Aqui escriben las mamas mas guapas....ИСПАНИЯ

  • 24 333
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 128
Oooo,Alest абсурд е да си спомня коя група съм била newsm78.Пък и в студентската книжка не го пише.Обаче за всеобщия любимец Чолеев си спомням Mr. GreenТи от София ли си или беше в студентски град като мене.
Ами я направо да се покажа коя съм,че в нашето албумче така и не успях да закача снимка Mr. Green


 Mr. GreenСега обаче се сещам,че ако е мъжо ще каже,че само очила се виждат hahaha

Последна редакция: сб, 28 апр 2007, 16:13 от friki

# 241
  • Мнения: 811
:Сега обаче се сещам,че ако е мъжо ще каже,че само очила се виждат hahaha
И няма да излъже  Mr. Green Joy.
Като каза за 4олеев,вла4их картографията до 4ти курс.Сега се сещам с умиление,ама тогава не ми беше много мило  Mr. Green.Не те помня...или поне не те виждам на снимката  Mr. Green.Не помниш ли някой от колегите,от групата ти поне..  newsm78.Ина4е да,от София съм и не съм живяла в Студ.град.Една колежка и много добра приятелка също е в Испания.Бяхме до последно в една група.Но те с мъжа и са в Мадрид.Добре,4е са там,4е да има при кой да отсядаме като тръгнем на пътешествие до посолството  Mr. Green.

# 242
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Вес,имам дъщеря-казва се Йоана.Аз живея в Alcazar de San Juan,ти къде си?
Благодаря на всички за милото посрещане bowuu
`

Aз съм в Azuqueca de Henares, по средата между Мадрид и Гуадалахара. Peace

# 243
  • Spain
  • Мнения: 3 750
добра ви ве4ер Simple Smile
saby  мъжа ми сега тези дни бяха близо до Суидад Реал ..каза на  около 50-100 км . и пак заминава в понеделник ..завидях ви на природата - като ми показа снимки . в някакво "девствено" село били дето 4ужденец не видели ..а ние тук в нашата област се преска4аме еквадорец - еквадорец - мароканец -руснак - румънец - българин - и хооооооп някои испанец .така ли е наистина - по малко ли са 4ужденците Simple Smile
 искам да ви питам нещо моми4ета - малко глупаво - но да 4уя мнение все пак ...ами пак си направих тест - и се оказа 4е пак не съм бременна Simple Smile до тук вси4ко е ясно . и сега се 4удя да ходя ли на лекар или кротко да си 4акам до другия месец- ако не ми доиде тогава - някои ми казват 4е нямало нищо ..защото сме сменяли сезона било и т.н. вие какво ще ме посъветвате ?

# 244
  • Мнения: 3 098
Здравейте моми4ета. Hug
Преди малко се завърнахме от една много голяма обиколка.Посетихме Кордоба,а после ходихме в страната на баските.Душата ми е пълна с красота,моми4ета.Много съм доволна от вси4ки места,които видях.Там живеят както трябва. PeaceНе ми се прибираше....
Колкото по_на долу слизахме,толкова по_ориенталско и наблъскано,но това вси4ки го знаят.
Гледам за дипломи говорите.Когато тръгнах да си оправям моята,ми казаха 4е признават безусловно на 5 университета в Бг.Моят влизаше там.СъЩо така,4е и след приемането ни в ЕС вси4ко свързано с легализирането се облек4ава.
Айде 4ао и приятна ве4ер на вси4ки,аз отивам да отморя. Flutter

# 245
  • Мнения: 2 825
Ани, няма такова нещо като смяна на сезоните  Naughty или е бременност, или има проблем, който не е задължително да е голям, не се шашкай. А това, че и втория тест ти е отрицателен нищо не значи. Ако погледнеш в искам бебе колко момичета са забременели и тестовете им са били отрицателни...
Колко дни ти закъснява ? Според мен, ако наистина има вероятност да си бременна, върви в някоя лаборатория и си направи кръвен тест за бременност (показва нивото на хормона и не може да сбърка), ако и той е отрицателен иди ЗАДЪЛЖИТЕЛНО на доктор. Пожелавам ти да е бебе, едно братче за Гери  Hug

# 246
  • Мнения: 3 098
Хулиган4е,задължително открий какво има,не се оставяй така да те баламосват с такива глупости.
Алест 4ак сега видях.За дипломите Ще полу4иш информация във Валенсия в субделегасион дел гобиерно на Хоакин Байестер 39,бахо(сори супер уморена съм,не ми се сменя).Задължително върви там с паспорт,който Ще ти искат и с него Ще ти дадат пропуск.С пропуска се ка4ваш на 4 етаж.Там Ще ти дадат необходимите формуляри за попълване,една бланка за банката,за да си платиш таксата(от 40?до120?,зависи от специалността).Ти трябва да представиш преведена и легализирана диплома и академи4на справка съЩо преведена и с апостил.Последното е тъпотия,тъй като хорариума присъстваше в моята диплома,но така искат,така ги предадох.

