Има ли връзка между възпитанието и обеклото на майката?

  • 8 542
  • 231
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 437
А, да - и утре съм с къса пола на работа. Crossing Arms

Не очаквай да те приемат сериозно. Виж, като готино маце, да.
Благодаря за съвета. Вече имам изграден имидж и достатъчно авторитет, за да го подроня с една къса пола.
А, и всъщност визирах петък. Тук е на почит casual Friday, и след като баш шефовете идват със смъкнати дънки и свалени тиранти, на никой няма да бръкна в очите.  bowuu

# 121
  • Мнения: 24 467
Сама казваш, че ще си подрониш имиджа с къса пола. Това какво означава? Laughing Нищо лично няма във въпроса.

# 122
  • Мнения: 437
точно обратното казах Simple Smile Прочети пак.

# 123
  • Мнения: 4 668
Аз все пак упорито чакам някой да ми отговори на въпроса , който задавам от два дни , а именно - " Защо смятате , че има жени които отказват да ходят облечени по този начин - с къси поли и големи деколтета , само защото нямат подходящата фигура ? "
Това ли е единственото , което може да измислите  Rolling Eyes

И нека не си избива комплексите върху тези, които все още изглеждат добре... ааамаха!
Това също ме изуми ... Щом не ти харесва нещо , задължително си комплексар ли ?
Или просто не ти допада евтиният стил на обличане и поведение ?

Една жена , която има хубава фигура може спокойно да изглежда перфектно и без да е полугола . Мога да дам себе си за пример ...освен това мразя да нося къси поли  Confused

Ако пък толкова държите да ви подсвиркват от строежите и да ви зяпат под полите , проблемът не е , че длугите завиждат , а че вие търсите внимание  Laughing

# 124
  • Мнения: 437
И нека не си избива комплексите върху тези, които все още изглеждат добре... ааамаха!
Това също ме изуми ... Щом не ти харесва нещо , задължително си комплексар ли ?
Или просто не ти допада евтиният стил на обличане и поведение ?

Една жена , която има хубава фигура може спокойно да изглежда перфектно и без да е полугола . Мога да дам себе си за пример ...освен това мразя да нося къси поли  Confused

Ако пък толкова държите да ви подсвиркват от строежите и да ви зяпат под полите , проблемът не е , че длугите завиждат , а че вие търсите внимание  Laughing

Значи, отговарям в същия агресивен стил. А защо на теб като не ти харесва този стил на обличане, веднага го категоризираш като евтин? По същата логика и аз свързвам стремежа непременно да се покрие изцяло тялото като комплекс и нехаресване на тялото.
А за свиркането от строежите... не мисля, че си заслужава да коментирам този опит за ухапване.
И през цялото време се опитвам да ви върна към същината на темата.... а тя съвсем не е за стиловете обличане.. а - влияе ли това върху възпитанието на децата....  Naughty

# 125
  • Мнения: 4 668
Категоризирам го като евтин , защото не мога да дам друго определение за жена отишла да вземе детето си - второкласник облечена с пола - колан и по цици ... Не знам как да го нарека  Rolling Eyes
Екстравагатнтният стил е друг тип според мен ...

И къде става въпрос за това , че някой си покривал изцяло тялото ?

Мисля , че мога да те върна в темата с един отговор на въпроса влияе ли начинът на обличане ... и т.н.
Смятам , че жена която изпитва нужда да се облича по този начин или както тук го наричат да показва какво има  Crazy показва неумение да се съобрази с обстановката , демонстриране на прелести на супер неподходящо място , каквото е училището и тотална липса на вкус и самооуважение ... последното защото , за да се облечеш така , значи искаш да те зяпат .
Оттам на сетне си правя връзката и с това как възпитава детето си ...
Разбира се , не е задължително да съм права !

# 126
  • Мнения: 2 022
За облеклото на майките може доста да се спори. Отишла е да вземе сина си в облекло, което не е за в училище, но това е в свободното й време пък и може би тя просто няма друг тип дрехи, защото начинът й на обличане е свързан с това да покаже какво Бог (или хирургът  Wink  ) й е дал.

