БОЛЕЗНЕН менструален цикъл

  • 5 930
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 75
Извинявам се, ама "дисменорея" не означава ли липса на менструация?
А иначе при болезнен мензис на мен много ми помага Спазмалгон. Аулин също обезболява добре, но много дразни стомаха. Чела съм, че изпиването на 1-2 аспирина повлиява, но пък от него се засилва кървенето, така че май не е добра идеяА на този въпрос веше ли отговорено,че ми стана много интересно???

# 16
  • Мнения: 1 883
На мен ми обясниха,че като родя ще се оправя
Преди да родя имах УЖАСНИ  болки . След първото раждане изчезнаха като с магическа пръчка   bouquet

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Извинявам се, ама "дисменорея" не означава ли липса на менструация?
Липса на менструация е "аменорея".

На мен ми обясниха,че като родя ще се оправя
Преди да родя имах УЖАСНИ  болки . След първото раждане изчезнаха като с магическа пръчка   bouquet
При мен и след второто са си същите. И при майка беше така.

# 18
  • Мнения: 75
Изкаш да кажеш,че може да е наследствено ли?Ужас!!!

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Изкаш да кажеш,че може да е наследствено ли?Ужас!!!
Може.

# 20
Здрасти и от мен nadencetoo при мен цикълът също е много болезнен, някои месеци едвам го издържам,  превивам се на осем както се казва. Пила съм доста хапчета, но след това ги повръщах и нямаше как да ми помогнат.За това сега пия само разтворими упфен, ефералган 500, а за жалост аулина не ми помага. Ако намериш подходяши хапчета т.е. такива дето ти помага ги сменяй, пий всеки месец различни иначе може да не ти действат, при мен така се получи. Дано по-скоро да попаднеш на подходящите, защото знам че болките могат да бъдат доста силни . Успех  Peace

# 21
  • Мнения: 75
Много ВИ благодаря-ето,че пуснатата тема дава яснота по въпроса.....

# 22
Cryот както се помня имам много болезнен цикъл.  пиех спазмалгон и аналгин .взимах по няколко спазмалгона защото не ми действаха .майка ми я болеше кръста купи си дексофен пробвах го и аз.много бързо ми минава от него.и взимам само по едно а не по няколко

Общи условия

Активация на акаунт