# 247
  • Мнения: 811
Алест 4ак сега видях.За дипломите Ще полу4иш информация във Валенсия в субделегасион дел гобиерно на Хоакин Байестер 39,бахо(сори супер уморена съм,не ми се сменя).Задължително върви там с паспорт,който Ще ти искат и с него Ще ти дадат пропуск.С пропуска се ка4ваш на 4 етаж.Там Ще ти дадат необходимите формуляри за попълване,една бланка за банката,за да си платиш таксата(от 40?до120?,зависи от специалността).Ти трябва да представиш преведена и легализирана диплома и академи4на справка съЩо преведена и с апостил.Последното е тъпотия,тъй като хорариума присъстваше в моята диплома,но така искат,така ги предадох.
Мерси за информацията.Знам,4е е на тази улица,ходила съм,ама по други работи.ОЩе  ми е дале4но това да нося каквото и да било.Трябва първо до БГ да си отида да си оправя тапията  Mr. Green.Утре те 4акам на скайп,да разкажеШ подробности около пътеШествието  Wink.

# 248
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
ХулигАнче,не знам къде е бил мъжът ти,но при мен природата няма нищо за завиждане.Аз съм на 100 км. на изток от Сиудад реал и това е една от най-сухите части на Испания.Тук природата е съвсем оскъдна,почти няма дървета,лятото е ад,абе какво да ти говоря-жалка работа.Тази година по чудо вали повечко.Колко често се сещам аз за България и за нашата природа..... CryКолкото до чужденци-румънци има доста,а българи,сега където съм,още не познавам.Съпругът ми също е испанец,така че ако не ви четях вас съвсем щях да съм откъсната.

# 249
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Хулиганче, един съвет от мен  Mr. Green, нали сега се развявам по форума Искам бебе  Laughing
Колкото по-скоро отидеш на лекар, за да се види от какво е закъснението, толкова по-добре. Като за начало един кръвен тест, за ти изясни нещата, че при теб може да е имало късна овулация, после ЛХ да се покачва по-бавно и какво ли още не. Дано да е това.
Но във форума последния месец имаше 2 момичета с безпричинно закъснял цикъл, и двете изчакваха, и към 45-50 ден отидоха на лекар. Имаха удебелена лигавица на матката, но не и бременност. И двете пиха Оргаметрил, ако не се лъжа. И си им дойде нормална М.
Не ти пиша това за да те плаша, а просто да не се оставяш на времето и само да чакаш. Hug

# 250
  • Мнения: 1 818
Oх,момичета,писах, писах…и се срина пак НЕТ-а.Сега пиша във Word документ…да видим кой кого…
 alest,благодаря ти,че  ме наричаш слаботелесна…ама си мноооооооого далеч от истината.Преди 5 години,гогато дойдох тук,бях с 15 кг по-лека.А сега ме е срам да се погледна в огледалото.А за готварската тема…аз и там не мога да се включвам често.Аз това ,което готвя понякога и не го опитвам...с моите салатени диети...А за трудовата борса...Дани беше регистриран навремето...обадиха му се от няколко места за работа.Знам,че фирмите ползват някакви привилегии ,ако наемат хора от борсата.
mariposa,благодаря за сертификадото и за отговора на въпросите ми
Диме,радвам се,че сте намерили работа...Ще чкаме да се включиш от Испания
Вес,благодаря за информацията за стволовите клетки.В темата за аутизма много се обсъждаше този въпрос.Говореше се за няколко деца,с голям напредък в развитието,на които са присадени такива клетки.На мен ми е много късно за друго дете...не съм се интересувала в Испания правят ли се такива операции.
Хулиганче,струва ми се ,че искаш детенце...независимо от резултата пробвайте и следващие месеци...
                 а можеш ли да ми дадеш някакви напъдствия как се сига до ИКЕА...къде се намира горе долу
Теа,ти ме разби с този боклук...ама да ти кажа,че и на мен ми се иска да намеря едно момиченце.Дори съм си мислела за осиновяване...
ANETT,радвам се,че усещаш бебчо...Щях да те питам преди какви документи са необходими за търговска дейност по интернет.А за да имаш сайт...трябва ли да имаш фирма.Това,което те съветва Ведра...за онлайн консултации...Отправям ти предлижение...това да стане в нашият сайт...Аз преди бях споменала,че правим страница на българите в Испания.
yozova,добре си ни дошла!
Рали,браво на Бебчо,че е заел позиция.
ROZI,Geri,да са ви здрави деветмесечните бебешоци!
GOYA,честита ти принцеска...и аз благородно ти завиждам.
Saby,приятно ми е да те "видя и тук"
дунда,все се канех да питам къде се изгуби.
Марица,пусни малко снимчици от Кордоба