Обаче я си представете следната картинка: учителка, която на работното си място (т.е. в клас) е облечена в клин (лилав), плътно прилепващ пуловер (кафяв), дълъг до средата на задника й и цялата тази прелест на ръст 165 см и тегло около 80 кг.  Това е един от сравнително "приличните" начини, по които се облича класната на сина ми, който е в 7 клас!!!  Shocked  И явно така се възпитава естетическият вкус на учениците!

# 127
  • Мнения: 24 467
Вече имам изграден имидж и достатъчно авторитет, за да го подроня с една къса пола.
Пък аз друго разбрах- че като имаш изграден имидж и авторитет, ще го подрониш. Praynig

# 128
  • Мнения: 2 563
Аз все пак упорито чакам някой да ми отговори на въпроса , който задавам от два дни , а именно - " Защо смятате , че има жени които отказват да ходят облечени по този начин - с къси поли и големи деколтета , само защото нямат подходящата фигура ? "
Това ли е единственото , което може да измислите  Rolling Eyes

И нека не си избива комплексите върху тези, които все още изглеждат добре... ааамаха!
Това също ме изуми ... Щом не ти харесва нещо , задължително си комплексар ли ?
Или просто не ти допада евтиният стил на обличане и поведение ?

Една жена , която има хубава фигура може спокойно да изглежда перфектно и без да е полугола . Мога да дам себе си за пример ...освен това мразя да нося къси поли  Confused

Ако пък толкова държите да ви подсвиркват от строежите и да ви зяпат под полите , проблемът не е , че длугите завиждат , а че вие търсите внимание  Laughing

 Hug  bouquet

Е това е. И аз имам крака и гърди, които предизвикват слюнкоотделяне, но не мразя да ме оглеждат по улиците, мразя да гледам колегите да се чудят как да не ме зяпат в деколтето. Има начини да си секси без къса пола, деколте до пъпа, куп грим и дрънчащи бижута.  А и наконтена така никой няма да ме вземе насериозно.

# 129
  • Мнения: 1 802
Има ли връзка между възпитанието и обеклото на майката?

Не, не мисля, че облеклото и възпитанието имат връзка,
децата попиват по- скоро начина на поведение на възрастните,
което не винаги е пряко свързано с облеклото.  Wink

Няма смисъл да пиша същото. Това е и моето мнение!  Peace

# 130
  • Мнения: 1 069
Има ли връзка между възпитанието и обеклото на майката?

Не, не мисля, че облеклото и възпитанието имат връзка,
децата попиват по- скоро начина на поведение на възрастните,
което не винаги е пряко свързано с облеклото.  Wink

Няма смисъл да пиша същото. Това е и моето мнение!  Peace
А ако облеклото е, меко казано, неприлично, какво ли е поведението? newsm78

# 131
Към авторката на темата : изключително си права ,че си задаваш тези въпроси и аз си ги задавам начесто, защото срещам неподходящо облечени хора навсякъде в България. Който е ходил в Европата няма да види такава комплексарщина и ку.....нски изпълнения на всяка крачка. А нали знаете приказката ,че хубавия кон и под скъсан чувал си личал - мда! А иначе съм за дрескода на обществени места. Ку...те си имат други места.

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 823
Естествено, че има връзка. Облеклото е външен израз на всичко вътрешно.
За мен това, което описваш е приемливо само за нощен клуб.

 newsm10

# 133
  • Мнения: 3 164
смешна гледка са такива жени Stop
аз лично не бих си позволила да отида до уч-щето на детето ми в този вид Grinningи не от завист ще кажа, че естествено облеклото, както и думите, поведението-всичко влияе върху мирогледа и възпитанието на детето.дори не е нужен коментар дочут от тук и там.
едно е жената да е стилно облечена, друго е да е натрапчиво секси Twisted Evilвсе пак този стил на обличане е привилегия на определена прослойка Stop
а защо тази жена се облича така:
1.защото е к...ва?
или
2.защото иска да бъде такава-в хорските очи Sunglasses

# 134
  • Мнения: 4 629
А ако облеклото е, меко казано, неприлично, какво ли е поведението? newsm78

Много е наивно да си мислим, че "неприлично" облечените жени имат неприлично поведение, нали?

А приличното облекло, за какво поведение е гаранция?

Общи условия

Активация на акаунт