Да си покажем свекървите

  • 8 318
  • 174
  •   1
Отговори
# 120
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
http://bgphoto.net/photos/24330/o633127604182500000.JPG

Отдясно е моята сладурска свекърва GrinningНаслаждавайте се!Много е готина не само на външен вид,но и е прекрасен човек!

От ляво, майка ти ли е?  Rolling Eyes  Blush

Аз не съм сигурна, че имам диги-фото на моята свеки...

Последна редакция: сб, 21 апр 2007, 15:10 от Шани

# 121
  • Мнения: 416
Лелееее!!!Почвам да рева newsm45 newsm45 newsm45!Свекърва ми не ме понася,прави ми мърсотии при всеки удобен случай,а е само на 42г. - затова ми се реве!!!Вашите поне са на години,по-скоро ще се отървете от тях!!!Нямам снимка,тъй като нямаме много лични контакти,за снимки -абсурд!То такова зло  Rage Rage Rageне знам дали и на снимка ще излезе!!!

Баси, след такива постове чак ми става гузно, че свеки е толкова свестен и добър човек и съм късметлийка - и с нея, и с децата, които е родила. Едното дете е мъж ми, другото е сестра му, с която сме в много добри отношения, пожелавам го на всеки Peace

На мен понятието свестна свекърва ми се струва нереално,поне в моят случай.Радвам се за вас - и това е успокоение(че имате готини всекита).

# 122
# 123
# 124
  • Мнения: 1 273

Не е лъжа! Mr. Green  И това, далеч не е най-станното нещо при тях Stop

# 125
  • Мнения: 5 577
 Crazy не сте във час.

# 126
  • Мнения: 2 258
http://bgphoto.net/photos/24330/o633127604182500000.JPG

Отдясно е моята сладурска свекърва GrinningНаслаждавайте се!Много е готина не само на външен вид,но и е прекрасен човек!

От ляво, майка ти ли е?  Rolling Eyes  Blush

Аз не съм сигурна, че имам диги-фото на моята свеки...

Нееееееееее-това не е майка ми....Майка ми е много по-готина Mr. Green

# 127
  • Мнения: 583
Ще си скубете косите някой ден, за това, че като нямате какво да правите, и се чудите с кого да се заядете, пускате снимки на свекървите си, че и злостни думички от някои от вас. Не се сърдете някой ден на мъжете си, ако видят как сте изтипосали майките им. Повечето от вас имат синове, ако се видите вие самите след 20 години на такива снимки, и с подигравки дали ще ви е приятно?

# 128
  • Мнения: 1 446

Не е лъжа! Mr. Green  И това, далеч не е най-станното нещо при тях Stop

Не мога да се въздържа да не попитам: Кое е по-странно?

# 129
# 130
  • Мнения: 2 258
Ще си скубете косите някой ден, за това, че като нямате какво да правите, и се чудите с кого да се заядете, пускате снимки на свекървите си, че и злостни думички от някои от вас. Не се сърдете някой ден на мъжете си, ако видят как сте изтипосали майките им. Повечето от вас имат синове, ако се видите вие самите след 20 години на такива снимки, и с подигравки дали ще ви е приятно?

Е това е мъдра мисъл!Най-накрая някой да ви го каже,СЪФОРУМКИ!ЗАСРАМЕТЕ СЕ!

p.s.Аз,когато не одобрявам някоя тема във форума,вместо да роптая и да изливам гневни слова,просто я подминавам и не пиша в нея.Приятен ден желая на Вас и всички ваши подобия в Клюкарника!

# 131
  • Мнения: 4 762
Честно, направо не повярвах че очите ми четат правилно заглавието на темата

Последна редакция: сб, 21 апр 2007, 19:50 от Kasidy

# 132
  • Мнения: 5 577
Честно, направо не повярвах че очите ми четат правилно заглавието на темата Rolling Eyes Laughing

 Shocked аз още не вярвам.

# 133
  • Мнения: 2 891

Mоля, разяснете ми, като за изпила Блондор сутринта, още веднъж роднинските им взаимоотношения  Blush

# 134
  • Мнения: 1 841
Преди да ви напиша един от любимите си вицове, първо сериозно ще изкажа безкрайната си благодарност към свекърва ми, която много ми помогна при отглеждането на децата и с която сме в много добри отношения. И на нея съм го казвала - тя много се смя.

Вицът всъщност е за тъщи, но може да мине и за свекърви:

Отива един човек в аптеката и пита:
- Имате ли арсеник?
- Да, но само с рецепта го продаваме. А вие имате ли рецепта?
- Не, но нося снимка на тъщата.

Общи условия

Активация на акаунт