Момичета,ще изпращам големите синове за Българиа...чудя се аз дали да тръгна с тях...Днес ми попаднаха някакви оферти  ... 123 Евро полет Аликнте-Софиа...в едната посока.Имаче ми направи впечатление,че закупени билети от тук излизат 313 евро в двете посоки,а закупени от air Bulgaria sa okolo 380 евро.
Моят Гого от четвъртък е на пробни по гребане на Баньолес...езеро,близо до Хирона...обади се и каза,че било страшно красиво там.
Стоян и Дани пък снощи бяха на събирането на МАС-еросите...Изкарали чудсно,запознали се с много нови хора,но най-голямо впечатление им направил един професионален фотограф,който обикалял света за да прави уникални снимки...
Друго какво при нас ново...Дани вече десетина дена е на новата работа.Забавянето на документите от старата фирма го сдоби с още малко безработни дни...но може да е за добро.Ох,запалил се е по дървените къщи,които прави сега...само за това говори... #Crazy
Айде да спирам,че няма кой да ме чете ...толкова много писах... Stop
Утре мислим да сефтосаме плажа...дано времето да е топло,каквото беше днес Praynig
Целувки!!!
newsm51





# 251
  • ES
  • Мнения: 2 172
Съгласна съм за това, което казваш за БГ, мисля че тук има други възможности за работа, които не са за подценяване. Не по-добри или по-лоши, просто други...
Какви, например? Ако работното време на един офис работник е убийствено, какво да се каже за това по ресторантите и къщите.

Гоя, то тук е нещо нормално с физическа работа да се изкарва повече отколкото с умствен труд. Тоя парадокс и в България го има, въпреки, че вече някои неща взеха да си идват по местата и образователния ценз да е добре заплатен. Ама 2000 евро и за чистачка е много бе. То и за мъж си е доста пари, изключая шофьорите на ТИР-ове.

Саби, добре дошла в испанската темичка!   wavey Дано да научиш нови неща от нас и ние от тебе. За сега е 1:0 за теб с тези вкусни рецепти.

Хулиганче, дано положението при теб да е така както искаш да е. Но нали знаеш, човек никога не е готов за едно ново бебе, а когато мисли, че е готов, то пък вземе, че не идва.

Марица, страхотно, че сте си направили екскурзийка до Кордоба. Ако имаш снимки покажи ни. Че такива като мен я идат, я не.

Фрики, с или без очила сте големи сладурковци. И не виждам тия 15 кила дето си решила да ги сваляш от де ще ги сваляш, нежничка ми се видиш.

Дунда, къде се изгуби бе жена, викам тия са си тръгнали за България.

Габи, аз освен BG air друга компания поне директна, не знам да има Аликанте-София. Моят билет също е на промоция и е 285 евро в двете посоки за 2,5 месеца е отворен, ако това има някакво значение за цената на билета.

Хайде до

P.С. Хей, има ли новообебили се майчета вече?   newsm30

# 252
  • Мнения: 409
Ани дано наистина си бремена Peace,да не е някакав проблем.Незнам и аз да не си се опла6ила не6то newsm78,просто няма обяснение наистина варви на лекар.А пак дано ни зарадва6 с новината за беб4е Hug

# 253
  • Мнения: 811
Добро утро   bouquet
Май аз ще слагам кафето тази сутрин
 


Времето при нас пак е лошо  Sad.Поне не вали...засега.Ще поизлезем малко на разходка.


Хулиган4е,казвай как си.Дойде ли ти?Както е казала Гери,дано да е това,което ти се иска на тебе  Wink.

# 254
  • Мнения: 221
    Здравейте, аз така като гледам, май всички днес сте на разходка. И аз така, но тук заваля малко и ни понамокри.   umbrella



Гоя, то тук е нещо нормално с физическа работа да се изкарва повече отколкото с умствен труд. Тоя парадокс и в България го има, въпреки, че вече някои неща взеха да си идват по местата и образователния ценз да е добре заплатен. Ама 2000 евро и за чистачка е много бе. То и за мъж си е доста пари, изключая шофьорите на ТИР-ове.




   Наистина си е доста добро заплащане, но и се постига с мноооого работа.А и тук при нас работех предимно за чужденци, а както знаем те не правят много пазарлъци за цената на час.




Момичета,ще изпращам големите синове за Българиа...чудя се аз дали да тръгна с тях...Днес ми попаднаха някакви оферти  ... 123 Евро полет Аликнте-Софиа...в едната посока.Имаче ми направи впечатление,че закупени билети от тук излизат 313 евро в двете посоки,а закупени от air Bulgaria sa okolo 380 евро.






    gaby_s къде ги намери тези оферти,че и ние мислехме да си отидем за малко, но като видях цените на билетите, то и няма места, а само първа класа, което излиза на около 1200Е за двама ни newsm78 и май ще се откажа.

Последна редакция: нд, 29 апр 2007, 16:39 от GOYA

Общи условия

Активация на акаунт