак не искаш да си тръгваш  Laughing

# 108
  • София
  • Мнения: 298
Най-често ми е много досадно.

# 109
  • Мнения: 1 733
На мен ми е много приятно и разтоварващо. Само не обичам празните приказки, които съпътстват подобни процедури.

# 110
  • Мнения: 54
С удоволствие ходя по такива места в месеца по 1 пат на педикюр манукюр коли маски голямо облекчение изпитвам след това Heart Eyes
но на фризьор не чак толкова много там овтикясвам изнервям се чак понякога

# 111
  • Мнения: 101
Присъединявам се към дамите, мразещи посещенията във фризьорския салон.

# 112
  • София
  • Мнения: 2 062
Зависи от фризьора - при някои е добре, при някой - направо не може да се трае. И аз съм от тези дето не понасят клюките и обсъждането на лични неща или на клиентки. Напоследък си ходя при моята Стела и с фризьора се чувствам добре. Говорим си приятни неща без да обсъждаме другите и не ми се налага да слушам глупости. Така че в това отношение съм добре.  Peace
По отношение на козметик, маникюр и масажи - направо не ходя напоследък точно, защото не мога да понасям всичко това и ми е страшно досадно. Аз искам да се отпусна и да се наслаждавам, а не да ми дрънкат разни глупости и аз да съм длъжна да възклицавам от немай къде. Та, така - поддържам се вкъщи, докато си намеря някоя свестна козметичка, маникюристка и масажистка. Naughty

# 113
  • Мнения: 1 475
Присъединявам се към дамите, мразещи посещенията във фризьорския салон.

и аз Peace

# 114
  • Мнения: 1 063
Не ми е приятно. За какватo и процедура да става въпрос, винаги съм там по задължение. Така стана и с масажа и изобщо.
Подписвам се под първите 3-4 поста на БУБА (от 1-ва старница на темата), много добре ме определят. Peace
(Само не си обяснявам, защо се получи така? Обичам да глезя себе си?!) Thinking

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 14:22 от Ив

# 115
  • Мнения: 4 076
Мразя тези посещения и съм ги намалила до веднъж годишно на фризьор(от немай къде,че иначе косата ми заприличва на джунгла),а от козметик и масажист се отказах-това е,не ги дишам Crossing ArmsНе мога да търпя ниска култура,клюкарски манталитет и водещата мисъл как да да ти вземат парите,без много да дадат от себе си,а не да си тръгнеш доволен.Често се сблъсквам и с ниска хигиена,нисък професионализъм,на което отговорът е"Е,ти пък какво искаш за 20-30 лв.,ми иди в София да видиш как дават по 80-100 за масаж лице".Не 20,2 лв. няма да им дам,докато не се научат как да ми ги взимат и да ми е кеф.

# 116
  • Мнения: 1 120
Много зависи какво ще ми правят. Висенето във фризьорския салон, почистването на лицето са ми досадни , но масажа с LPG ми е изключително приятен.

# 117
  • Мнения: 33
Обичам да стоя във фризьорски или козметичен салон.И фризьорката и козметичката ми са големи сладурани и се разтоварвам с приказки при тях.

Общи условия

Активация на акаунт