Да си покажем свекървите

  • 8 248
  • 174
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 150
Не се притеснявай, няма   bouquet

# 91
  • Мнения: 3 423
Само ще те помоля да не разпространяваш на лични при въпроси, от къде я познаваш и какво работи. Peace

Ето, на това му се вика хем това
в онова, хем душата в рая. Защо?

# 92
  • Мнения: 17 546
 Ей я мойта: http://img80.imageshack.us/img80/7453/picture044h2.jpg

Последна редакция: сб, 21 апр 2007, 16:52 от Кристал

# 93
  • София
  • Мнения: 4 423
Само ще те помоля да не разпространяваш на лични при въпроси, от къде я познаваш и какво работи. Peace

Ето, на това му се вика хем това
в онова, хем душата в рая. Защо?
Ами защото не работи на обикновена работа, затова.

# 94
  • Мнения: 17 546

Ами защото не работи на обикновена работа, затова.
Да не е 007 ?  Mr. Green

# 95
  • София
  • Мнения: 4 423
 smile3505

# 96
  • Мнения: 5 370


абсолютно съм сългласна с Лиска!

 
И аз никога не съм била в партията на "неособено-обичащите-свкървите-си", но може би имам късмет? newsm78 Толкова бях срината оня ден, че знаеш ли какво и казах? Добре, че си ми ти вместо майка ми". Hug

# 97
  • Мнения: 3 423
Буболина, разлая хрътките, да знаеш!

# 98
  • София
  • Мнения: 4 423
Не съм Crossing Arms Wink

# 99
  • Мнения: 5 228
Как ще се почувствате, ако в "Татковци" примерно, видите снимки на майките си със съответните коментари? А ако свекървите ви по някакъв начин разберат, че се подигравате по този начин с тях? Или пък мъжете ви влязат във форума и видят майките си. Дали ще ги погледнете в очите и ще им кажете какво мислите за тях? Едва ли.

# 100
  • Мнения: 4 371
http://bgphoto.net/Image.aspx?PhotoId=4522981
Свекър ми, свекърва ми, майка ми, баща ми. За да не кажете, че съм лоша и изтипосвам само чуждото Laughing
Свеки ми е хубава, смятам, че имаме общи черти, Лиса е права, че някои синове избират жени като майките си. Хем съм хубава, хем хубаво готвя Mr. Green
Е, сега съм руса, малко се различаваме.
Има си трески за дялкане, но аз винаги й казвам какво ме дразни в нея. И тя не ми мълчи, де Laughing

# 101
  • Мнения: 4 138
аз никак няма да се почувствам, ще ми стане смешно. моето мнение и мнението на мъж ми за майка ми е еднакво. тя ми е майка и си я обичам. но съм реален човек и знам недостатъците и.
ако е обективен-нямам проблем с това. и себе си да видя някъде, пак няма да се впрегна. и моите недостатъци знам. това което казвам за моите свекърви си го знаят и те, така че...........
да не говорим че външният вид е маловажен, но точно това е темата. да покажем свекървите си. не виждам нищо обидно в нея, а в коментарите по-скоро.
както казах-ние с моята половинка сме единни по отношение на моята и на неговата майка.

# 102
  • Мнения: 2 673
малееее, нЕкой си позна майката, друг комшийката, трети колежката...
Добре, че темата не беше " Да покажем "онУй на милото",  Mr. GreenЕ тЕ тогава разпознаването щеше да е фатално Joy Joy Joy Joy

# 103
  • Мнения: 4 138
леле, верно е. поне при мен щеше да валят лични съобщения, ама май от свекървите и майките на по-младите от форума Twisted Evilмного е бил шавлив милия

# 104
  • Мнения: 7 723
Предвид фукните на моя, не бих се учудила,
ако с половината форум сме баджаначки  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт